Connect with us

Įdomybės

Tai, ką jūs pamatėte šiame paveiksle pirmiausia, papasakos apie jus geriau, nei bet koks psichologas

O ką matai tu? Lūpas, šaknis, dantis? Žvilgtelėję į paveikslą, skirtingi žmonės gali pamatyti skirtingus dalykus. Kažkas pasakys :bet juk čia medžiai“, kažkas aiškiai matys lūpas. O ką matai tu? Sužinok, ką reiškia kiekvienas pamatytas vaizdas.

Šaknys. Jei metęs pirmą žvilgsnį, tu pamatei šaknis, tai tu vienareikšmiškai esi intravertas. Kai tave kritikuoja, tu išklausai viską ramiai ir priimi konstruktyviai. Galima pasakyti, kad tai tam tikras gautas patarimas savęs tobulinimui, kurį tu būtinai priimsi ir viską pakeisi į gera.

Neįsivaizduoji gyvenimo be disciplinos. Moralė ir gyvenimiški principai visada yra pirmoje vietoje. Tai leidžia tau būti tikru valios žmogumi ir pasiekti, ko tu nori. Visada yra siekis save patobulinti. Bet tavo nepriklausomybės niekas neatims. Netgi tavo susitaikymas nelaimės, jei kas nors panorės tau įpiršti savo nuomonę. Sveikas protas su dalele užsispyrimo. Visa tai apie tave!

Medžiai.  Pamatęs pirmiausia medžius, gali būti tikras, tu – ekstravertas. Tu gali būti mandagus su žmonėmis, bet niekada neleisi jiems „atsisėsti tau ant sprando“.

Reklama

Santykiuose su artimaisiais ir giminaičiais tu esi maksimaliai nuoširdus ir būtinai ištikimas. To paties lauki ir iš jų. Galima netgi teigti, kad tu esi reiklus artimiesiems. Norėdamas užsitarnauti tavo pasitikėjimą, žmogus dar turi pasistengti. Yra tavyje ir paslaptingo patrauklumo. Visų šių savybių visuma tavyje sukuria paslaptingumą. Mažai kas žino, ką tu iš tiesų galvoji.

Pirmiausia pamatei lūpas? Tu ramus žmogus. Gyvenimo sunkumus tu, žinoma, įveiki. Bet, jei galėtum, norėtum jų išvengti. Tavo mintims būdingas lankstumas.

Nežiūrint į savo išmintingumą, gali būti ir naiviu. Tai ne apie kvailumą, o greičiau, apie per didelį tikėjimą kitais žmonėmis. Amžinas siekis aplinkiniuose matyti tik gera. Kas nors gali priimti tave kaip silpną žmogų, arba manyti, kad tau reikia pagalbos. Bet taip nėra. Gerumas – tai ne silpnumas. Tai – tavo stiprioji pusė.

Artimieji gali tavimi pasitikėti. Jie ateis tavo patarimo ir būtinai į jį įsiklausys!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + fifteen =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending