Connect with us

Įdomybės

Užšalusios bangos prie Nantaket salos kranto

Fotografas Jonathanas Nimerfrochas užfiksavo užšalusias bangas šalia jo namo Nantaket saloje, kurią skalauja Atlanto vandenynas. Jis vadina save vandenyno apsėstuoju, o šis reiškinys jį tiesiog sužavėjo. Atrodo, kad gamta akimirkai sustojo ir pakrantės bangos su jūros purslais akimirksniu užšalo. Kalbama, kad šiais metais JAV – rekordiniai šalčiai, būtent tai paaiškina šį neįprastą reiškinį.

1.

2.

3.

4.

5.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − two =

Įdomybės

«Nė vienas iš mūsų neišeis iš čia gyvas…»

Ričardui Girrui netrūksta gerbėjų dėmesio. Jam nereikia papildomos reklamos. Bet neseniai jo postas Facebooke sukėlė tikrą emocijų audrą. Jo žinios repostus padarė šimtai tūkstančių žmonių. Kiekvienas žinutės žodis yra nuoširdus ir giliamintis.

«Vieno mano draugo mama visą laiką gyveno sveikai. Valgė tik sveiką maistą, negėrė ir nerūkė, sportavo, neeidavo saulėtą dieną į lauką be apsauginio kremo. Nuolat konsultavosi su mitybos ir fizioterapijos ekspertais, griežtai laikėsi jų nurodymų. Galima sakyti, kad ji buvo šiek tiek pakvaišusi dėl savo sveikatos.

Jai dabar yra 76 metai, ir jai diagnozuotas odos ir kaulų čiulpų vėžys. Plius, osteoporozė…

Mano draugo tėvas leido sau viską. niekada  nesportavo ir mėgo skaniai pavalgyti, sviestą tepdavo ant kumpio. Galėjo sau leisti išgerti ir degintis paplūdimyje tol, kol oda nepradės luptis.

Galime sakyti, jog visą gyvenimą jis «dėjo» ant gydytojų patarimų ir gyveno kaip jam patinka. Jam dabar – 81, ir gydytojai sako, kad jam sveikatos jauni gali pavydėti.

Reklama

Nesvarbu, kaip jūs gyvenate, jūs niekada nepabėgsite nuo savęs. Anksčiau ar vėliau jis jus pavys.

Kaip sakė mirtinai serganti mano draugo motina: «Jeigu aš žinočiau, kaip baigsis mano gyvenimas, niekada nebūčiau klausiusi gydytojų ir būčiau laimingai gyvenusi».

Tai gyvenimas, ir nė vienas iš mūsų neišeis iš čia gyvas. Mums duotas laikas ir reikia jį pragyventi prasmingai. Galų gale, rytoj gali būti per vėlu.

Taigi darykite tai, ką norite. Skaniai valgykite, deginkitės, nesigėdykite patingėti. Būti kvailais ir keistais, bet būkite savimi. Galų gale, visam kitam tiesiog neturime laiko!»

Tokie paprasti žodžiai, kuriuose – gili prasmė. Jeigu šie žodžiai leido jums naujai pažvelgti į savo gyvenimą, pasidalinkite jais su savo draugais.

foto – pic-words.ru

Continue Reading

Įdomybės

Jei geriate kavą kiekvieną rytą, būtinai perskaitykite šį straipsnį!

Štai ką kava daro su jumis!

Ar yra tokių, kurie bent kartą gyvenime negėrė kavos? Daugumai žmonių, tai –  privalomas ritualas. Juk be kavos – neįtikėtinai sunku pabusti …

Mokslininkų dėka gavome gerų žinių visiems kavos mėgėjams! Taigi – 10 priežasčių, kodėl reikia gerti šį kvapnų gėrimą kiekvieną dieną.

1. Kava yra pagrindinis antioksidantų šaltinis.
Žmogaus kūnas gauna daugiau antioksidantų iš kavos, nei iš daržovių ir vaisių.

2. Kavos kvapas turi antistresinį poveikį.
Korėjos mokslininkai nustatė, kad kavos aromatas veikia baltymus, susijusius su smegenų streso slopinimu, ir padeda mąstyti pozityviai.

kofe-1

3. Kava sušvelnina Parkinsono ligos simptomus.
Pasak 2012 m. mokslo žurnale Science  Daily išspausdinto straipsnio, kava padeda žmonėms, kenčiantiems nuo Parkinsono ligos, padeda kontroliuoti savo judesius

4. Kavai gerai veikia kepenis (ypač jei vartojate alkoholį).
Tyrimas, vykęs 22 metus (kuriame dalyvavo 125,000 žmonių), parodė, jog tiems, kurie gėrė bent vieną puodelį kavos per dieną, 20% sumažėjo tikimybė susirgti kepenų ciroze

Reklama

5. Kava sušvelnina polinkį į savižudybę.
2-4 puodeliai kavos per dieną gali sumažinti riziką savižudybėms vyrams ir moterims iki 50%.

kofe-2

6. Mažina odos vėžio riziką.
Ypač sumažina odos vėžio riziką moterims.

7. Kava pagerina sportinius rezultatus.
Kofeinas padidina riebiųjų rūgščių kiekį kraujyje, kas leidžia raumenims geriau  sudeginti riebalus ir paversti juos energija Išsaugo angliavandenių atsargas ir leidžia organizmui juos naudoti vėliau.

8. Sumažina riziką susirgti diabetu.
Mokslininkai nustatė, kad žmonės, gėriantys bent 4 puodelius kavos per dieną, turi 50% mažesnę riziką susirgti 2 tipo cukriniu diabetu.

kofe-3

9. Kava – naudinga Jūsų smegenims.
Transliuotojas CNN paskelbė, jog kava leidžia žmogaus smegenims dirbti efektyviau.

10. Kava daro jus laimingesniais.
Tyrimas, kurį atliko JAV Nacionalinių sveikatos institutas, parodė, kad žmonės, kurie gėrė bent 4 puodelius kavos per savaitę, turėjo 10% mažesnį polinkį depresijai nei tie, kurie negėria kavos iš viso.

Continue Reading

Įdomybės

Styvo Džobso paskutiniai žodžiai

1-poslednie-slova-stiva-djobsa

Styvas Džobsas – mūsų laikų kultinė asmenybė. Nepaisant to, kad “Apple” užėmė  lyderio pozicijas pasaulyje, jis liko paprastu, gana asketišku žmogumi. Prieš mirtį jis padarė pranešimą iš ligoninės palatos. Tai žodžiai iš pačių sielos gelmių:

«Aš pasiekiau sėkmės viršūnę verslo pasaulyje. Daugelis mano, kad mano gyvenimas –  sėkmės įsikūnijimas.

Bet pripažįstu, be darbo aš turiu nedaug gyvenimo džiaugsmų. Sukauptas turtas – tiesiog gyvenimo faktas, prie kurio aš tiesiog pripratau.

Šiuo metu, guliu ligoninės lovoje ir prisimenu visą savo gyvenimą. Dabar suprantu, kad mirties akivaizdoje turtas ir šlovė, kuria aš taip didžiavausi, prarado savo reikšmę.

Kai žiūrite tamsoje į šviesą iš gyvybės palaikymo aparato, ir girdite išskirtinį mechaninį garsą, jaučiate besiartinančią mirtį ir Dievo kvėpavimą. Dabar, kai mes turime pakankamai pinigų, atėjo laikas galvoti apie visiškai kitus klausimus gyvenime, nesusijusius su turtu…

Gyvenime yra kur kas svarbesnių dalykų. Galbūt vieniems tai yra santykiai, kitiems – menas ar vaikiškos svajonės…

Pastovios lenktynės dėl didesnio pelno paverčia žmogų į marionete. Taip atsitiko ir man. Dievas apdovanojo mus pojūčiais, kad parodytume savo meilę artimiesiems.

Reklama

Turtai, kuriuos aš sukūriau, liks čia, nepaimsiu jų su savimi. Viskas, ką aš pasiėmiau su savimi, – tai tik prisiminimai apie meilę. Štai kur realus turtas, kuris seka paskui tave, lydi, suteikia jėgų eiti toliau.

Meilė įveikia didelius atstumus. Gyvenimas neturi ribų. Pasiekite aukštį, kurį norite pasiekti. Eikite ten, kur šaukia širdis. Viskas – jūsų rankose.

Su pinigais galite samdyti žmonės, kurie rūpinsis jumis, namais, verslais. Bet niekam neperduosite savo ligų.

Materialius dalykus, kurių mums trūksta, galima rasti, nusipirkti. Tačiau yra vienas dalykas, kurio niekada nerasite, jei pamesite. Tai gyvenimo.

Nesvarbu, kiek jums metų, ir ką jūs pasiekėte. Mes visi sulauksime dienos, kai langinės užsivers…

Jūsų lobis – tai meilė šeimai, artimiesiems, draugams … Saugokite save. Rūpinkitės kitais».

 

 

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending