Connect with us

Įdomybės

„Su barzda aš jaučiuosi labiau savimi pasitikinti“. Amerikietė papasakojo, kodėl nustojo skusti barzdą, kurios augimą sukėlė policistinių kiaušidžių sindromas.

Šiuolaikinė visuomenė mus įstato į tam tikrus rėmus, ypač nelengva yra moterims. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę mes privalome puikiai atrodyti, gerai kvepėti ir neturėti nepageidaujamų plaukelių tam tikrose kūno vietose. Dama su ūsiukais arba neskustomis pažastimis tuoj pat įtrauks į nevalų sąrašą.

Mūsų šiandieninė herojė Džesika Mur gyvena JAV, Pensilvanijos valstijoje. Ji daug metų kenčia nuo policistinių kiaušidžių sindromo.

Vienas iš šalutinių šio susirgimo efektų yra padidėjęs plaukuotumas. Džesikos atveju plaukai auga tiesiai ant smakro, formuodami barzdą.

Daugelį metų moteris šią barzdą skusdavo ir kovodavo su nekenčiamais plaukais. Džesika kentė nuo įaugusių plaukelių ir nuolatinio odos suerzinimo. Ji paniškai bijojo, kad apie jos paslaptį sužinos aplinkiniai.

Kartą, prieš svarbų susitikimą, Džesika per vėlai susizgribo, ir pašalinti plaukelius ji galėjo tik degalinėje. Skubėdama, moteris rimtai susižeidė odą. Nuo tada ji nusprendė, kad jai jau  pakaks.

Reklama

Jau ilgiau nei 5 mėnesius Džesika neskuta barzdos. Negana to, vyras, palaikydamas žmoną, taip pat pradėjo auginti barzdą. Džesika, lygindama savo švelnius plaukelius su kietais vyriškos barzdos plaukais, jaučia malonumą, kad ji dabar pamiršo odos sudirginimą ir kitas lydinčias problemas.

Ji priėmė pagaliau save tokia, kokia ji yra iš tikrųjų. Kartais Džesiką aplanko silpnumo minutėlės, kai jai atrodo, kad ji negraži. Bet kuriai moteriai taip nenutinka?

Dabar Džesika bando padrąsinti kitas moteris, susidūrusias su tokia pat problema. Save ji laiko labai laiminga, juk ji turi vyrą, kuris visada ir visur ją palaiko.

Žinoma, ne kiekviena moteris išdrįstų išeiti į viešumą su plaukais ant veido.

Bet sutikite, Džesikos pozicija verta pagarbos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × two =

Fresh articles

Facebook

Trending