Connect with us

Įdomybės

Vieną kartą per savaitę pamerkite kojas į actą — ir pamatysite, kaip dingsta visos jūsų ligos!

Pagal kinų refleksologijos sistemą, mūsų pėdose yra natūralios energetinės zonos, susijusios su tam tikru organu mūsų kūne. Tai reiškia, kad per kojas jūs galite išvalyti visą kūną, atsikratyti vidinių toksinų ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

Viena iš tokių procedūrų yra kojų vonelė su obuolių actu.

Vonelės su obuolių actu nuo seno buvo naudojamos lieknėjimui, virškinimo problemų sureguliavimui, odos būklės pagerinimui.

Mūsų kojas kasdien veikia daugybė mikrobų, o oksigenacijos (prisotinimo deguonimi) nebuvimas sukelia infekcijas, nuospaudas, nemalonų kvapą, daro mūsų galūnes sausas ir šiurkščias.

Obuolių actas pašalina nemalonų kvapą, gydo grybelines infekcijas, suminkština odą, pagerina odos kokybę ir daro dar daugelį dalykų. Be to, šis būdas labai paprastas ir patogus naudoti.

Pėdų vonelė su obuolių actu.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pašildyti vandenį, o kai jis bus jau šiltas, supilti į dubenį ir į jį įstatyti kojas. Tada ten supilkite stiklinę obuolių acto ir keletą lašelių jūsų mėgstamo eterinio aliejaus. Palaikykite kojas apie 30 minučių. Ir viskas. Šią procedūrą darykite kartą per savaitę, ir labai greitai jūs pajausite pozityvų poveikį.

Norint atsikratyti nuospaudų, reikia palaikyti kojas tirpale- vienodomis dalimis vandens ir acto, 45 min., po to kulnus galite patrinti pemza.

Jonų vonelė kojoms.

Reklama

Detoksikacijai galite naudoti ir jonų vonelę kojoms. Tam reikia šilto vandens, kad atsidarytų poros, ir druskos, kaip jungiančiosios ir priešuždegiminės medžiagos. Jonai paimami per pėdas ir jūsų kūnas atsikrato toksinų. Jei vanduo pasidaro tamsus, tai reiškia, kad rezultatas pasiektas.

Yra keletas tokios vonelės variantų:

Vonelės su druska receptas.

Ingredientai:

  • 1 stiklinė Epsomo druskos (angliška druska arba magnio sulfatas);
  • 1 stiklinė jūros druskos;
  • 2 stiklinės valgomosios sodos;
  • Eteriniai aliejai — keletas lašelių (nebūtinai).

Instrukcijos:

Ištirpinkite druską karštame vandenyje. Leiskite jam atvėsti, po to supilkite šiltą vandenį su ištirpinta druska į dubenį, ten supilkite obuolių actą. Pridėkite eterinių aliejų. Laikykite kojas pusę valandos. Žinokite, kad po šios vonelės jūs galite pasijusti pavargę, silpnumo jausmas taip pat gali būti, tačiau ši vonelė išvalys jūsų kūną ir pakels magnio kiekį.

Vonelės su moliu receptas

Ingredientai:

  • 1/2 stiklinės bentonitinio molio;
  • 1/2 stiklinės obuolių acto;
  • 1/2 puodelio Epsomo druskos;
  • Eteriniai aliejai — keletas lašelių (nebūtinai).

Instrukcijos:

Karštame vandenyje ištirpinkite druską, o po to pridėkite kelis lažus eterinio aliejaus. Sumaišykite molį su obuolių actu ir nedideliu kiekiu vandens, maišymui nenaudokite metalo. Mišinį supilkite į vandenį ir palaikykite kojas 20 minučių. Ši vonelė detoksikuos jūsų kūną ir padidins magnio kiekį.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 2 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending