Connect with us

Life

Visi pravažiuodavo pro prižertą sniegu vilnų kamuolėlį, ir sustojo tik vienas

Vieną šaltą žiemos dieną vyras važiavo iš darbo apsnigtugreitkeliu. Netikėtai šalikelėje jis pamatė kažką, panašų į apledėjusį vilnų kamuolėlį. Kailinis gniužulėlis nejudėjo, todėl nebuvo galima suprasti, kad tai gyva būtybė. Tačiau vyras vis dėlto sustojo ir išlipo iš mašinos.

„Kažkas man pašnibždėjo, kad čia gali būti gyvūnas, kuriam reikia pagalbos“, – prisimena vyras. Įsižiūrėjęs jis suprato, kad prieš jį – mažytis katinėlis. Gyvūnėlis išsigando ir bandė bėgti, bet buvo taip sušalęs, kad vos galėjo pajudėti iš vietos.

„Suvyniojau jį į rankšluostį ir atsinešiau į mašiną. Įjungiau šildymą visu pajėgumu, kad sušildyčiau mažylį ir nuo jo kailiuko nutirpinčiau sniego plutą“, – pasakoja vyras.

Vyras parsinešė katinėlį namo ir šildė prie šilto radiatoriaus. Vėliau katytę pavadino Nika. Mažylė buvo labai dėkinga savo gelbėtojui ir nuolat murkė.

Reklama

4

Tikriausiai, katinėlis pasiklydo ir atsidūrė laukuose, kuriuose net medžių nebuvo, kur galėtų pasislėpti nuo sniego.

Kai vyras nuvežė katytę veterinarui, šis nustatė, kad jai apie 6 mėnesius. Katytė taip buvo sušalusi, kad teko amputuoti nušalusią uodegą. Bet dabar ji jaučiasi gerai. Ji mėgsta bėgioti ir žaisti su savo šeimininku!

Manau, kad tas mažas pūkuotas stebuklas – atlygis už gerumą ir neabejingumą!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − one =

Fresh articles

Facebook

Trending