Connect with us

Life

Su ašaromis akyse motina apkabino sūnų. Jo kaklas buvo sulaužytas. Tai kas įvyko po 6 valandų, tikras stebuklas

Ralija Džekson iš Austarlijos tą dieną vairavo. Ant galinės sėdynės sėdėjo jos vaikai: devynmetė Šeina ir metukų amžiaus Džeksonas. Atsisukusi į vaikus ji nusišypsojo. Po sekundės dideliu greičiu šeima trenkėsi į automobilį, kurį vairavo 18-metė mergina.

Motinai ir dukteriai pasisekė. Jos nebuvo sužeistos. Bet mažylis Džeksonas be gyvybės ženklų gulėjo vaikiškoje kėdutėje. “Ištraukusi sūnų iš automobilio aš pajutau, kad jo kaklas sulaužytas”, – prisimena Raili su ašaromis akyse. Berniukas buvo beveik nutraukta galva iš vidaus – slanksteliai buvo sulaužyti. Bet jis buvo gyvas! Laimei, pavyko berniuką pristatyti dar gyvą į vieną iš Melburno ligoninių.

Chirurgas Džekas dar niekada nebuvo susidūręs su tokiu sunkiu atveju. “ Vaikai paprastai neišgyvena po tokių traumų. Dažniausiai jiems nepavyksta netgi įkvėpti. “. Bet po 6 valandų operacijos gydytojui pavyko sujungti mažylio kaklo slankstelius – vielos ir vaiko šonkaulio pagalba.

Sekančias aštuonias savaites mažajam Džeksonui reikėjo nešioti štai tokią metalinę konstrukciją, kuri padėjo jo slanksteliams kaip galima greičiau sugyti. Gydytojų meistriškumas ir sveikas vaiko organizmas padarė tikrą stebuklą. Netgi su fikstoriumi ant kūno mažylis šypsojosi ir bėgiojo po visą ligoninę, džiugindamas personalą. “Negaliu apsakyti, kokie mes dėkingi… tai tiesiog stebuklas!” – su ašaromis akyse sakė mažylio tėvai.

Neįtikėtina istorija. Tiesiog mokslinė fantastika! Mūsų kūnas, kartais atrodantis toks trapus, iš tiesų yra tikras stebuklas!

Argi ne taip?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × three =

Fresh articles

Facebook

Trending