Connect with us

Patarimai

Visą gyvenimą tu galėjai netinkamai nešioti šiuos auskarus!

Be abejo, bet kuri mergaitė mėgsta gražius papuošalus. Vienos pirmenybę teikia natūraliems akmenims ir metalams, kitos renkasi bižuteriją, kuri šiuo metu siūlo didžiulį kiekį gaminių. Bet, nepaisant to, iš ko pagaminti jūsų auskarai, jeigu jie turi plastikinį „ratuką“ užpakalinėje dalyje, greičiausiai, jūs nė nežinote, kam jis skirtas. Sudomino?

Visas paslaptis atskleidė Čelsi Smit, kuri tinklalapyje paskelbė vaizdo medžiagą antrašte: „  Jūs nešiojate savo auskarus netinkamai“.  Čia mergina pasakoja, kad plastikinė detalė reikalinga tik gaminius pervežant, saugant juos nuo pažeidimų.

Reklama

Nešiojant auskarus šią detalę reikia nuimti ir tiesiog išmesti, juk jokios praktinės reikšmės ji neturi. Išeitų, kad daugelis iš mūsų auskarus nešiojame netinkamai. Amžių gyveni – amžių mokaisi!

Ar jūs apie tai žinojote?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + 11 =

Patarimai

10 įsakymų tai, kuri žino savo vertę!

10-zapovedei-toi-kto-znaet-sebe-cenu

Reklama
  1. Niekada nesiginčykite su idiotu – jis priartins jus iki savo lygio ir tada sutrins jus savo patirtimi.
  2. Niekada nemeskite į žmogų purvo, prisiminkite, jog liks ant jūsų rankų.
  3. Niekada neabejok savo patrauklumu. Atminkite: svarstyklės – melas, žmonės pavydi, ir veidrodžiai kreivi.
  4. Niekada nesakyk “aš klydau”, geriau sakyti “Oho, kaip įdomiai atsitiko …”
  5. Neprarask orumo, bet jei praradai, apsimesk, kad nieko neatsitiko.
  6. Niekada nepamirškite, kad joja ant to, kuris nulenkia kaklą pats.
  7. Niekada ginčytis su vyrais – jie .. (Žr šio straipsnio 1 dalį.)
  8. Prieš pasirinkdami riterį, tapkite princese – arklių jam ir taip užtenka.
  9. Ką slepi nuo priešų, neskubėk atskleisti draugei, nes draugystė netrunka amžinai.
  10. Ir svarbiausia, nepamirškite – jei klaida gali būti ištaisyta – reiškia, jūs neklydote!
Continue Reading

Patarimai

KĄ REIKIA LAIKYTI PASLAPTYJE? IŠMINČIŲ PATARIMAI

1. Ką reikia laikyti paslaptyje, sako išminčiai – savo planus ateičiai. Patylėkite iki tol, kol planas nebus įgyvendintas. Visos mūsų idėjos nėra nuostabios, juose daug silpnų vietų, per kurias lengva kirsti ir viską sunaikinti.

2. Nesidalink paslaptimi apie savo labdara. Geradarybė – labai retas šiame pasaulyje ir dėl to reikia jį saugoti kaip savo akį. Nesigirkite  savo gerais darbais. Išdidumas iš karto pamatęs viską pasiims, kas atėjo  už tavo labdarą.

3. Nerekuomenduojame pasakoti apie savo asketizmą. Nepasakokite į kairę ir į dešinę apie jūsų apribojamus maiste, miege, lytiniuose santykiuose ir taip toliau. Fizinė askezė atneša naudą tiktai, jeigu ji susiderinta su emocine.

Reklama

4. Apie ką reikia nutylėti – apie savo drąsą. Kažkas  gauna išbandymus  iššorinius, o kažkas tai – vidinius. Iššoriniai matosi ir už tai gauni apdovanojimą, o už vidinius nieko negauni.

5. Geriau nekalbėti apie dvasines žinias. Jos turi skirtingus lygius ir atsiveria tik pasiekus tam tikrą lygį. Pagrindinė naujokų klaida – noras pasidalinti savo žinias, bet tai tik dar labiau supainioja ir net pradeda gąsdinti.

6. Kuo neverta dalintis su kitais – tai informacija  apie  naminius konfliktus ir šiaip apie savo šeimos gyvenimą. Atsiminkite: kuo mažiau kalbate apie problemas šeimoje, tuo šeima bus stipresnė ir stabilesnė. Kivirčas – tai atsikratymas negatyvios energijos, kuri susikaupė bendraujant.

7. Apie ką nereikia kalbėti, tai apie negražius žodžius, kuriuos išgirdai iš kito. Galima išpurvinti sau batus, o taip pat ir protą. Ir žmogus, kuris, parėjęs namo, iš karto pasakoja, ką išgirdo kvailo eidamas namo, nieko nesiskiria nuo žmogaus,  kuris atėjo namo ir nenusiėmė batų.

Continue Reading

Patarimai

Nesižemink. Nebūk kvaiša!

Šiuolaikinės moters atmintinė.

Nesižemink. Nebūk kvaiša. Nesinervuok. Stebėk savo formas. Neužsisklęsk. Neinkšk. Nešauk. Atmink, kur padėjai raktus.

Skaityk knygas. Nežiūrėk pokalbių šou. Ir kartok, kad viskas gerai. Galvok apie viską. Daug negerk. Neprisileisk prie savęs nereikalingų žmonių.

Reklama

Anksti kelkis. Miegok aštuonias valandas. Sėsk ant dietos, bet nulipk, dėl dievo meilės, nuo svarstyklių! Nulipai nuo svarstyklių, sėsk ant dietos. Ir nustok amžinai laukti vasaros.

Venk susiraukusių tipų. Nesidrovėk beprotiškų idėjų. Klausyk artimųjų – nebūk tu užsispyrusi!

Per išeigines nueik su kuo nors į kiną. Galima į kavinę. Negalvok apie mirtį.  Išsiųsk kam nors popierinį laišką.  Neapsimetinėk.  Mažiau plepėk.

Myli – prisipažink! Nemyli – įsimylėk!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending