Connect with us

Life

Veterinarai šeimininkui pranešė baisią naujieną ir pasiūlė užmigdyti šunį. Bet jis padarė tai, kas visus sukrėtė.

Bella, šokolado spalvos labradoras, ir Robertas Kugleris, karo jūreivis atsargoje, iš Nebraskos, JAV, buvo neišskiriami devynerius metus. Nuo to momento, kai Robertas pirmą kartą atsinešė šunytį į namus. Vieną pavasario vakarą šeimininkas ir šuo, kaip visada, išėjo pasivaikščioti. Robertas pastebėjo, kad šuo sunkiai beužmina kairiaja koja, todėl nusprendė parodyti jį veterinarui. Siaubinga naujiena jam buvo visiška naujiena: Bella serga kaulų vėžiu.

Veterinarų prognozės buvo nieko gero nežadančios. Robertas atsisakė užmigdyti šunį, tada jam pasiūlė nedelsiant amputuoti pažeistą koją. Bet kai Bella atsibudo po operacijos, testai parodė, kad liga jau paveikė plaučius.

Bella merdėjo. Specialistų vertinimais jai liko gyventi ne daugiau kaip šešis mėnesius. Tada Robertas nusprendė, kad privalo kaip galima daugiau laiko leisti su draugu ir padaryti paskutinius šuns mėnesius iš tikrųjų ypatingais. „Aš negalėjau įsivaizduoti, kad vieną dieną grįšiu namo ir rasiu ją mirusią“,- paaiškino Robertas savo draugams.

Vyras susirinko daiktus ir kartu su šuniu leidosi į kelionę po šalį.

Reklama

Veterinarai suklydo. Jau beveik metai, kai žmogus ir šuo keliauja po šalį. Bella labai mėgsta maudytis ir mėgaujasi kiekviena gyvenimo minute šalia savo mylimo šeimininko.

Neišskiriamas duetas gyvena arba Roberto automobilyje, arba nakvoja pas draugus ar nepažįstamus žmones. Robertas pasakoja apie savo nuotykius socialiniuose tinkluose ir juos stebi milijonai akių. Tinkle Robertas ir Bella jau turi savo fanatus, jie palaiko draugus, siūlo jiems pastogę ir maistą, serga už juos visa siela.

Per keletą metų Robertas vieną po kito prarado du artimus žmones ir dabar tiesiog nebegalėjo susitaikyti su nauju praradimu. Leisdamasis į kelionę jis tikėjosi, kad pokyčių vėjai užgydys jo sielos žaizdas. „ Kai matai, kaip žmogus pasitraukia iš gyvenimo, taip ir nesiryžęs tam, apie ką visada svajojo, pradedi susimąstyti. Man rodos, kad mūsų su Bella kelionė – būtent tai, ką aš dabar turiu daryti“.

O ką gi Bella? Jos liga nepasitraukė, bet vystosi daug lėčiau, negu numatė gydytojai. Kiekvieną minutč šuo praleidžia su mylimu šeimininku ir atrodo absoliučiai laimingas. Galbūt laimė tapo jai geriausiu vaistu ?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 5 =

Life

Pagimdžiusi praėjus 7 metams po menopauzės: „Galvojau, kad man vėžys, bet tai buvo stebuklas“

47 metų Tes Morten iš Didžiosios Britanijos Berkšyro grafystės pasijuto blogai, praėjus  septyneriems metams po menopauzės. Moteris įtarė, kad jai kiaušidžių vėžys, ir kreipėsi į gydytoją, skųsdamasi papūstu pilvu ir greitu nuovargiu. Bet jos nuogąstavimai nepasitvirtino: „baisi liga“ buvo ketvirtas nėštumo mėnuo.

Tes Morten jau seniai svajojo tapti mama ir tris kartus išbandė EKA procedūrą. Gaila, bet laukiamo rezultato nepavyko pasiekti. Prasidėjus menopauzei, moteris susitaikė su mintimi, kad ji neturės vaikų. Be to medicininės procedūros pakenkė moters sveikatai, jai taikyta pakaitinė hormonų terapija.

2016 metais Tes pasijuto serganti – išpūstas pilvas, nuolatinis nuovargis privertė moterį kreiptis į gydytojus. Ponia Morten įtarė kiaušidžių vėžį ir nutarė pasitikrinti, kad nustatytų diagnozę.

Gydytojas pasakė: Tavo kiaušidėse viskas gerai, bet pažiūrėk štai čia“.  Aš pažvelgiau į monitorių ir pamačiau kūdikį. Negalėjau patikėti savo akimis ir paklausiau: „Jis mano?“

Reklama

Tes negalėjo sulaikyti ašarų, juk ji taip svajojo pastoti, kad EKA procedūroms išleido 20 tūkstančių svarų. Moteris jau buvo palaidojusi savo svajonę ir niekaip nesitikėjo, kad ji išsipildys praėjus septyneriems metams po menopauzės. Nėštumas buvo normalus, šių metų sausio mėnesį į pasaulį atėjo ilgai laukta dukrytė Moli.

Gydytojai mano, kad Tes galėjo pastoti dėl pakaitinės hormonų terapijos, kuri jai buvo taikoma dėl užeinančių  karščio bangų. 47 metų mama sako, kad atsitiko tikras stebuklas.

Aš buvau priblokšta, nes jau praėjo menopauzės laikotarpis, nesitikėjau, kad tai įmanoma. Jaučiu, kad esu palaiminta.

Tes Morten

Continue Reading

Life

Vyras ją atvežė atlikti paskutinės chemoterapijos procedūros. O dabar atkreipkite dėmesį į rožių puokštę!

Nuo 2015 metų gruodžio mėnesio šios istorijos herojei Alisai buvo paskirtas chemoterapijos procedūrų kursas. Per visą kovos su liga laikotarpį jai buvo atliktos 3 sudėtingos operacijos, ir štai liko paskutinė chemoterapijos procedūra. Alisos vyras Bredas labai norėjo padaryti jai malonų siurprizą, kažkaip pažymėti tą įvykį. Tam tikslui jis sukūrė internete puslapį, kur kiekvienas, sužinojęs Alisos istoriją, galėjo paaukoti N sumą rožėms mylimai moteriai…

„Šiandien mano žmonai paskutinė chemoterapijos procedūra. Per tą laiką supratau, kad galiu tik žavėtis jos stiprybe, dvasios tvirtybe ir požiūriu į gyvenimą. Jos laukia dar kelios operacijos, bet chemoterapija jau praeityje, tai didelis žingsnis į priekį. Aš labai noriu padaryti jai kažką nepaprasto, kad parodyčiau, kaip stipriai ją myliu ir kaip ją palaiko šeima bei draugai!“

„Taip pat norėčiau įamžinti jos kovą su liga, žmonos garbei įsteigdamas labdaros fondą, teikiantį pagalbą moterims, sergančioms krūties vėžiu. Tai padariau slėpdamas nuo žmonos su jos draugais ir artimaisiais.

Norėčiau iš tiesų apipilti ją gėlėmis ir su neabejingų žmonių pagalba man tai pavyko padaryti! Kiekvienas rožės žiedas kainavo 10 $, gėles teko užsakyti dviejose gėlių parduotuvėse. Kai jas pradėjo vežti, buvo neapsakomas vaizdas,!“

Reklama

„Jeigu suskaičiuotume visus žmones, nupirkusius rožę, kad padėtų sergančioms vėžiu, tai būtų daugiau negu 170 šeimų. Kai buvo atvežta 500 rožių žiedų, paprašiau baigti. Tiek jau pakako! Kad pamerktume visas gėles, prireikė 36 vazų!“

„Po to, kai žmonai padovanojau gėles, mes jomis pasidalijome su kitais onkologiniais ligoniais. Tai buvo labai jaudinantis momentas. Daugelis žmonių verkė. Todėl, kad mes dalinomės viskuo: gėlėmis, emocijomis, viltimis – pajutome nepaprastą džiaugsmą. Labai ačiū visiems, palaikiusiems šį sumanymą!“

Štai kaip jautriai Bredas pasveikino žmoną, įveikusią vieną kovos su vėžiu etapą. Mes linkime Alisai greičiau pasveikti!

Continue Reading

Life

Šių vaikų elgesys – tai kažkas neįtikėtino. Jautrus vaizdo įrašas apie žmogiškumą.

Bet kokioje situacijoje likite žmonėmis!

Mūsų sudėtingame pasaulyje labai sunku išlikti geriems ir mokėti užjausti svetimą skausmą. Bet tik ne vaikams! Jie moka draugauti, mylėti ir palaikyti vienas kitą. Ir viskas, todėl, kad jie žiūri į šį pasaulį visiškai kitu kampu.

Mes mokome vaikus būti mandagiais ir paklusniais, aiškiname jiems, kas yra gerai ir kas yra blogai. Bet iš tiesų mums su jumis yra ko pasimokyti ir iš šių mažų žmonių.

Reklama

Šis vaizdo įrašas kaip įmanoma geriau pademonstruoja mums, kad bet kokioje situacijoje visų pirma reikia likti žmogumi. O, ir gerumas niekad neišeina iš mados!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending