Connect with us

Įdomybės

Talentinga rusaitė apdovanota išskirtine išvaizda: palaukite, kol ji atsisuks

Kas jūsų mintyse iškyla išgirdus frazę „klasikinės muzikos atlikėjas“? Ko gero, pagalvojate apie juodą, elegantišką kostiumą, gal net fraką su cilindru arba dailią ilgą suknelę. Solidus įvaizdis ir jokių stiliaus eksperimentų. Tačiau pamatę šią išvaizdžią rusaitę – nustebsite.

Amerikoje gyvenanti rusaitė Lola Astanova savo gerbėjus užburia ne tik pavydėtinu talentu klasikinėje muzikoje, bet ir pritrenkiančia išvaizda. 32-ejų metų moteris, rodos, nė dienos negali be dizainerių kurtų suknelių ir prabangiausių aukštakulnių batelių.

Socialiniuose tinkluose tūkstančiams internautų amą atėmusi Lola demonstruoja savo miklių pirštų gabumus ant fortepijono klavišų. Dažniausiai iš šono filmuojama muzikuojanti moteris beveik visada būna nusisukusi, galbūt savo grožiu ji nenori išblaškyti klausytojų?

Nors vaizdo įrašuose Lola dažniausiai vengia rodyti savo veidą, nuotraukose jis atsiskleidžia visomis spalvomis. Akivaizdu, kad pianistė savo gyvenimą paskyrusi ne tik muzikai, bet ir aukščiausiajai madai.

„Instagram“ kadruose ji stebina preciziškai atliktu makiažu, meistriškai sumodeliuota šukuosena ir atskleidžia silpnybę aukštakulnių karaliaus „Manolo Blahnik“ bateliams.

Reklama

Maskvos konservatoriją baigusi mergina dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose klasikinės muzikos konkursuose. Netrukus savo sparnus ji nuleido JAV. Čia Lola koncertuoja ir kaip solo artistė, ir kaip garsiausių pasaulio orkestrų dalis.

https://www.instagram.com/p/BMPH6Q6DObh/

https://www.instagram.com/p/BL1ZqRXDqmo/

https://www.instagram.com/p/BLrHV0pj4rm/

www.tv3.lt

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × two =

Įdomybės

83-ejų metų močiutė parašė savo draugei laišką, kurį būtina perskaityti kiekvienam iš mūsų, ypač jeigu esame kuo nors nepatenkinti

Šiuolaikinis gyvenimas – tai tarsi nesibaigiančios lenktynės siekiant naujų pareigų, tobulos figūros, kažkieno dėmesio, naujamečio išpardavimo. Ir šiame beprotiškame bėgime daugelis kartais pamiršta tiesiog gyventi ir jaustis laimingu.

Minutei sustoti ir susimąstyti priverčia 83-ejų metų močiutės laiškas, kurį ji parašė savo draugei ir kuris išvakarėse buvo publikuotas internete. Jį tikrai galima pavadinti įkvepiančiu. Pagyvenusios moters parašyti žodžiai bus artimi kiekvienam iš mūsų, ypač artėjant Naujiesiems metams.

Brangioji Berta,
aš daugiau nebeskaitau ir vis rečiau valau dulkes. Aš sėdžiu kieme ir mėgaujuosi vaizdu užuot rūpindamasi, kad sode auga piktžolės. Daugiau laiko praleidžiu su šeima ir draugais bei mažiau dirbu.

Esant galimybei, gyvenimu reikia mėgautis, o ne jį kentėti. Dabar aš bandau tai suvokti ir pradėti vertinti.

Daugiau sau netaupau. Kiekvieną dieną naudoju savo porceliano puodelius ir krištolo servizus, tam visada randu ypatingų priežasčių, pavyzdžiui, prarastas euras, sutvarkyta vonia arba pirmasis amarilio žiedas.

Eidama į turgų rengiuosi gražiausiais rūbais. Galvoju, kad jeigu atrodysiu sėkminga, man bus paprasčiau išleisti pinigus.

Nelaukiu svarbios priežasties pasipurkšti mėgstamiausiais kvepalais. Kvepėdama einu į banką arba polikliniką.

Reklama

Daugiau nebevartoju frazių „kada nors“ arba „šiomis dienomis“. Jeigu kažką reikia pažiūrėti, pamatyti ar padaryti, aš noriu matyti, girdėti ir daryti tai dabar.

Nežinau, ką darytų kiti, jeigu žinotų, kad rytoj jų čia nebus. Juk mes priimame gyvenimą kaip kažką savaime aiškų. Manau, kad jie pasikviestų šeimos narius ir kelis artimiausius draugus. Galbūt jie kam nors paskambintų ir atsiprašytų už savo praeities poelgius ir žodžius. Man patinka įsivaizduoti, kad jie nueis į gerą restoraną, kuriame gaminami jų mėgstamiausi patiekalai. Aš įtariu. Aš niekada to nesužinosiu.

Tai tos smulkmenos, kurių nepabaigiau daryti. Aš labai gailėčiausi, kad neparašiau artimiesiems visų svarbių žodžių, kuriuos norėjau jiems pasakyti. Ir aš labai pergyvenu, kad retai sakiau tėvams ir vyrui, kaip juos myliu.

Stengiuosi netaupyti ir neatidėti tai, kas galėtų pripildyti mano gyvenimą daugiau juoko ir laimės.

Ir kiekvieną dieną atmerkdama akis pasakau sau, kad ši diena yra ypatinga. Kiekviena diena, kiekviena minutė, kiekvienas įkvėpimas iš tikrųjų yra dovana.

Galbūt gyvenimas nebuvo toks, kokio tikėjomės. Bet kol esame čia, galime šokti.

vmarkus.lt

Continue Reading

Įdomybės

Žmonės eilėje sustingo. Nedažnai pamatysi tai prie kasos

Rašytojas Dirkas Oliveris Lange minutei įbėga į prekybos centrą, kad nusipirktų kavos. Tačiau ten įvykęs nutikimas jam įsimena ilgam. Istoriją jis aprašo „Facebook“:

Heute im SupermarktIch wollte nur schnell Kaffee kaufen, da ich es leider versäumt hatte, mir rechtzeitig eine Reserve…

Gepostet von Dirk-Oliver Lange – Speaker & Autor am Freitag, 4. September 2015

Šiandien prekybos centre:

Aš norėjau nusipirkti kavos – pamiršau iš anksto pasirūpinti. Eilėje prie kasos prieš mane stovėjo pagyvenusi moteris. Ji buvo neblogai apsirengusi, bet gyvenimas neabejotinai paliko jos veide savo žymių.

Sprendžiant iš perkamų produktų, ji gyveno viena: kepalas duonos, pjaustyta mėsa, pienas ir plytelė šokolado.

„2,18 euro“, – pasakė mergina, sėdinti kasoje, paskaičiavusi močiutės visų produktų kainą.

Užuot išsitraukusi piniginę, pirkėja įlindo į kišenę, ilgai joje rausėsi perrinkdama smulkius. Galiausiai ištraukusi kalną monetų ji pajuto, kaip kasininkės ir gale stovinčių pirkėjų kantrybė po truputį senka. Visą smulkmę močiutė negalvodama atidavė kasininkei. Perskaičiavusi ta pasakė: „Trūksta 50 centų.“ „Tai viskas, ką aš turiu“, – atsakė močiutė. „Tuomet Jums reikia ką nors palikti.“ Moteris kurį laiką kovojo dėl sprendimo ir netvirtai parodė į plytelę šokolado.

Reklama

Tuo momentu mano širdis praktiškai sudužo į šipulius, ir aš daviau kasininkei ženklą, kad sumokėsiu už močiutę. Aš nepastebimai ištiesiau merginai 50 eurų pirštais paaiškindamas, kad grąžą ji turi atiduoti senolei. Ačiū Dievui, kasininkė pasirodė supratinga – greitai viską suvokė. Ištiesusi čekį ji atidavė močiutei solidžią grąžą sakydama: „Labai ačiū, už viską sumokėta.“ Už manęs stovintys žmonės liko apstulbę tyloje kai kurie pravertomis burnomis, kai kurie išsproginę akis – aiškiai nemačiau. Man buvo svarbu ne sugėdinti močiutę atvirai duodant jai pinigų. Norėjau, kad ji vėl pajustų, jog gali sau daug ką leisti, kaip turbūt anksčiau.

Su ašaromis akyse močiutė paklausė: „Tu geras žmogus, ar galiu tave kartelį apkabinti?“ „Su malonumu“, – atsakiau. Ji paėmė savo produktus ir pasuko prie išėjimo, vėl nusišypsodama man ir padėkodama. „Ar negalėtumėte padaryti man paslaugos?“ – paklausiau aš. Truputį nustebusi į klausimą ji atsakė klausimu: „Bet kaip aš galiu padaryti tau paslaugą?“ „Prašau, vėl nueikite į prekybos centrą ir nusipirkite visko, ko panorėsite. Taip padarysite mane laimingesnį“, – pasakiau nusišypsodamas.

Močiutė linktelėjo, o aš palinkėjau jai malonios dienos. Išėjęs į gatvę pamačiau, kaip ji vėl užėjo į prekybos centrą. Neįtikėtinas jausmas.

Pasidaręs mėgstamos kavos aš visą rytą galvojau apie tą susitikimą. Aš buvau toks dėkingas likimui, privertusiam mane užbėgti į prekybos centrą. Man šis „nutikimas“ tapo kažkuo ypatingu, geru, pozityviu. Ačiū tau, močiute.

Nuostabi diena!

Beveik pusė milijono žmonių Vokietijoje jau perskaitė šį laišką. Jo ypatumas – to jausmo, kylančio viduje, kai mes darome kažką neįtikėtinai gero, aprašymas. Gali būti, kad būtent tai ir gali padaryti mus laimingus kiekvieną dieną.

vmarkus.lt

Continue Reading

Įdomybės

Prognozės 2019-iesiems: kai kam jie žada būti geri, pelningi, sotūs ir sėkmingi metai

Gruodžio 31-osios naktį skaičiuosime jau paskutines bėgančias senųjų metų minutes ir pasitiksime atskubančius 2019-uosius, būsimus Kiaulės metus. Daug kas pasakys, kad šie metai bus tikrų tikriausiai kiauliški, pilni įvairiausių kiaulysčių.

Tačiau taip gali pasirodyti tik iš pirmo įspūdžio. Juk kiaulė yra ramus ir taikus gyvūnas, nesunkiai prisijaukinamas ir draugiškas. Ir aišku, retsykiais mėgstantis papokštauti, bet kas to nemėgsta? Tai būtina gyvenimo dalis, antraip jis nebūtų toks įdomus.

Horoskopą parengė Gediminas Kamarauskas.

Pasak kortų, metai apskritai žada būti geri, pelningi, sotūs ir sėkmingi. Laimė nusišypsos daugelio profesijų atstovams, padovanos ne vieną galimybę, progą tobulėti, augti, judėti į priekį. Ar tuo pasinaudosime, priklausys tik nuo mūsų. Nes tik nuo mūsų darbo ir pastangų priklausys, kokie bus rezultatai. Laimėjimai ir pergalės pasiekiami darbais, o ne žodžiais. Taigi pažvelkime, kas Naujaisiais metais laukia kiekvieno Zodiako ženklo.

AVINAS

Naujieji metai Avinams bus itin palankūs. Bene iš visų Zodiako ženklų Fortūna bus dosniausia būtent jiems – atneš taip laukiamus teigiamus pokyčius, suteiks naujas galimybes, atvers naujus kelius, pažers malonių netikėtumų. Sėkmė aplankys asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Avino ženklo atstovams pavyks susirasti gerai apmokamą darbą, sulaukti įvertinimo, atlyginimo pakėlimo, pakilimo karjeros laiptais, tobulėjimo pasiūlymų. Kartu lauks įdomios pažintys, susitikimai, žmonės, kelionės, meilė – visa tai į jūsų gyvenimą įneš naujų spalvų, vėjų, patirties. Nors metai, gali atrodyti, ir prasidės įprastai, be jokių didelių pasikeitimų, tačiau viskam savas laikas: nereikia skubinti įvykių – likimas viską sudėlios į savo vietas. Sėkmė pati jus susiras.

JAUTIS

Jaučio, kaip ir Avino, taip pat laukia ganėtinai sėkmingi metai, ypač finansine prasme. Bet šiuo atveju sėkmė yra ne atsitiktinė, o užsitarnauta – ilgo ir sunkaus triūso rezultatas, kuris dar nebus iki galo pasiektas ir įtvirtintas. Tačiau jau bus galima raškyti pirmuosius vaisius, kurie suteiks daug džiaugsmo ir pasitenkinimo. Pastangos darbe, viršvalandžiai, iniciatyvos, pasiaukojimas nenueis perniek – sulauksite apdovanojimo, paskatinimo, tinkamo pripažinimo, verslo pagyvėjimo – kas ženkliai papildys jūsų piniginę. O papilnėjusi piniginė leis labiau mėgautis gyvenimu, pramogomis, ramybe, atostogomis; susikursite patogią ir ramią aplinką.

Tik nereikėtų pamiršti – neužmikite ant laurų. Meilės horizonte vyraus idiliška romantika, šilti santykiai.

DVYNIAI

Iškritusi Imperatoriaus korta dvyniams žada aktyvius ir produktyvius metus. Jūsų ambicijos – grynai pragmatiškos: materialinė sėkmė ir gerovė, kitaip tariant, susikurti sau vietą po saule ir joje įsitvirtinti. Šiais metais ryžtingai imkitės realizuoti savo užmojus, idėjas, vykdykite projektus, naujus sandorius.

Asmeninės savybės, tokios kaip racionalumas, loginis mąstymas, organizuotumas, vidinė stiprybė jums leis pasiekti norimų rezultatų. Kaip darbinėje erdvėje, taip ir namuose, šeimyniniame gyvenime lengvai išlaikysite stabilumą, nes jūs – stiprioji santykių pusė, tačiau vertėtų neperžengti ribų. Taip pat galimas ir šeimos pagausėjimas.

VĖŽYS

2019-ieji Vėžiams – meilės ir jausmų metai. Kaip Fortūna gausiai apdovanos Avinus, taip Vėžius Amūras apipils laime asmeniniame gyvenime. Pagaliau sutiksite žmogų, kuris jums atvers širdį, pasiūlys nuoširdžius jausmus ir draugystę. Meilė taip suliepsnos, kad netrukus gali suskambėti ir vestuvių varpai. Jūsų gyvenime pasirodys vaivorykštė, kuri pripildys laimės, šviesos ir harmonijos. Namuose pasigirs ir mažylio verksmas…

Bet kokiu atveju, vienišų ar jau santykius užmezgusių žmonių laukia laimingi, prasmingi ir vaisingi metai. Atrodytų Amūro specializacija – tik meilė, tačiau ir profesiniame gyvenime jis jūsų nenuskriaus.

LIŪTAS

Liūtas karalius kitais metais pateisins savo vardą ir įrodys, ko jis vertas. Nes tam, kad pasiektumėte tai, ko trokštate, jūs pasiryžote kantriam ir daug jėgų reikalaujančiam darbui. Priėmėte asmeninį iššūkį – pereiti duobėtą kelio ruožą, įveikti ne vieną kliūtį. Ir ne veltui! Jūsų užsibrėžti siekiai kitąmet bus pasiekti ir įgyvendinti. Atkaklumas ir užsispyrimas leis jums džiaugtis pelnyta pergale. Finišas jau labai arti.

Reklama

O kartu galėsite atsipūsti ir pasimėgauti gyvenimu. Kalbant apie santykius, jų pagrindas ne tikroji meilė, bet daugiau abipusis susižavėjimas…

MERGELĖ

Praeitis meta ilgus šešėlius. Taip galima pavadinti kitus Mergelės ženklo atstovų metus. Praeitis darys didelę reikšmę dabarčiai ir ateičiai. Sutiksite seniai matytus draugus, pažįstamus, giminaičius, gali pasirodyti netgi ir buvusi meilė, kuris sukels širdžiai mielus prisiminimus. O tai jus sugrąžins į praeitį ir suteiks optimizmo, vilties, pasitikėjimo.

Tačiau praeities grįžimas nesukels liūdesio ar užmirštų nuoskaudų, veikiau atvirkščiai – turės teigiamų požymių: galite sulaukti pagalbos, naudingų pasiūlymų, atnaujinsite ryšius ar svarbiausia buvusius santykius. Didelė tikimybė pakeisti darbą ir gyvenamąją vietą.

SVARSTYKLĖS

Būsimi metai Svarstyklėms nežada lengvo, ramaus ir patogaus gyvenimo. Kortos prognozuoja būsiant sudėtingą laikotarpį – artinasi audra, kuriai privalu pasiruošti ir išgyventi. Audra, kai žmogus turės parodyti savo sugebėjimus įveikti jam siunčiamus išbandymus, keliamus iššūkius, susidoroti su jam mestais likimo patikrinimais. Teks susimąstyti, susitelkti ir apginti save, savo poziciją, susikurtą komforto zoną ir parodyti, kad jūs esate verti to, ką turite, ką užsidirbote. Be to, gali tekti susiremti su žmonėmis, kurie jūsų nemėgsta, ypač darbe, biure ar verslo aplinkoje. Santykiai, jausmai taipogi nusimato vėjuoti, permainingi; juose galite sulaukti ir netikėtų pasikeitimų.

SKORPIONAS

Kitus metus pasitiksite puikiai nusiteikę, pilni jėgų, idėjų, minčių, ką ir kaip sukurti, pasiekti, nuveikti. Laukia puikios tobulėjimo galimybės, sėkmingos darbo paieškų perspektyvos, pelningi verslo sandorių sudarymai, investicijos. Ir būtent kiti metai yra itin palankūs šiam asmeniniam augimui, gerovės siekimui – tereikia mokėti pasiimti iš gyvenimo tai, ką jis suteikia.

Kita vertus, jūs ir patys žinote, kad tai – jūsų laikas, kada reikia veikti ir pasiimti iš gyvenimo viską, ką jis siūlo. Ir jums pasiseks. Tuo tarpu meilės reikaluose nedėkite daug vilčių, nes tikrosios meilės dar teks palaukti. Dievaitis Erotas jūsų atžvilgiu turi kiek kitokių sumanymų.

ŠAULYS

Bene didžiausi iššūkiai laukia Šaulių. Jeigu Svarstyklėms dangus pasiųs vidinius išbandymus, tai Šaulius užgrius tas dangus, pridėdamas virtinę nesėkmių. Nusiteikite galimoms gyvenimo negandoms – darbo praradimas, finansinių išteklių sumažėjimas, bankrotas, skurdas, ligos, skyrybos, santykių aštrumas. Iki tol vyravęs stabilumas ir staiga užklupęs neužtikrintumas dėl savo padėties jums kels susirūpinimą ir užduos ne vieną klausimą. Ir ne veltui. Atkreipkite dėmesį į užuominas, smulkmenas, imkitės veiksmų, kad netektų išgyventi juodo periodo. Gali būti, kad teks rūpintis pasiligojusiu giminaičiu ar šeimos nariu. Būkite stiprūs, nepasiduokite. Kuo tamsesnė naktis, tuo greičiau švinta.

OŽIARAGIS

Užsispyrimas vertinamas dvejopai: ir teigiamai, ir neigiamai. Tačiau Ožiaragių atveju tai ypač naudinga, nes būtent užsispyrimo ir nuoseklaus darbo dėka jūs galėsite pasiekti aukštų rezultatų. Ir tie rezultatai jus džiugins. Jums pavyks ne tik susikurti finansinį stabilumą, kas leis pagerinti gyvenimo kokybę, bet ir pelnyti kolegų, vadovų pagarbą bei simpatijas. Jūs būsite įvertinti, o tai pakels jūsų savivertę. Aplink save subursite vieningą, ištikimą komandą, kuri padės išspręsti kylančius sunkumus.

Santykiuose, draugystėje, šeimoje kardinalių pokyčių neprognozuojama: ramybė, santarvė, sutarimas – mėgausitės mylimųjų jums rodomu dėmesiu, dovanomis ar mielais siurprizais.

VANDENIS

Artėjantys metai Vandeniams išties svarbūs ir reikšmingi. Jie atneš plačias galimybes visose gyvenimo srityse, kurios atvers kelius į geresnį gyvenimą. Tačiau privalote suvokti, kad viskas priklausys tik nuo jūsų – ar gebėsite jomis pasinaudoti. Tam jūs turite visas reikalingas asmenines savybes – kūrybiškumą, valios stiprybę, susikaupimą, sumanumą, pasitikėjimą savimi ir jos turi būti panaudotos. Taigi svarbiausias uždavinys bus įsisąmoninti jumyse susikaupusią vidinę energiją, gabumus ir žinias, išdrįsti pasakyti sau „aš galiu“. O kai tai suprasite, imkite veikti, siekti užsibrėžtų tikslų, nes kad ir kas benutiktų, jūs be vargo surasite išeitį iš susidariusios keblios padėties.

ŽUVYS

Paskutiniajam Zodiako ženklui krintančios kortos žada sėkmingus metus. Pasitaikys ne viena galimybė, kai galėsite pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka ir patinka. Bet kokiu pasirinkimo atveju jūs neprašausite, jus pasitiks sėkmė – ar tai būtų perėjimas iš vieno darbo į kitą, ar naujų verslo partnerių siūlomas projektas, ar tiesiog norimas pirkinys.

Santykiuose lydės romantika, harmonija, abipusis supratimas ir malonus sutarimas, tačiau planus apie santuoką derėtų vertinti atsargiai. Nepristigksite vilties, tikėjimo ir visada liksite optimistiški, matysite šviesią ateities perspektyvą, kad ir kokia sudėtinga atrodytų situacija. Su tokiu nusiteikimu ir laikysena Žuvys, kaip tikros profesionalės, lengvai perplauks audringą gyvenimo jūrą.

www.moteris.lt

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending