Stiklinis tiltas virš prarajos Kinijoje traškėjo po kojomis – Zibainis
Connect with us

Įdomybės

Stiklinis tiltas virš prarajos Kinijoje traškėjo po kojomis

Tiltas kabo palei uolas 1180 metrų aukštyje. Tai vienas iš garsiausių kinų atrakcionų.

Stikliniame tilte Kinijoje atsirado įtrūkimai turistams po kojomis. Susiformavę įskylimai stikliniame paviršiuje iš karto sukėlė turistų paniką.

Tuo metu vedęs turistų grupę vadovas išsigando ir šaukdamas puolė ant kelių, o turistai sustojo, bijodami toliau judėti.

Vaizdo įraše, besitęsiančiame tik 9 sekundes, matomi atsirandantys įtrūkimai ir girdimi įskilimui būdingi garsai. Įdomu tai, kad praeivis susitiko turistų grupę ir praėjo pro šalį, lyg nieko čia nebūtų buvę.

Reklama

Socialiniuose tinkluose žmonės pradėjo aktyviai aptarinėti šį įvykį:

„Dėl kažkokių specialiųjų efektų kurį nors lankytoją gali ištikti širdies smūgis“, – jaudinasi skaitytojai internete.

Vakarų Taihanišanio administracija paaiškino incidento esmę. Kaip teigia kaltininkai, keletas „traškančių“ plokščių įmontuota per visą tilto ilgį siekiant „išprovokuoti“, o vyras vaizdo įraše tiesiog demonstruoja išgąstį. Išmontuoti multimedijos ekranų neplanuojama.

Dėl kažkokių specialiųjų efektųkurį nors lankytoją gali ištikti širdies priepuolis.

Administracijos darbuotojai sako, jog jiems labai gaila, kad žmonės išsigando. Valdžia tikisi, kad žmonės norės atvykti ir pamatyti, kaip iš tiesų veikia specialusis efektas.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + ten =

Įdomybės

Tėvas pažadėjo nuvežti dukrą automobiliu iš Kinijos į JAV, jei ji įstos į Amerikos universitetą. Ji įstojo…

Keliautojai pravažiavo 26 šalis ir 30 tūkstančių kilometrų.

Chuanas Chajtao nuvažiavo 30 tūkstančių kilometrų iš Kinijos į JAV, todėl, kad pažadėjo dukrai nuvežti ją į Sietlo universitetą, jeigu jį įstos į šį universitetą. Mergina įstojo, o tėvas ištesėjo pažadą.

Kelias iš Nankino, Rytų Kinija, į Sietlą, JAV, tęsėsi 108 dienas. Tėvas ir duktė aplankė 26 Azijos ir Europos šalis.

Reklama

Jie pravažiavo Europos šalis visureigiu, po to pasiekė britų uostą Sautamptone. Iš uosto jie nusiuntė automobilį keltu, o patys nuskrido lėktuvu.

Čikagoje keliautojai pasiėmė savo automobilį ir nuvyko į Los Andželą legendiniu Route66 keliu, o vėliau į Sietlą. Į Sietlo Universiteto studentų miestelį jie atvyko rugsėjo 11 d.

Continue Reading

Įdomybės

Turkas, tatuiruočių meistras, atmintinas fotografijas paverčia tatuiruotėmis (21 nuotrauka)

Turkas, tatuiruočių meistras Alikanas Gorgu (Alican Gorgu), vaizdus iš atmintinų nuotraukų perkelia ant klientų kūnų. Alikano piešiniai išsiskiria originaliu stiliumi, todėl jų neįmanoma supainioti su kitų menininkų darbais. Daugiausia Alikanas dirba prie vaikų nuotraukų,  savo stilių pavadindamas „minimalistiniu retro“. „Tai neapsakomas jausmas – perkelti nuotraukas, padarytas įvairiuose pasaulio kraštuose, skirtingu laiku. Pavyzdžiui, aš piešiau šeimos portretą, fotografuotą Meksikoje 60–aisiais metais, ir dar vieną šeimos nuotrauką iš Jungtinių Amerikos Valstijų 80–aisiais metais. Mano darbuose mažos erdvės, jose –  minimumas detalių; prisiminimus perkeldamas ant odos, stengiuosi išsaugoti tai, kas svarbiausia“, – pasakoja tatuiruočių meistras.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Reklama

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

Continue Reading

Įdomybės

Naujas rekordas. Bavarų padavėjas vienu metu atnešė 29 bokalus alaus. Litrinius bokalus

Bavarijoje, 38-metų padavėjas Oliveris Shtrumpfel pasiekė naują alaus bokalų nešimo pasaulio rekordą. Apie tai pranešė “Reuters”.

Seniausiame vokiško alaus festivalyje “Gilamos”,  Abensberg mieste Oliveris paėmė 31 litro alaus bokalų dviem aukštais ir nunešė 40 m., o tada padėjo bokalus. Deja, du bokalai nukrito ir sudužo.

Jam pavyko atnešti 29 litrinius bokalus, kurių bendras svoris buvo 69 kg.

Reklama

Shtrumpfel mano, kad tokį rezultatą lėmė jo patirtis – jis jau pusę gyvenimo nešioja alų ir žino visas šios profesijos gudrybes, taip pat yra puikios fizinės formos.

“Aš dirbu šioje alaus palapinėje pastaruosius 17 metų. Dabar jau nebepakanka tik nešioti alų klientams. Norint išlaikyti gerą fizinę formą, reikia reguliariai sportuoti. Treniruotės ypač reikalingos žiemą, kai darbo yra daug mažiau nei vasarą “, – pasakojo padavėjas.

Ruošdamasis rekordui, jis sportavo 3-4 kartus per savaitę, nuo vasario mėn.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending