Connect with us

Įdomybės

Visoms moterims būtina įsiklausyti į šį patarimą. Neurologai mato grėsmę!

Miegas – gyvybiškai svarbus  žmogaus organizmui procesas, padedantis atsistatyti po darbo dienos. Kiek laiko reikia jam skirti? Kuo skiriasi vyriškas ir moteriškas poilsio poreikis

Damos, ruoškitės miegoti!

Moters smegenų veiklos sudėtingumas sąlygoja papildomo poilsio reikiamybę. Anglijos Lavboro Universiteto profesorius Džimas Hornas sako: „ Moterims miego trūkumas tampriai susijęs su didele psichologine įtampa, taip pat su dideliu nesaugumo jausmu, depresija ir pykčiu. Vyrai tokios sąsajos neturi“.

8 valandos? Nebūtinai

Kiek gi miego reikia žmogui?

Įprastinės 8 valandos miego naktį tinka toli gražu ne visiems – daugumai septynių valandų visai pakanka. Nežiūrint į tai, profesorius Hornas primena, kad moteriškos smegenys „yra daug sudėtingesnės struktūros, negu vyriškos, todėl moterims reikia daugiau miego, negu vyrams“.

Reklama

Kodėl moterų smegenys veikia sudėtingiau?

Palyginus su vyrais, moterys labiau linkusios į daugiakanališkumą ir naudoja savo smegenis sustiprintu režimu. Atitinkamai, atsigavimui reikia daugiau laiko, o miegas ir yra tas procesas, kuris atstato pavargusias smegenis.

Į klausimą, kada reikia eiti miegoti, kiekvienas atsako pats. Rekomenduojamas laikas eiti miegoti yra pusė vienuoliktos. Taip galima pagauti patį naudingiausią „grožio miegą“, kuris tęsiasi tik iki pusiaunakčio ir atsispindi tavo organizmo būklėje visą sekančią dieną.

O kaip dėl pavargusių vyrų?

Profesorius Hornas pažymi, kad vyrams, kurių darbas susijęs su daugybės sprendimų priėmimu, taip pat gali prireikti papildomo miego. Bet netgi šiuo atveju moterims miego reikia daugiau.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 11 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending