Connect with us

Įdomybės

Stiklinis tiltas virš prarajos Kinijoje traškėjo po kojomis

Tiltas kabo palei uolas 1180 metrų aukštyje. Tai vienas iš garsiausių kinų atrakcionų.

Stikliniame tilte Kinijoje atsirado įtrūkimai turistams po kojomis. Susiformavę įskylimai stikliniame paviršiuje iš karto sukėlė turistų paniką.

Tuo metu vedęs turistų grupę vadovas išsigando ir šaukdamas puolė ant kelių, o turistai sustojo, bijodami toliau judėti.

Vaizdo įraše, besitęsiančiame tik 9 sekundes, matomi atsirandantys įtrūkimai ir girdimi įskilimui būdingi garsai. Įdomu tai, kad praeivis susitiko turistų grupę ir praėjo pro šalį, lyg nieko čia nebūtų buvę.

Reklama

Socialiniuose tinkluose žmonės pradėjo aktyviai aptarinėti šį įvykį:

„Dėl kažkokių specialiųjų efektų kurį nors lankytoją gali ištikti širdies smūgis“, – jaudinasi skaitytojai internete.

Vakarų Taihanišanio administracija paaiškino incidento esmę. Kaip teigia kaltininkai, keletas „traškančių“ plokščių įmontuota per visą tilto ilgį siekiant „išprovokuoti“, o vyras vaizdo įraše tiesiog demonstruoja išgąstį. Išmontuoti multimedijos ekranų neplanuojama.

Dėl kažkokių specialiųjų efektųkurį nors lankytoją gali ištikti širdies priepuolis.

Administracijos darbuotojai sako, jog jiems labai gaila, kad žmonės išsigando. Valdžia tikisi, kad žmonės norės atvykti ir pamatyti, kaip iš tiesų veikia specialusis efektas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + twenty =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending