Tik pažiūrėkite, kaip paprastais nėriniais galima papuošti jūsų drabužius! Puikūs rezultatai! – Zibainis
Connect with us

Patarimai

Tik pažiūrėkite, kaip paprastais nėriniais galima papuošti jūsų drabužius! Puikūs rezultatai!

Bet kuri mergina pasakytų, kad nėriniai yra gražu, ir ji būtų teisi! Tik pažiūrėkite, kaip galima  paprastus drabužius pagražinti nuostabiais nėriniais!

Visos mergaitės nori atrodyti įspūdingai. Gaila, bet ne kiekviena gali įsigyti firminių, išskirtinių drabužių. Tačiau ir šiuo atveju galima rasti išeitį, jeigu internete pasižiūrėtume siūlomas rankdarbių idėjas.

Nėriniai labai gražiai atrodo, suteikia ypatingo lengvumo, elegantiškumo ir moteriškumo, o įgyvendinti skirtingas idėjas realybėje – ne taip jau sudėtinga. Pažiūrėkime įdomesnius variantus.

Nerti rankogaliai.

Jeigu norite marškinėlius papuošti nėriniais, reikia juos prisiūti toje vietoje, kur turėtų būti rankovėlės.

Iš sportinių marškinėlių – stilinga vasarinukė.

Iš nebereikalingų sportinių marškinėlių galima pasidaryti stilingą vasarinukę. Reikės tik nukirpti rankoves, sutvarkyti iškirptę, prisiūti nėrinius ir turėsite savo rankomis pasidarytą stilingą drabužį!

Reklama

Nėriniuota sijono apdaila.

Puikus būdas, kaip pailginti sijoną ar suknelę.

Puikus sportinių marškinėlių atnaujinimas.

Kažkada paprasti sportiniai marškinėliai buvo „mirtinai“ reikalingi, o dabar nebenorite jų dėvėti.  Nėriniais juos galima atnaujinti.

Plėšyti džinsai.

Jeigu jums nusibodo plėšyti džinsai, tai skylę galima uždengti gražiu nėriniu.

Atnaujiname kišenes.

Mėgstamus šortus galima pakeisti nunėrus tokias mielas kišenėles.

Suknelę pailginame nėriniais.

Dar vienas būdas, kaip nėriniais pailginti suknelę. Nukerpame suknelės apačią. Nukirptos atraižos prireiks, todėl kerpame labai atidžiai, prisiuvame nėrinį, paskui prie nėrinio apatinio krašto prisiuvame nukirptą atraižą. Išvirkščiojoje nėrinio pusėje  galima prisiūti kontrastingo ryškaus šilko , pavyzdžiui, rožinio, juostą. Įspūdinga? Dar ir kaip! Linkime kūrybinių minčių ir įkvėpimo!

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + five =

Patarimai

Nestandartiniai būdai, kaip dar panaudoti higieninį lūpų vazeliną. Tai net nešovė Jums į galvą!

Higieninis lūpų vazelinas (lūpdažis) – kosmetinis produktas, daugeliui tapęs privaloma priemone prižiūrint ir apsaugant lūpas. Tačiau šiame straipsnyje mes pasidalinsime tokiais jo panaudojimo būdais, kurie jums ir į galvą negalėjo ateiti!

1. Nauji batai – tai visada puiku! O štai išvengti pritrynimų ir pūslių galima, jei ištrinsite “kritines” vietas ant kojų lūpų vazelinu. Šis triukas padės išvengti diskomforto ir sumažins trynimą.

2. Jei negalite nuimti žiedo nuo piršto, o po ranka nieko nėra, įkvėpk ir…. drąsiai leisk padirbėti lūpų vazelinui. Visada suveiks!

3. Vėjas nugairino nosė? Ne bėda, galima pasitepti lūpų vazelinu! Šis produktas turi kur kas daugiau drėkinamųjų ir apsauginių savybiu, negu daugelis kremų…

4. Jeigu po ranka nėra medicininių priemonių, nedidelius apdraskymus ar įpjovimus galima patepti lūpų vazelinu. Tai apsaugos žaizdelę nuo infekcijos patekimo ir pagreitins gijimą.

5. Higieninis lūpų vazelinas – puiki priemonė antakių formavimui. Be fiksacijos, produktas suteikia antakiams tvarkingą vaizdą ir pagreitina augimą.

Reklama

6. Lūpų vazelinas taip pat gali pasitarnauti kaip kremas nagų odelių suminkštinimui. Kam prikti kitą priemonę?!

7. Besielektrinantys plaukai – daugelio problema, ypač žiemos laikotarpiu. Šią problemą pašalinti nesunku, jeigu lengvai pateptumėte rankas higieniniu lūpų vazelinu ir perbrauktumėt ranka virš galvos, vos vos liesdami pasišiaušusius plaukus.

8. Higieninį lūpų vazeliną galima naudoti ir kaip priemonę nuo plaukų galiukų šakojimosi.

9. Jeigu stringa užtrauktukas, patepkit vazelinu virš ir žemiau užsegimo.

10. Kai ilgai nenešiojate auskarų, vėliau labai sunku prakišti juos pro skylutę… Patepkite lūpų vazelinu!

11. Jei nubėgo tušas, patepkite vatos lazdelę lūpų vazelinu ir nuvalykite. Beje, jei nutiko taip, kad jūs nakvojote ne namie, o makiažo nuėmimo priemonės nėra, pasinaudokite lūpų vazelinu. Nelabai patogu, bet geriau, negu vien muilu, sausinančiu odą.

Continue Reading

Patarimai

Berniuką – girti, mergaite – žavėtis

Mergaitės nereikia girti už padarytą darbą. Jūs skatinate jos degradavimą. Jeigu girsite mergaitę už tai, ką ji padarė: labai skanu, labai gražu, labai švaru – galiausiai susiformuos supratimas, kad pripažinimą aš pelnysiu tik už savo nuopelnus. Pripažinimas man ateis tik už tai, ką aš padariau. Tai yra moteris žlugdantis principas.

Sveikas požiūris yra – aš verta meilės, nes aš esu, todėl, kad aš – protinga, aš – šeimininkė, kad aš – padėjėja, kad aš – princesė, kad aš – virtuvės fėja. Štai tada moters psichika yra sveika, kai garbina ją pačią, jos prigimtines savybes. Tai reiškia, kad norint gauti meilę, reikia likti pačia savimi. Štai kur mergaitės auklėjimo principas. Jeigu jūs pradedate ją girti už nuopelnus, ji iškart ima galvoti: mane pačią nėra už ką girti, meilę aš galiu tik užsidirbti, bus nuopelnai – bus meilė.

Berniukams – viskas atvirkščiai. Mamos labai mėgsta sakyti: tu toks nuostabus, toks protingas, toks šaunuolis. Lyg ir gerai. Iš tiesų gi, šis žavėjimasis tik skatina vyro degradaciją, nes jam tada atrodo, kad jis pats iš savęs jau nuostabus. O vyrui būna gerai tik tada, kai jis kažko pasiekia.

Reklama

Todėl tam, kad berniukas tobulėtų, galiausiai pasijustų laimingas, jam reikia kalbėti apie jo nuopelnus: labai gražiai padaryta, labai šauniai ir išmaniai. Berniukui švelnūs žodžiai reikalingi mažiausiai, nes jo prigimtinis pašaukimas – vystytis. Jam reikalingas pagyrimas už tai, ko jis pasiekė.

Vietoj „kiškuti, saulele“ , vyresniam berniukui labiau patiktų, kad ateinantiems svečiamsparodytų jo lėktuvą, padarytą iš lego detalių. Tai svarbiau už visas „sauleles, kiškučius“ ir t.t.. „Pasižiūrėkite, ką jis padarė, atspėkite, kas tai padarė? Teisingai, mano sūnus Alioša tai padarė“,- tai daug didesnis pagyrimas ir stimulas berniukui.

O mergaitė netaps geresnė nuo to, jei jos sriuba vaišinsis visas rajonas. Ji tiesiog supras, kad visą gyvenimą turės arti ir visą rajoną maitinti sriuba. Ji niekada nenusipalnys meilės, kol visų neprimaitins sriuba. Suteikit mergaitei supratimą, kad ji tobula ir nuostabi pati iš savęs, kad meilės ir pripažinimo jai nereikia pelnyti, kad jūs ją mylite ir ja žavitės vien dėl to, kad ji yra…

Ruslan Naruševič

Continue Reading

Patarimai

Efektinga pakuotė — taip pat dovana: 36 puikios idėjos dovanų pakavimui

Gauti dovanas visada malonu. Bet gauti gražiai ir įdomiai supakuotas dovanas – dvigubai maloniau.

Kartoninės ar popierinės dėžutės, saldaininės, maišeliai padeda gražiai pateikti nupirktą daiktą.

Siūlau dovanų pakavimo idėjas, apiforminimo ir dovanų dėžučių papuošimų idėjas.

Taigi, žiūrim!

Prezentą galima suvynioti į popierių arba įdėti į specialiai pagamintą dėžutę.

Jeigu atskiri dovanos elementai matomi pro kiaurymes, gaunasi labia neįprasta pakuotė.

Pakuotė turi nuteikti pozityviai.

Mažos braškės formos saldaininės patiks daugeliui, ypač jei viduje sužibs trokštamas žiedelis su deimantu. 🙂

Ėžutės gali būti įvairiausių formų ir dydžių. Jas lengva padaryti pagal šabloną.

Puiki idėja smaližiams – miniatiūrinės plytelės pavidalu su apetitą keliančiu turiniu.

Dekoravimui galima panaudoti bet kokias smulkmenas – siūlus, karoliukus, sagas, dirbtines gėles, bumbulus ir t.t.

Reklama

Vietoj vyniojamojo popieriaus galima panaudoti senus žemėlapius arba nereikalingas natas – bus labia originalu.

Senų vyriškų marškinių rankovė gali pasitarnauti labia originaliai vyno butelio pakuotei.

Kaklaraiščiai ir petnešos taip pat gali būti dizaineriškos idėjos dalimi.

O fotomėgėjui vietoj kaspino galima pritvirtinti bantą iš foto juostelės.

Tradicinis laikraštinis popierius gali atrodyti labia stilingai.

Ažūrinė popierinė servetėlė puikiai papuoš dovanų komplektą.

O jeigu nieko tinkamo nėra po ranka, tiesiog patys nupieškite.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending