Connect with us

Life

Šykštuolė kaimynė

Į įvykius įsitraukė net policija…

Komunaliniame name gyvename keturios šeimos, tik poros be mažų vaikų. Visi normalūs žmonės, niekas nesiskundžia. Bet yra viena kaimynė nežmoniška šykštuolė: labai mėgsta viską taupyti, o naudotis svetimu – jai tikras džiaugsmas. Bartis su ja nusibodo, visiškai nepadeda.

Nusprendžiau atpratinti.

Kai dvi šeimos visai vasarai išvyko pas gimines, o mes susiruošėme savaitę atostogauti, paruošėme milžinišką pakištinį. Peilius ištepėme aitriųjų pipirų sultimis, vietoj burnos skalavimo skysčio pripylėme stiklų valymo skysčio, vietoj feirio – unitazų valiklio, vietoj skutimosi putų – putų polirolio plastikui (ilgai vargau, kol nuėmiau etiketę). Į skalbimo mašinos būgną įpylėme žalių dažų miltelių pavidalu, šaldytuve esantį konjaką pakeitėme į spiritą su arbata (manau išėjo 80-85 laipsnių stiprumo. Tualetinis popierius tvarkingai atvyniotas, tačiau už metro ar pusantro pabarstėme raudonaisiais pipirais ir vėl atgal suvyniojome. Rankų muilas pakeistas rožinės spalvos antifrizu, milteliai spalvotiems skalbiniams pakeisti į balinančius, kempinės su kremu batams valyti išteptos panaudotu tepalu.

Visur padarėme nepastebimas žymes, kad suprastume, ar naudojosi tuo ar ne.

Kai grįžome, mums tuojau pat iškvietė policiją; kaimynė ilgai šaukė, kad mes ją norime nužudyti, įvyko pasakiškas skandalas. Kai policininkai išgirdo, kad visi daiktai, kuriais ji naudojosi, yra mūsų, jie apsisuko ir išvyko. Pareigūnai paaiškino, kad tai mūsų daiktai ir mes galime su jais daryti, ką norime, neperspėję kitų.

Vienas pažįstamas policininkas negalėjo susilaikyti nesišypsojęs, kai kaimynė pasakojo, kaip jai užpakalis degė nuo jų tualetinio popieriaus.

Kai patikrinome visas žymes, viskuo buvo pasinaudota. Bingo! Su mumis dabar kaimynė nesikalba, o kaimynas turi mėlynai žalius išblukusius džinsus!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × four =

Fresh articles

Facebook

Trending