Connect with us

Įdomybės

Stiklinis tiltas virš prarajos Kinijoje traškėjo po kojomis

Tiltas kabo palei uolas 1180 metrų aukštyje. Tai vienas iš garsiausių kinų atrakcionų.

Stikliniame tilte Kinijoje atsirado įtrūkimai turistams po kojomis. Susiformavę įskylimai stikliniame paviršiuje iš karto sukėlė turistų paniką.

Tuo metu vedęs turistų grupę vadovas išsigando ir šaukdamas puolė ant kelių, o turistai sustojo, bijodami toliau judėti.

Vaizdo įraše, besitęsiančiame tik 9 sekundes, matomi atsirandantys įtrūkimai ir girdimi įskilimui būdingi garsai. Įdomu tai, kad praeivis susitiko turistų grupę ir praėjo pro šalį, lyg nieko čia nebūtų buvę.

Reklama

Socialiniuose tinkluose žmonės pradėjo aktyviai aptarinėti šį įvykį:

„Dėl kažkokių specialiųjų efektų kurį nors lankytoją gali ištikti širdies smūgis“, – jaudinasi skaitytojai internete.

Vakarų Taihanišanio administracija paaiškino incidento esmę. Kaip teigia kaltininkai, keletas „traškančių“ plokščių įmontuota per visą tilto ilgį siekiant „išprovokuoti“, o vyras vaizdo įraše tiesiog demonstruoja išgąstį. Išmontuoti multimedijos ekranų neplanuojama.

Dėl kažkokių specialiųjų efektųkurį nors lankytoją gali ištikti širdies priepuolis.

Administracijos darbuotojai sako, jog jiems labai gaila, kad žmonės išsigando. Valdžia tikisi, kad žmonės norės atvykti ir pamatyti, kaip iš tiesų veikia specialusis efektas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 5 =

Įdomybės

Kobra gėrė vandenį tiesiai iš žmonių rankų! Pažiūrėkite, kas nutiko toliau …

Sunku patikėti!

Sunku bei neįmanoma patikėti, tačiau viso to kaltininkė – tai gyvatės impotencija, kurią išgyvena šiuo periodu chordiniai (Chordada).

Pirmomis sekundėmis paklaikusi gyvatė netiki tuo, kad sunkiu jai momentu padavė jai stiklinę vandens, tačiau pajutusi žmogaus gerumą, gyvatė pakeitė nepasitikėjimą į gailestingumą ir godžiai išgėrė stiklinę vandens. Tai nuostabu ir tiek!

Reklama

Kaip neprognozuojamas gyvenimas: kartais mes galime padėti net potencialioje pavojaus situacijoje! Žiūrime vaizdo įrašą!

Continue Reading

Įdomybės

Apsivilkusi paauglystės drabužius B. Spears demostruoja nuostabias kūno formas: atrodo netgi geriau nei prieš 20 metų

Popdievaitė Britney Spears jau kurį laiką ir vėl stebina pasaulį ne tik savo naujais kūriniais, bet ir neįtikėtinomis kūno linijomis.

Žymiojo hito „Baby one more time“ atlikėja pasidalijo nauju vaizdo įrašu socialinio tinklo asmeninėje „Instagram“ paskyroje. Čia viena viena populiariausių visų laikų atlikėjų demonstruoja daugybę seksualių aprangos derinių, įskaitant ir trumpą mokyklinukės sijoną, su kuriuo pasirodė minėto hito vaizdo klipe.\

Akivaizdu – B. Spears iki šiol gali džiaugtis nuostabiomis kūno linijomis bei faktu, kad dabar atrodo netgi geriau nei tada, kai pasirodė „Baby one more time“ dainos klipas.

Reklama

Žinoma popdainininkė itin mėgsta nekaltos mokyklinukės įvaizdį. Visai neseniai ji pasirodė tik su tinklinėmis pėdkelnėmis ir apatiniais, ant kurių užrašyta „Bučiniai“, o visą derinį vainikavo kaklaraištis bei, žinoma, pilvą ir jo raumenis atidengiantys marškinėliai.

https://www.instagram.com/p/BaeyD7wFYQ8/

www.alfa.lt

Continue Reading

Įdomybės

Žurnalistė atkartojo žinomą Reičel iš „Draugų“ personažą: juokingos nuotraukos

Žurnalistė iš Niujorko Bruk Šunatona atkartojo žinomo personažo iš „Draugų“, Reičel, atvaizdus.

Mergina keletui valandų tapo Reičel Gryn ir išsiaiškino, ar sunku būti garsia blondine. Nuotraukas ji publikavo žurnale Cosmopolitan.

Dženifer Aniston herojė tapo savotiška 90-ųjų stiliaus ikona ir diktavo madą tuometinėms merginoms. Dabar į mada sugrįžta 90-ųjų stilius – balti marškinėliai po sarafanu, kliošiniai džinsai, antkaklio stiliaus papuošalai.

Amerikietiško žurnalo žurnalistė prisipažino, kad dabar nėra lengva surasti kai kuriuos daiktus iš 90-jųjų stiliaus, pavyzdžiui vietnamietiško stiliaus batus ant platformos.

Tarp atvaizdų, kuriuos išsirinko Bruk, yra ir Reičel atvaizdas su vestuvine suknele, jos atvaizdas promo- filmuke, atvaizdas iš finalinės serialo serijos.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending