Connect with us

Patarimai

Štai kodėl siurbiant siurbliu būtina į maišelį įdėti vatos gumuliuką!

Labai dažnai genialūs sprendimai kainuoja visiškai nebrangiai, bet atneša didžiulę naudą. Šiandien jūs sužinosite, kam galima panaudoti įprastus vatos tamponėlius.

 1. Laužo įdegimas

Vatos gabalėliai puikiai tinka laužo įkūrimui: tiesiog padėkite vatos tamponėlius, ir juos padekite.

 1. Skruzdėlių atsikratymas

Kaip surinkti šiuos įkyrius vabalėlius į vieną vietą? Pamirkykite vatos tamponėlius (gumulėlius) tirpale iš karšto vandens (2 stiklinės), pusės stiklinės cukraus ir pusantro šaukšto burakso. Jauką padėkite kambaryje ant grindų.

 1. Pratęskite guašo naudojimo laiką

Spirite pamirkytus vatos gumulėlius įdėkite į buteliukus ir sandariai juos uždarykite.

 1. Pagalba pervežimų metu

Kad neišbarstytumėt ar neišpiltumėt kosmetikos priemonių, po dangteliais įdėkite vatos gumulėlį.

 1. Pakaitalas dideliam lako nuėmėjo buteliui

Reklama

Paimkite nedidelį indelį ir į jį sudėkite vatos tamponėlius, sudrėkintus acetonu. Gerai užsukite.

 1. Patalpos aromatizavimui reikia pamirkyti vatos gumulėlius vanilės ekstrakte ir išdėlioti skirtingose kambario vietos.
 2. Taip pat vatos gumulėlius galima naudoti pupelių daiginimui.

Tiesiog vatos gumulėlius laistykite vandeniu, įdėję juos į indą, o paskui įdėkite ten daigelį.

 1. Kvapas kambaryje

Įdėkite į dulkių siurblio filtro maišelį vatos gumulėlį, išmyrkytą jūsų mėgstamame eteriniame aliejuje. Tvarkantis, jūsų kambarį užlies nuostabus aromatas.

 1. Naukini pelėsį

Vatos gumulėliu, išmyrkytu baliklyje, patrink kampus vonios kambaryje ir mėgaukis švara.

 1. vatos tamponėliai, įdėti į vienkartines buitines pirštines

Tokia nesudėtinga konstrukcija jums padės sudaiginti sėklas. Įkiškite į pirštinės pirštus vandenyje išmirkytus vatos tamponėlius ir į kiekvieną iš jų įdėkite po kelias sėklas.

Štai tokie neįprasti, bet labai veiksmingi patarimai!

Ar jūs radote ką nors naudingo sau?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − eight =

Patarimai

10 vaiko auklėjimo taisyklių

Reklama
 1. Labai svarbu sakyti su savo vaikui, kad tu myli jį. Jis turi tai žinoti, jis turi tai suprasti. Nepamirškite jo apkabinti, nes apkabinimai yra svarbūs net ir suaugusio asmens bendram emociniam fonui.
 2. Vaiką reikia girti. Net dėl smulkmenų. Taip jūs vystysite vaiko savigarbą, kuri tikrai pravers jam ateityje.
 3. Nekritikuokite vaiko dėl niekų ir nelyginkite jo su kitais vaikais. “Štai tetos Rūtos sūnus namo tik dešimtukus neša!” – tokia frazė nužudys vaiko pasitikėjimą savo sugebėjimais, ir tai gali virsti didele problema ateityje.
 4. Didžiuokitės savo vaiku ir leiskite jam suprasti, kad tai yra ne tik motinos arba tėvo žodžiai, bet ir suaugusiojo vertinimas.
 5. Nuo ankstyvo amžiaus vaikas turi suprasti, kad jūs bendraujate su juo lygiomis teisėmis. Jums nereikia kurti “tėvo tirono” įvaizdžio, kitaip suaugęs jis visą gyvenimą ieškos, kas jį guis ir žemins (būtent taip suvokiamas, toks tėvų elgesys).
 6. Pasakyti “ačiū” yra neatsiejama vaiko ugdymo dalis. Taip jūs auklėjate asmenį, kuris jausis reikalingu ir jam bus malonu ateiti į pagalbą kitam.
 7. Atidžiai klausykitės savo vaiko. Tada ir jis jus pasistengs suprasti.
 8. Tikėkite savo sūnumi ar dukra. Atminkite, jūs esate jų pagrindinė atrama. Jei tėvai netiki savo vaikais, tai kas tada jais tikės?
 9. Dovanokite mažas dovanas be jokios priežasties. Tai išmokys jį, kad džiaugsmui nereikia priežasties, ir kad galima džiaugtis kiekviena diena.
 10. Vaikas turi matyti jūsų jausmus savo vyrui (žmonai). Taip jūs užauginsite žmogų, kuriam šeimos vertybės nebus tuščias garsas.
Continue Reading

Patarimai

Prie mažos mergaitės priėjo nepažįstamas vyriškis ir pakvietė ją eiti kartu. Mergaitės atsakymas, tikriausiai, išgelbėjo jai gyvybę

Vieną dieną 8-metė mergaitė vaikščiojo gatve, kai prie jos staiga priėjo nepažįstamas vyriškis ir pakvietė eiti kartu su juo. Jis pasakė mergaitei, kad jos mamai nutiko nelaimė, ir mama prašė jo atvesti dukrelę.

Atsakydama vyrui, mergytė paklausė, ar jis gali pasakyti jai slaptažodį.

Nepažįstamasis iškart susinervino ir negalėjo nieko į tai atsakyti. Mergytė, ilgai negalvojusi, pabėgo.

Reklama

Tiesiog anksčiau ji su mama sugalvojo slaptažodį tam atvejui, jei kartais iš tiesų mamai reiktų pagalbos ir ji paprašytų nepažįstamų žmonių atvesti dukrelę.

Juk tai išties genialu! Toks paprastas atsakymas tur būt išgelbėjo mergaitei gyvybę.

Visiems tėvams pravartu tai žinoti.

Pasidalinkite šia informacija su savo draugais!

Continue Reading

Patarimai

FTB agentas automobilio raktelius vynioja į foliją ir jums pataria daryti tą patį

Mokslas nestovi vietoje, ir šiuolaikinės technologijos vystosi žaibo greičiu, būna sunku spėti su jomis. Su kiekviena diena daugėja ir kibernetinių nusikaltimų. Aferistai tampa vis gudresni ir išradingesni, bandydami pasisavinti mūsų vertingą turtą.

Savo laiku, automobilių signalizacijos išradimas apsunkino automobilių vagių gyvenimą. Pavogti automobilį pasidarė kur kas sudėtingiau, juk bandant atidaryti, automobilis imdavo garsiai „rėkti“ apie tai visam rajonui.

Atrodytų, problema išspręsta, ir dabar automobilis, su įjungta vakare signalizacija, ryte turėtų būti toje pačioje vietoje. Bet įsilaužimų metodai taip pat vystosi ir tobulėja, ir vagys vis dažniau naudoja štai tokį būdą:  su specialia programine įranga jie pagauna signalizacijos pultelio kodą ir nukopijuoja jį į naują pultelį.

Padaryta! Dabar jie gali ramiausiai sėsti už jūsų automobilio vairo , o jis dėl to net necyptels.

Nejaugi mes negalime apsiginti? Išeitis yra. Ir tai ne koks nors sudėtingas būdas, o paprasčiausia folija. Ir nors iš pirmo žvilgsnio šis būdas keistokas, bet, sužinoję jo veikimo principą, jūs taip pat juo pasinaudosite.

Reklama

Prisiminkite komedijas, kuriose pagrindiniai veikėjai apsivynioja galvas folija.

O kodėl? Viskas dėl to, kad šioji medžiaga iš tikrųjų  blokuoja pašalinius radijo signalus.

Gudrybe apie foliją su pasauliu pasidalino neseniai į pensiją išėjusi FTB kibernetinio saugumo ekspertė  Holė Hjubert.

„Nors tai ir ne idealus variantas, bet užtai pats pigiausias, ir vadinasi jis Faradėjaus narveliu. Jūs blokuojate elektromagnetinį lauką“,

– pasakojo ji.

Yra ir rimtesnių variantų – Faradėjaus užvalkalas pulteliui, kainuojantis keletą dolerių, bet atrodo jau rimčiau, nei folijos gabalas. Jo viduje yra metaliniai įsiuvai, kurie trukdo piktadariams.

Šių dviejų būdų veikimo principas vienas ir tas pats. Todėl jei tokie užvalkalai dar neparduodami jūsų mieste, tiesiog atsipjaukite gabalėlį folijos ir apvyniokite juo pultelį.

Dabar jums neteks bijoti nei ateivių, nei automobilių vagių. Būtinai pasidalinkite šiuo straipsniu su savo draugais!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending