Connect with us

Patarimai

Top penketukas iš Zodiako ženklų, kuriuos sunku mylėti. O jūs esate šiame sąraše?

Vieni žmonės lyg sutverti stipriems santykiams, tuo tarpu kai kitų asmeninis gyvenimas – tikras nesusipratimas. Jie gražūs, protingi, patrauklūs, bet amžinai kas nors įvyksta ne taip. Gal jie tiesiog nemoka mylėti? Gali būti.

O ką, jeigu ir juos mylėti yra taip sudėtinga, kad šiai misijai tinka tik ryžtingi superherojai? Juk iškęsti kai kuriuos poelgius ir išsaugoti tuo pačiu švelnius jausmus – tikras išbandymas, skirtas ne silpnų nervų veikėjams.

Ir štai, astrologai sudarė top 5 iš Zodiako ženklų, kuriuos sunkiausia mylėti

  1. Dvyniai

Dvyniai yra labai vėjavaikiški, o jų nuotaika gali keistis šviesos greičiu. Partneriui būna gana sudėtinga visą laiką prisiderinti ir „būti su jais ant tos pačios bangos“. Dvyniai mėgsta vaidinti spektaklius, entuziastingai išnešioja gandus ir paskalas, yra labai bendraujantys. Dažnai pasakoja istorijas, kurias dar apipina visokiais nebūtais dalykais, kad būtų įdomiau. Su jais visada linksma, bet ne kiekvienas žmogus pasiruošęs gyventi teatre, vaidinant susižavėjusio žiūrovo vaidmenį, tai labai vargina.

  1. Svarstyklės

Svarstykles sunku mylėti, nes jos amžinai svyruoja iš vienos pusės į kitą, jie viskuo abejoja ir patys nežino, ko jiems reikia. Prieš priimdami sprendimą labai ilgai sveria visus „už“ ir „prieš“. Juos visą laiką reikia stumti ir raginti – su laiku tai gali ne juokais sunervinti. Bet nesijaudinkite: jei jūs sukursite sąjungą su Svarstyklėmis, ji bus gana patvari ir ilga, nes jie rūpinasi savo artimaisiais ir nenori jų skaudinti.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 5 =

Fresh articles

Facebook

Trending