Connect with us

Humoras

Viena diena iš mamos gyvenimo

Kas padeda mamai sunkiausiose situacijose? Gal tai plieniniai nervai (bet tai praktikos reikalas), o gal – humoras? Kaip išgyventi visus vaiko eksperimentus ir nuotykius? Jei kas nors yra įsitikinęs, kad mamos kasdienis gyvenimas yra nuobodus ir monotoniškas, tai štai jums priešingas įrodymas.

Vienas penktadienis arba Vaikai – tai laimė

6.50 Žadinau sūnų. Įjungiau virdulį.

6.55 Žadinau sūnų. Iškepiau kiaušinienę.

7.05 Žadinau sūnų. Jis užmigo tualete.

7.35 Išėjo į mokyklą. Grįžo. Pamiršo parkerį. Išėjo į mokyklą.

8.32 Atsiuntė žinute. Pamiršau sportinius marškinėlius. Paprašė atnešti.

9.05 Iš namų išėjau su mažyliu. Rytinis pasivaikščiojimas naudingas. Ypač, kai minus devyniolika. Nunešėme marškinėlius.

12.35 Paskambinau sūnui – pasakyti, kad neužtruktų mokykloje. Lauke minus aštuoniolika. Antrai valandai į treniruotę. Nekėlė
ragelio.

12.40 Skambinau sūnui…

13.10 Aprengiau mažylį. Išėjome ieškoti. Pasivaikščiojimas naudingas. Ypač, kai minus aštuoniolika. A! Aš jau sakiau.

13.20 Radome prie mokyklos. Važinėjo rogutėmis. Jis buvo laimingas. Pažadėjau sau jo nebarti. Neįvykdžiau pažado.

13.30 Namie. Pasirodo, kad treniruotė atidėta 15.00 val. Nesuprato. Susiorientavo, vaidino, kad atgailauja. Buvo įtikinamai. Gėriau valerijono lašų. Buvo gėda.

Reklama

13.50 Į klausimą – kokie pažymiai, nudžiugino: anglų kalba – penki, kūno kultūra – penki.

14.00 Elektroniniame dienyne pamačiau už anglų kalba kontrolinį darbą 2/5. Vaidino, kad atgailauja. Nenorėjo jaudinti mamos. Įtikinamai. Gėriau valerijono lašų. Buvo labai liūdna.

14.30 Daviau pinigų pravažiavimui, telefonui, kumštinėms pirštinėms (pirštinės pametė jau du kartus), išleidau į treniruotę.

17.30 Nuėjau su vyru ir mažyliu apsipirkti. Skambinau vyresniajam į mobilųjį telefoną. Buvo nepasiekiamas. Paskambinau į laidinį telefoną. Nekėlė ragelio. Ir taip šešis kartus. Susirūpinau … Kad kur jį!

18.10 Atvažiavome namo, radome kieme. Lipdė senį besmegenį. Pametė raktus. Telefonas išsikrovė. Atsidusau ir atsileidau.

18.30 Sužinojau, kad plastikinio svorio korpuse įpiltas smėlis, nes jis išbyrėjo ant kilimo. Vaidino, kad atgailauja, bet ne visai įtikinamai. Siurbė šviesiai smėlio spalvos kilimą.

19.00-21.00 Ruošėme pamokos. Be komentarų. Gal kitą kartą parašysiu.

21.10 Tualete degino tualetinį popierių, apdegino ir tualeto sėdynę. Neigė. Kai įrodžiau, prisipažino. Jokio apgailestavimo. Daviau vyrui valerijono lašų.

22.00 Nuėjo miegoti. Prieš miegą nepabučiavau. Aš taip pat žmogus, turiu teisę įsižeisti.

22.03 Nuėjau pabučiuoti prieš miegą. Po šimts… Aš neturiu teisės įsižeisti.

22.30 Atėjo pasakyti, kad rytojui reikia muzikos pamokai parašyta pranešimą apie romansus.

23.00 Žodis „romansas“ kilęs iš Ispanijos ir ispanų („romanų“) kalboje reiškia eilėraštį su muzikiniu komponavimu …

Autorius: Tatjana Boldyreva

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − 7 =

Humoras

Juokingiausias anekdotas apie gegutę!

Kartą merginos pakvietė mane į mergvakarį. Aš pažadėjau vyrui, kad dvyliktą tikrai būsiu.

Šampanas buvo nuostabus ir laikas prabėgo nepastebimai. Girta kaip pėdas grįžau namo, ir man atidarius namų duris, gegutė laikrodyje sukukavo lygiai 4 kartus. Aš, visai nepasimetusi, gegutės balsu sukukavau dar 8 kartus ir, patenkinta savo sumanumu, nuėjau miegoti.

Kitč rytą pusryčiaujant vyras paklausė manęs, kelintą grįžau. Tvirtu balsu atsakiau, kad 12, dar patikslinau, kad kai įėjau, gegutė sukukavo 12 kartų.

— Taip, aš girdėjau — pasakė vyras.

Reklama

Aš pamaniau, tai gerai, pranešė. Bet patylėjęs minutėlę jis tęsė:

— Žinai, brangioji, mums reikia keisti tą gegutę laikrodyje.

— Kodėl? — Paklausiau aš.

Vyras tęsė:

— žinai, vakar, kai tu grįžai, jinai suukavo 4 kartus. Paskui pasakė „tai bl…“. Pakukavo dar 4 kartus, tada nusišnypštė, pakukavo dar 2 kartus, tulžingai sukikeno, sukukavo likusius 2 kartus, užmynė ant katino ir trenkėsi nosim į parketą…

Continue Reading

Humoras

Jis manė, kad sutiko savo buvusią meilę, bet kas atsitiko po to…

Čia tai bent sutapimas.

Vyras nuėjo į supermarketą ir pastebėjo, kad simpatiška mergina jam mojuoja.

Ji pasisveikino.

Vyras buvo šiek tiek sutrikęs, nes nežinojo, kas jinai tokia.

Reklama

Jis paklausė: „jūs mane pažįstate?“

Ji į tai atsakė: «Man atrodo, jūs – vieno iš mano vaikų tėvas».

Vyras iškart prisiminė apie vienintelį kartą, kai buvo neištikimas žmonai, ir pasakė: „Dieve mano. Tu striptizo šokėja, kuri buvo mano bernvakaryje? Aš su tavim mylėjausi prie baseino, o tavo draugė talžė mane šlapiu salieru?“

Ji pasižiūrėjo vyrui į akis ir ramiai pasakė: „Ne, aš jūsų sūnaus mokytoja!“

Continue Reading

Humoras

Šerloko Holmso stiliaus užduotėlė: ar jūs galėsite suprasti, kas yra žudikas?

Norite save išbandyti Šerloko Holmso vaidmenyje? Juk aštrios detektyvinės istorijos – visada žavingos! Ir mes turime vieną tokią, kuris nepaliks jūsų abejingų. Ar pasiruošę? Tada pradėkite tyrimą!

Sąlyga

Pasinaudodama savo tėvų išvykimu, dukra pakvietė savo draugus į vakarėlį – maskaradą užmiesčio name. Sekantį rytą ji buvo rasta negyva. Namų šeimininkė buvo nužudyta mieganti, šūviu iš ginklo. Atvykę detektyvai pradėjo ieškoti įrodymų. Dukters telefone buvo rastos trys nuotraukos padarytos tą vakarą. Ištyrus jas atidžiai, vienas iš detektyvų pareiškė: „Aš žinau, kas yra žudikas!“.

Ar jūs galėsite suprasti, kas yra nusikaltėlis? Pasistenkite tai padaryti kaip įmanoma greičiau. Iš pradžių, pažvelkite į tas pačias nuotraukas.

Na, pasirengę atsakyti?

Reklama

Neskubėkite eiti žemyn, jei vis dar reikia pagalvoti. Kruopščiai išnagrinėkite visus paveikslėliuose esančius įrodymus.

Žmonių versijos

Užduotėlė gali atrodyti paprasta, bet iš tikrųjų taip nėra. Dauguma žmonių, žiūrėdami į nuotraukas, vadina nusikaltėliu pilkai apsirengusį vyrą. Jis elgiasi labai iššaukiančiai ir pirmiausiai pasirodo įtariamuoju. Bet jis nėra nusikaltėlis. Antrasis populiariausias atsakymas – vyras, apsirengęs violetine ar juoda spalva. Taip pat keistos asmenybės, bet jie taip pat ne nusikaltėliai.

Pažiūrėkime į nuotraukas dar kartą? Parodysime jums, ką jose pamatė akylas detektyvas.

Atsakymas

Mergina turi brolį. Į kadrą papuolė durys į jo kambarį, tačiau jų rankena įrengta per žemai. Reiškia brolis – nykštukas. Prie jo kambario kabo nuotrauka, kurioje vaikas yra ant arklio. Tikriausiai vaikystėje jis patyrė rimtą traumą. Tą patį faktą patvirtina lazda antroje nuotraukoje. Jos dydis yra pusė paprasto skėčio dydžio. Bendroje šeimos nuotraukoje brolio veidas uždengtas su gėlių vaza – mergina gėdinasi pristatyti jį draugams. Bet brolis – tarp tų, kurie pakviesti į vakarėlį. Jo nėra nuotraukose, bet lazda  yra vietoje. Reiškia mergina uždraudė jam pasirodyti svečiams. Nužudymo priežastis – senas sesers priešiškumas broliui, o vienintelis įtariamasis su motyvu – tas pats brolis.

Nustebinti šiuo atsakymu? O kokios yra jūsų versijos ir argumentai? Papasakokite mums komentaruose.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending