Connect with us

Life

Veterinarai šeimininkui pranešė baisią naujieną ir pasiūlė užmigdyti šunį. Bet jis padarė tai, kas visus sukrėtė.

Bella, šokolado spalvos labradoras, ir Robertas Kugleris, karo jūreivis atsargoje, iš Nebraskos, JAV, buvo neišskiriami devynerius metus. Nuo to momento, kai Robertas pirmą kartą atsinešė šunytį į namus. Vieną pavasario vakarą šeimininkas ir šuo, kaip visada, išėjo pasivaikščioti. Robertas pastebėjo, kad šuo sunkiai beužmina kairiaja koja, todėl nusprendė parodyti jį veterinarui. Siaubinga naujiena jam buvo visiška naujiena: Bella serga kaulų vėžiu.

Veterinarų prognozės buvo nieko gero nežadančios. Robertas atsisakė užmigdyti šunį, tada jam pasiūlė nedelsiant amputuoti pažeistą koją. Bet kai Bella atsibudo po operacijos, testai parodė, kad liga jau paveikė plaučius.

Bella merdėjo. Specialistų vertinimais jai liko gyventi ne daugiau kaip šešis mėnesius. Tada Robertas nusprendė, kad privalo kaip galima daugiau laiko leisti su draugu ir padaryti paskutinius šuns mėnesius iš tikrųjų ypatingais. „Aš negalėjau įsivaizduoti, kad vieną dieną grįšiu namo ir rasiu ją mirusią“,- paaiškino Robertas savo draugams.

Vyras susirinko daiktus ir kartu su šuniu leidosi į kelionę po šalį.

Reklama

Veterinarai suklydo. Jau beveik metai, kai žmogus ir šuo keliauja po šalį. Bella labai mėgsta maudytis ir mėgaujasi kiekviena gyvenimo minute šalia savo mylimo šeimininko.

Neišskiriamas duetas gyvena arba Roberto automobilyje, arba nakvoja pas draugus ar nepažįstamus žmones. Robertas pasakoja apie savo nuotykius socialiniuose tinkluose ir juos stebi milijonai akių. Tinkle Robertas ir Bella jau turi savo fanatus, jie palaiko draugus, siūlo jiems pastogę ir maistą, serga už juos visa siela.

Per keletą metų Robertas vieną po kito prarado du artimus žmones ir dabar tiesiog nebegalėjo susitaikyti su nauju praradimu. Leisdamasis į kelionę jis tikėjosi, kad pokyčių vėjai užgydys jo sielos žaizdas. „ Kai matai, kaip žmogus pasitraukia iš gyvenimo, taip ir nesiryžęs tam, apie ką visada svajojo, pradedi susimąstyti. Man rodos, kad mūsų su Bella kelionė – būtent tai, ką aš dabar turiu daryti“.

O ką gi Bella? Jos liga nepasitraukė, bet vystosi daug lėčiau, negu numatė gydytojai. Kiekvieną minutč šuo praleidžia su mylimu šeimininku ir atrodo absoliučiai laimingas. Galbūt laimė tapo jai geriausiu vaistu ?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen + 18 =

Life

8-nerių metų mergaitė albinosė iš Jakutijojs pavergė internetą

Narianą medžioja įžymios modelių agentūros.

Aštuonmetė Nariana iš Jakutijos pavergė visų kiečiausių pasaulio modelių skautų širdis. Visa tai įvyko po to, kai į internetą pateko jos nuotraukos. Mergaitę jau pavadino Sibiro Snieguole.

Nariana – albinosė mergaitė su didelėmis mėlynomis akimis. Stebėtina, kad visi Narianos giminaičiai (ji turi vyresnę 14 metų seserį Kariną ir jaunesnį broliuką, kuriam nėra nė metukų) yra tipiški Jakutijos atstovai – tamsiais plaukais ir tamsiomis akimis.

Nariana yra pirmoji albinosė iš abiejų tėvų giminių kartų. “Pats neįtikimiausias žmogutis, kurį esu matęs savo akimis” – pasakojo fotografas Vadimas Rufovas, padaręs pirmąją Narianos fotografiją. Būtent po jo fotosesijos, kurią Vadimas įkėlė į instagramą, Narianą užgriuvo populiarumas.

“Aš atsitiktinai radau ją instagramoje. Pamačiau rekomenduojamuose postuose ir iškart parašiau pranešimą. Pasirodo, ji yra mano giminių kaimynė. Pokalbio su jos motina metu paaiškėjo, kad mergytei sunku būti saulėje, ji turi dėvėti akinius nuo saulės, todėl nusprendėme fotografuoti studijoje. Aš pakviečiau juos į Jakutską, suorganizavau fotosesiją”, – pasakojo Vadimas.

Reklama

Tiesa, mergaitės mama Jelena visai nenori tiesiog dabar susieti dukters gyvenimo su modelio karjera, ji mano, kad jos dukrai dar anksti tapti gliancinių žurnalų žvaigžde: “ Mes jau esam gavę daug pakvietimų iš modelių ir reklamos agentūrų, bet aš nenoriu, kad ji jau dabar dirbtų modeliu. Vaikas turi turėti vaikystę”.

https://www.instagram.com/p/BS-1lBIDo0L/

Dabar Narianą iš tikrųjų “medžioja” žinomos modelių agentūros, todėl tėvai nusprendė pasamdyti savo agentą.

Continue Reading

Life

109-metų senelis mezga mažus megztukus, kad išgelbėtų pingvinus

Pasaulis ne be gerų žmonių. Alfredas Deitas Australijoje žinomas ne tik kaip seniausias šalies gyventojas, bet ir garsėja savo pomėgiu megzti.. Alfis pamėgo megzti beveik prieš 80 metų, kai sesuo paprašė numegzti megztuką sūnėnui. Ir štai, praėjus tokiam ilgam laiko tarpui, leisdamas jam likusį gyvenimą senelių namuose, Alfredas gauna pasiūlymą megzti megztukus pingvinams.

Reikalas tame, kad prie Filipo salos išsiliejo nafta, ir pingvinų gynybos fondas kreipėsi į visus mezgimo mėgėjus dėl pagalbos, gelbstint pingvinus. Pasirodo, kad kai pingvinai išplaukia iš vandenyno, jie stengiasi atsikratyti prilipusios naftos, o rydami ją, jie gali žūti. Nafta persismelkia netgi per riebalų raukšles po plunksnomis, ir jei pingvinai išpešios jas, jie tiesiog sušals.

Reklama

Ši idėja labai įkvėpė Deitą, jis buvo tiesiog laimingas, kad jo pomėgis gali atnešti naudos. O pingvinų gynybos fondas paskelbė Alfredą Deitą savo garbingu vyriausiuoju mezgėju.

Pagyvenusiojo Alfredo istorija taip įkvėpė žmones, kad dabar megztinukus atsiunčia žmonės iš viso pasaulio.

Continue Reading

Life

Istorija apie batelius, pakeitusi mano požiūrį į gyvenimą

Prosenelė tapo našle būdama 27 metų. Ir dvi mergaitės ant rankų. O mažasis berniukas mirė. Pinigų trūksta, gyventi sunku…

Alga maža, reikia būti labai labai taupiai. Taupyti ir protingai leisti pinigus ūkio reikmėms. Ji taip ir darė. Taip ir gyveno.

Po to parduotuvėje pamatė tuos batelius. Puošnūs, madingi, lakuoti, su kulniuku – „taurele“. Ir nusipirko.  Kaip tik jos kojai tiko, kaip nulieti. O namuose įsijungė patefoną ir truputėlį pašoko: juk ji dvejus metus nešoko. Ir dvejus metus taupiai gyveno, skaičiuodama kiekvieną kapeiką, nors gyventi ir nelabai norėjosi. Ji ilgėjosi vyro ir berniuko. Bateliai buvo labai brangūs, ji išleido visus pinigus. Ir ji su siaubu galvojo, kaip reikės gyventi su vaikais ir kas bus rytoj.

Reklama

O nieko blogo nenutiko. Pasiskolino pinigų, pamažu atidavė, sau mažiau sriubos įsipildavo ir mėsą atiduodavo dukterims. O pati valgė duoną ir karštą vandenį gėrė – tai menkniekis, todėl, kad turėjo batelius. Sau kaspinėliais!

Su šitais bateliais ji nuėjo į vakarėlį pas pažįstamus, ten ją įsimylėjo alaus daryklos direktorius, pasipiršo ir po metų ji ištekėjo. Ir laimingai gyveno. Mergaitės buvo aprengtos ir sočios, abi įsigijo aukštąjį išsilavinimą.

Nors buvo karas ir visokios baisybės, bet bateliai, prisiminimai apie batelius – jie, žinoma, susidėvėjo – labai palaikė! Tai buvo pats džiugiausias prisiminimas! Ir būdama 90 metų prosenelė prisiminė tų nuostabių batelių pirkimą. Šypsodamasi su visomis smulkmenomis pasakojo apie tą jaudinantį momentą. Ji retai šypsojosi: gyvenimas buvo rūstus.

Ir štai, ką aš galvoju: pirkite viską, ko širdis geidžia. Netgi jeigu turite labai mažai pinigų. Truputėlį pasiskolinkite, apsisukite, atidėkite apmušalų ar sodo inventoriaus pirkimą. Arba tualeto kriauklės. Arba dar ko nors svarbaus. Kai kurie pirkiniai gali išgelbėti gyvenimą ir pakeisti likimą, nors be jų galima puikiausiai išsiversti – be batelių su kaspinėliais. O jūs vis tiek nusipirkite. Ir kažkas gero atsitiks, ir norėsis gyventi. Ir šokti grojant patefonui. Ir susipažinsite su kuo nors įdomiu. O paskui proanūkei pasakosite apie batelius. Būdama 90 metų.  Šypsodamasi…

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending