Connect with us

Įdomybės

„Su barzda aš jaučiuosi labiau savimi pasitikinti“. Amerikietė papasakojo, kodėl nustojo skusti barzdą, kurios augimą sukėlė policistinių kiaušidžių sindromas.

Šiuolaikinė visuomenė mus įstato į tam tikrus rėmus, ypač nelengva yra moterims. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę mes privalome puikiai atrodyti, gerai kvepėti ir neturėti nepageidaujamų plaukelių tam tikrose kūno vietose. Dama su ūsiukais arba neskustomis pažastimis tuoj pat įtrauks į nevalų sąrašą.

Mūsų šiandieninė herojė Džesika Mur gyvena JAV, Pensilvanijos valstijoje. Ji daug metų kenčia nuo policistinių kiaušidžių sindromo.

Vienas iš šalutinių šio susirgimo efektų yra padidėjęs plaukuotumas. Džesikos atveju plaukai auga tiesiai ant smakro, formuodami barzdą.

Daugelį metų moteris šią barzdą skusdavo ir kovodavo su nekenčiamais plaukais. Džesika kentė nuo įaugusių plaukelių ir nuolatinio odos suerzinimo. Ji paniškai bijojo, kad apie jos paslaptį sužinos aplinkiniai.

Kartą, prieš svarbų susitikimą, Džesika per vėlai susizgribo, ir pašalinti plaukelius ji galėjo tik degalinėje. Skubėdama, moteris rimtai susižeidė odą. Nuo tada ji nusprendė, kad jai jau  pakaks.

Reklama

Jau ilgiau nei 5 mėnesius Džesika neskuta barzdos. Negana to, vyras, palaikydamas žmoną, taip pat pradėjo auginti barzdą. Džesika, lygindama savo švelnius plaukelius su kietais vyriškos barzdos plaukais, jaučia malonumą, kad ji dabar pamiršo odos sudirginimą ir kitas lydinčias problemas.

Ji priėmė pagaliau save tokia, kokia ji yra iš tikrųjų. Kartais Džesiką aplanko silpnumo minutėlės, kai jai atrodo, kad ji negraži. Bet kuriai moteriai taip nenutinka?

Dabar Džesika bando padrąsinti kitas moteris, susidūrusias su tokia pat problema. Save ji laiko labai laiminga, juk ji turi vyrą, kuris visada ir visur ją palaiko.

Žinoma, ne kiekviena moteris išdrįstų išeiti į viešumą su plaukais ant veido.

Bet sutikite, Džesikos pozicija verta pagarbos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × two =

Įdomybės

Floridoje parduoda vaikiškų svajonių namą (22 nuotraukos)

Floridoje parduodamas pats brangiausias valstijoje namas, kurį valdo verslininkas Markas Bellas. Šis prabangus dvaras yra bet kurio vaiko svajonė, nes namas turi individualų interjerą ir name yra daug pramogų. Kaip sako Bellas, tokio namo, kuris būtų panašus į pramogų parką, idėja kilo, kai jam, būnant mažu vaiku buvo draudžiama vaikščioti ant balto kilimo svetainėje ir valgomajame. Kai kurių kambarių interjeras yra skirtas kokiai nors temai, tačiau yra ir įprastų kambarių. Teritorijoje yra treniruoklių salė, baseinas su kriokliu, kino salė, žaidimų konsolių salė, 3 barai, salė su unikaliais lošimo automatais, krepšinio aikštelė ir dar daug visko. Už visa tai Bellas tikisi gauti 30 milijonų dolerių.

1.

2.


3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Reklama

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Continue Reading

Įdomybės

Užšalusios bangos prie Nantaket salos kranto

Fotografas Jonathanas Nimerfrochas užfiksavo užšalusias bangas šalia jo namo Nantaket saloje, kurią skalauja Atlanto vandenynas. Jis vadina save vandenyno apsėstuoju, o šis reiškinys jį tiesiog sužavėjo. Atrodo, kad gamta akimirkai sustojo ir pakrantės bangos su jūros purslais akimirksniu užšalo. Kalbama, kad šiais metais JAV – rekordiniai šalčiai, būtent tai paaiškina šį neįprastą reiškinį.

1.

2.

3.

4.

5.

Continue Reading

Įdomybės

Suknelės testas: nustatykite savo charakterį pagal drabužius

Pasirinkdama drabužius, moteris vadovaujasi ne tik mados tendencijomis, bet ir pasąmonės vedama, stengiasi išsirinkti drabužį, harmoningai atitinkantį jos vidinį pasaulį.  Jei suknelė (drabužis) pasirinkta teisingai, dažnai sakoma: „kaip jai siūta“. Vadinasi, suknelė visiškai perteikia moters vidinę būseną, papildydama ir papuošdama ją. Suknelės testo pagalba galite lengvai sužinoti savo charakterį.

Kaip pagal drabužį nustatyti žmogaus charakterį? Žemiau pateiktos keleto fasonų suknelių fotografijos. Išsirinkite labiausiai jums patikusį, ir tinkantį jūsų stiliui, fasoną.

Reklama

Testo rezultatai

Charakteris pagal drabužių pasirinkimą

  1. Vakaro romantikas. Jūs idealizuojate aplinkinius, suteikdami jiems pozityvias charakterio savybes, stengdamiesi nematyti blogio. Jautrus ir geraširdis žmogus, žinote, kaip gyventi harmonijoje su pasauliu. Žmonės myli ir stiebiasi link jūsų. Juk jūs niekada nepasielgsite prieš savo sąžinės balsą.
  2. Apsirengusi „Kaip iš žurnalo viršelio“– šis posakis apie jus. Netgi pačioje nejaukiausioje situacijoje jūs stengiatės atrodyti, lyg nužengusi iš madų žurnalo viršelio. Drabužių stilius ir charakteris sudaro vientisumą. Jūsų drabužiai pilnai atitinka jūsų vidinį „aš“. Jūs taip pat siekiate idealizuoti savo gyvenimą, niekam nepasakodama apie nesėkmes.
  3. Paslaptinga nepažįstamoji. Jeigu pagal drabužius gana lengva nustatyti žmogaus charakterį, tai jūs – visai priešingas atvejis. Paslaptimi apsuptas visas jūsų gyvenimas. Niekas negali iki galo jūsų suprasti, netgi patys artimiausi žmonės. Iš jūsų galima laukti ko tik nori, jūs galite viską, galite sugriauti bet kokias sienas.
  4. Baliaus karalienė.Jūs maitinatės aplinkinių dėmesiu, negalite gyventi be pagyrimų. Jums yra įprasta būti visų dėmesio centre, kitokio statuso jūs nepripažįstate. Žinote, kaip įtikinti žmogų, žengti jūsų pageidaujamą žingsnį. Savo adresu nepakenčiate kritikos. Juk jūs tobulybė, ir tuo tikite, ir niekas negali iš jūsų to atimti.
  5. Namų židinio saugotoja.Šeima jums yra viskas. Dėl mylimų žmonių jūs pasiruošusi pasiaukojantiems žygiams. Šis testas charakterizuoja jus kaip labai gerą ir atviraširdį žmogų. Bet kokios formos egoizmas jums nebūdingas. Dažnai pamiršdami savo norus, jūs visą savo gyvenimą pašvenčiate šeimai. Galite padėti netgi visai nepažįstamam žmogui, nieko už tai nereikalaudami.

Na kaip, r sutinkate su tokiu rezultatu? Pasidalinkite šiuo testu su draugais!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending