Connect with us

Įdomybės

Surogatinė motina pagimdė dvynukus, tačiau biologiniai tėvai atsisakė vaikų

Maksimas ir Olga labai ilgai rinkosi PAB kiniką, paskui surogatinę mamą, o vėliau pasirinko mūsų gimdymo namus. Į gimdymo namus surogatinę mamą paguldė ankščiau – buvo suplanuotas Cezario pjūvis, kadangi mažylių padėtis – o jų buvo net du – buvo neteisinga.

Prieš Cezario pjūvį surogatinė mama labai jaudinosi – ne dėl savęs, bet dėl mažylių. Operacija pavyko sėkmingai, gimė dvi sveikos mergytės. Tačiau kažkodėl nepavyko prisiskambinti biologiniams tėvams – nei iš ryto, nei po operacijos.

Į gimdymo namus Maksimas atėjo tik kitą dieną – ir iškarto nužygiavo į vyriausio gydytojo kabinetą. Jie apie kažką ilgai kalbėjo ir naujai iškeptas tėvas išvažiavo, net nepasiteiravęs apie vaikų sveikatą – kas labai mus nustebino. Paprastai surogatiniai tėvai dalyvauja gimdyme, laiko savo mažylius ant rankų – o čia nesuprantama…

Bet kuomet išėjo vedėja ir pasakė, kad dvynius reikia perkelti į „atsisakiusių“ vaikų palatą – viskas tapo aišku. Pasirodo, kad biologiniai tėvai persigalvojo pasiimti savo vaikų – jie susipyko ir padavė prašymus skyryboms. Ir dabar vaikai nereikalingi nei mamai, nei tėčiui.

Reklama

Tiesą sakant, kol nepasirašyti tam tikri dokumentai, jie nėra šių mažylių tėvai.

Bet tai turėjo padaryti surogatinė mama. Ji išklausė, atsistojo ir tylėdama išėjo iš kabineto.

Daugiau nei dvi valandas moteris tylėdama sėdėjo palatoje, po to atsistojo ir nuėjo į vaikų palatą. Pas savo vaikučius.

Išrašėme mažyles, kaip ir derėjo, po penkių dienų. Mama ir mergaites pasiėmė tėtis. Tėvų visiškai netrikdė tas faktas, kad jų vaikų genetinis kodas yra svetimas. 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − ten =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending