Connect with us

Įdomybės

„Su barzda aš jaučiuosi labiau savimi pasitikinti“. Amerikietė papasakojo, kodėl nustojo skusti barzdą, kurios augimą sukėlė policistinių kiaušidžių sindromas.

Šiuolaikinė visuomenė mus įstato į tam tikrus rėmus, ypač nelengva yra moterims. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę mes privalome puikiai atrodyti, gerai kvepėti ir neturėti nepageidaujamų plaukelių tam tikrose kūno vietose. Dama su ūsiukais arba neskustomis pažastimis tuoj pat įtrauks į nevalų sąrašą.

Mūsų šiandieninė herojė Džesika Mur gyvena JAV, Pensilvanijos valstijoje. Ji daug metų kenčia nuo policistinių kiaušidžių sindromo.

Vienas iš šalutinių šio susirgimo efektų yra padidėjęs plaukuotumas. Džesikos atveju plaukai auga tiesiai ant smakro, formuodami barzdą.

Daugelį metų moteris šią barzdą skusdavo ir kovodavo su nekenčiamais plaukais. Džesika kentė nuo įaugusių plaukelių ir nuolatinio odos suerzinimo. Ji paniškai bijojo, kad apie jos paslaptį sužinos aplinkiniai.

Kartą, prieš svarbų susitikimą, Džesika per vėlai susizgribo, ir pašalinti plaukelius ji galėjo tik degalinėje. Skubėdama, moteris rimtai susižeidė odą. Nuo tada ji nusprendė, kad jai jau  pakaks.

Reklama

Jau ilgiau nei 5 mėnesius Džesika neskuta barzdos. Negana to, vyras, palaikydamas žmoną, taip pat pradėjo auginti barzdą. Džesika, lygindama savo švelnius plaukelius su kietais vyriškos barzdos plaukais, jaučia malonumą, kad ji dabar pamiršo odos sudirginimą ir kitas lydinčias problemas.

Ji priėmė pagaliau save tokia, kokia ji yra iš tikrųjų. Kartais Džesiką aplanko silpnumo minutėlės, kai jai atrodo, kad ji negraži. Bet kuriai moteriai taip nenutinka?

Dabar Džesika bando padrąsinti kitas moteris, susidūrusias su tokia pat problema. Save ji laiko labai laiminga, juk ji turi vyrą, kuris visada ir visur ją palaiko.

Žinoma, ne kiekviena moteris išdrįstų išeiti į viešumą su plaukais ant veido.

Bet sutikite, Džesikos pozicija verta pagarbos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + 16 =

Įdomybės

Vokietijoje po stogu įkūrė atogrąžų salą

Didžiulio vandens parko dydis stebinantis – 360 metrų ilgio, 210 metrų pločio ir 108 metrų aukščio.

Pasirodo, yra ir tokia. 60 kilometrų į pietus nuo Vokietijos sostinės išsidėsčiusi didžiausia pasaulyje atogrąžų sala, turinti didžiausią pasaulyje atogrąžų miško plotą, kur auga 30 tūkstančių medžių, krūmų ir kitokių augalų.

Šio milžiniško vandens parko dydis pribloškia – 360 metrų ilgio, 210 metrų pločio ir 108 metrų aukščio.

Reklama

Bendras parko plotas – 66 tūkstančiai kvadratinių metrų. Toks dydis prilygsta aštuonioms futbolo aikštėms, o aukštis toks, kad viduje būtų galima paslėpti Laisvės statulą (vertikaliai) ir Eifelio bokštą (horizontaliai).

Šį išskirtinį kurortą vienu metu aplanko 7 tūkstančiai turistų. Originalus ir statinio pavadinimas «TropicalIslandsResort». Čia pastovi oro temperatūra + 25 laipsniai Celsijaus, o vandens +28.

Continue Reading

Įdomybės

Svečias iš ateities: Kim Kardashian „implantavo“ po odą neįprastą vėrinį, kuris šviečia tamsoje

Aukštoji mada visada buvo viena iš žmonių saviraiškos galimybių, tai aiškiai parodo gana keisti šiuolaikiški aksesuarai ir papuošalai.

https://www.instagram.com/p/Bm_iVjwHD2n/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Dizaineris Saimonas Hakas (SimonHuck) artimas Kim Kardashian draugas, mano, kad artimiausioje ateityje mados sekėjai pradės implantuoti papuošalus po odą.

View this post on Instagram

🥂@harpersbazaarus

A post shared by Simon Huck (@simonhuck) on

Visai neseniai internete buvo pristatyta jo eksperimentinė koncepcija pavadinimu „A. Human“.

Mums buvo svarbu, kad visi pagalvotų apie madą ateitį ir spręstų įprastus saviraiškos metodus (Saimonas Hakas).

Kim Kardashian, kaip šio futuristinio projekto rėmėja, išbandė „ateivių“ vėrinį, kuris spindi pagal širdies plakimo ritmą. Šis vėrinys ypač efektyviai atrodo tamsoje!

Reklama

https://www.instagram.com/p/Bm_u9SshixD/?utm_source=ig_web_copy_link

Reikia pripažinti, kad šis aksesuaras atrodo gana keistai. Tačiau būtent tai suteikia Kardashian įvaizdžio netikėtų savybių.

Be Kim, projekto „A. Human“ modeliais tapo Andrea Pejic, Chrissie Teigen ir Tan France.

https://www.instagram.com/p/Bm-77IngSp9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/Bm_-b65H_V5/?utm_source=ig_web_copy_link

Pasak Saimono Hako, implantuoti papuošalai gali greitai tapti madingi, nes jie yra tikrasis atradimas naktinio gyvenimo mėgėjams.
Ar nuspręstumėte kažką panašaus išbandyti sau? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

Continue Reading

Įdomybės

Britas nepastebėtas pateko į lėktuvą su mylimosios pasu

23 – metis britas Maiklas Rendalas netyčia pasinaudojo savo draugės AT kortele įlaipinimo į lėktuvą skrydžiui į Vokietiją metu, ir niekas iš oro uosto darbuotojų to nepastebėjo.

Skubėdamas į oro uostą, vaikinas, dirbantis techniku Misterio Lareno komandoje „Formulė – 1“, netyčia pasigriebė savo mylimosios Šarlotės Bul pasą. Su juo Maiklas buvo patikrintas Londono Gatvike.

Su draugės dokumentu vaikinas nukeliavo į Berlyną, čia jis atvyko į moto lenktynes. Tik nusileidus lėktuvui Vokietijos sostinėje, muitinės darbuotojai atkreipė dėmesį į neatitikimą dokumente. Rendallas iš karto prisipažino apie šį nesusipratimą.

Reklama

Oro uosto darbuotojai apie valandą neleido vaikinui tęsti vienadienės kelionės.

Rendallas pareiškė: “Tai kelia pasipiktinimą, kad aš nusigavau taip toli. „EasyJet“ darbuotojai turėjo patikrinti vardą skrydžio biliete, ko jie, akivaizdu, nepadarė.

Mylimieji paragino oro bendrovę patiems išsiaiškinti šį nesusipratimą.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending