Connect with us

Įdomybės

Vyras išgelbėjo laukinę gulbę, ir ji, dėkodama vis puola apkabinti savo gelbėtoją

Ar jūs kada nors matėte programą „Gimęs tyrinėti“ ? Jos vedėjas, vardu Ričardas Vize, prieš porą metų pabuvojo specialioje gulbių fermoje (veisykloje). Ši unikali įstaiga yra Jungtinės Karalystės teritorijoje.

Vaikštinėdamas po fermą Ričardas pamatė labai gražią ir didingą gulbę. Paukštis nustebino visus šalia esančius savo didžiuliu pasitikėjimu žogumi. Vize ir gulbės kontaktas buvo nufilmuotas ir tapo bene emocingiausiu kontaktu žmogaus su gyvūnijos pasaulio atstovu per visą istoriją!

Pranešama, kad Ričardas norėjo padėti gulbei praeiti reabilitaciją. Paukštis labai smarkiai susitrenkė į aptvarą ir gavo traumą. Vize pakėlė paukštį, paėmęs jį ant rankų. Tą pat momentą jis pajautė, kaip plaka gulbės širdis. O pati baltoji gražuolė atsipalaidavo ir… apkabino Ričardą padėdama savo kaklą aplink Ričardo kaklą.  Vyras prisimena, kad tai buvo neapsakomas jausmas begalinio gulbės pasitikėjimo žmogumi.

Reklama

Reikia pažymėti, kad toks elgesys tikrai stebina. Gulbės, žinoma, nėra agresyvūs plėšrūnai, bet tikrai sunku įtarti, kad jos gali būti tokios švelnios ir atviros žmonėms. Priešingai, jos visada pasirengusios ginti save ir ypač savo lizdus su vaikais tuo atveju, jei prie jų artinasi žmogus.

Tačiau šį kartą gulbė visai neparodė agresijos žmogui, netgi atvirkščiai, pasitikėjo juo. Matyt, paukščiui buvo taip gera ir saugu Ričardo rankose, kad ji, susijaudinusi, netgi apkabino jį.

Tai neįtikėtinai miela ir jausminga, tiesa? Ką jūs manote apie tai?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − ten =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending