Connect with us

Life

Vyras nusprendė įsikišti, kai pamatė, kad šešetas vaikinų prikibo prie moters ir jos jaunos dukters…

Baisu!

Deja, tai vyksta kiekvieną dieną visame mūsų pasaulyje. Merginos dažnai patenka į nemalonias situacijas, tampa prievartos aukomis.

Po ledo ritulio rungtynių Andreas eina į stotį ir jau ruošiasi sėsti į traukinį ir važiuoti namo. Bet įvyksta tai, kas priverčia jį užtrukti…

Jis netikėtai pamato, kaip šešetas jaunų vaikinų prikimba prie suaugusios moters su jaunute dukra, kuriai maždaug 15-16 metų.

Andreas pasakoja, kad vienas vaikinas „susuko“ laikraštį, turėtą rankose, ir ėmė juo tažyti moteriai per sėdmenis. Tai galutinai išmušė Andreasą iš pusiausvyros.

Reklama

„Aš pribėgau prie jų ir įsiveržiau į rato vidurį. Prasidėjo sumaištis ir chaosas, aš nukritau ant žemės kartu su vienu iš jų. Po to, mano nuostabai, jie tiesiog pabėgo. Kaip supratau vėliau, šie vaikinai tiesiog buvo įpratę, kad niekas jiems nepasipriešina, darė tai daug kartų nebaudžiami“,

– pasakojo vyras žurnalistams.

Atbaidęs vaikinus, Andreasas pasijuto gerai. O po to susimąstė: o jei ne jis, kas galėjo joms nutikti? Aplink ramiai vaikščiojo žmonės, ir visiems buvo nusispjaut į nukentėjusiųjų likimą…

Jei būtų daugiau tokių žmonių, kaip šis vyras, pasaulis būtų saugesnis. Pasidalinkite šia istorija su draugais. Darykime viską, kad tokių įvykių būtų kuo mažiau!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × one =

Life

Širdelė suvirpėjo… O tokių vaikų – milijonai!

Pradinės mokyklos mokytoja kartą paprašė vaikų parašyti esė apie tai, ko jie norėtų, kad Dievas jiems išpildytų.

Vakare ji tikrino mokinukų darbus, pradėjo skaityti vieną darbą ir apsiverkė.

Tuo metu vyras užėjo ir pamatė ją verkiančią.

– Kas nors negerai?-  paklausė jis.

– Perskaityk, – atsakė ji, ištiesė vieno berniuko darbą.

– Viešpatie, šiandien aš prašau tave kažko ypatingo: paversk mane televizoriumi.

Noriu užimti jo vietą. Noriu gyventi kaip televizorius mūsų namuose.

Noriu turėti ypatingą vietą ir suburti visą savo šeimą aplink save.

Kad klausytųsi manęs nepertraukdami ir neužduodami klausimų, kai aš kalbu.

Reklama

Noriu būti dėmesio centru.

Noriu, kad manimi taip rūpintųsi, kaip rūpinasi televizoriumi, kai jis nustoja veikti.

Aš noriu būti tėvo draugijoje, kai jis sugrįžta namo pavargęs.

Kad mano mama, vietoj to, kad mane ignoruotų, ateitų pas mane,

kai jai vieniša ir liūdna.

Aš noriu, kad nors kartais mano tėvai mestų viską ir nors truputį pabūtų šalia su manimi.

Dieve, aš tiek nedaug prašau … Aš tiesiog noriu gyventi kaip bet kuris pasaulio televizorius “.

– Vargšas berniukas!- ištarė mokytojos vyras.- Ir iš kur tokie tėvai randasi?

Žmona raudodama atsakė:

– Tai mūsų sūnaus sudėtis rašinys…

Continue Reading

Life

Noriu tokios senatvės!

Kiekvienoje šeimoje yra žmogus, kuris „neišsilakstė“. Mūsų šeimoje – senelė. Po senelio mirties, prieš šešerius metus, ji apsigyveno pas mus.

Mano tėvai sako, kad likimas juos baudžia už tai, kad abu vaikai nekėlė paauglystės problemų, tai yra, aš ir sesuo.

Pavyzdžiui, liepos mėnesį, gavusi pensiją, su geriausia drauge patraukė prie jūros, išsijungusi telefoną. Paskambino tik tada, kai baigėsi pinigai. Mama vos neišprotėjo. Reikėjo jas parsivežti. Be to,  tėtušis žvengė ir prašė uošvės kitą kartą ir jį drauge pasikviesti.

Ji serga pradinės stadijos cukriniu diabetu. Kai šeimos gydytojas labai rimtai ėmė vardinti, ko jai negalima valgyti, ji pertraukė gydytoją:

– O kas atsitiks, jei aš valgysiu?

– Jūs galite mirti,- pačiu tragiškiausiu ir grasinančiu tonu pasakė gydytojas.

– Gerai! O ką, rimtai? Sulaukus 86 metų yra tokia tikimybė?

Reklama

Trumpai tariant, leidžiamės insuliną ir valgome, ką norim.

Bulvare su vyrais ji žaidžia šachmatais ir laimi! Ji dainuoja chore „Linksmosios senelės“, eina į teatrą ir lankosi visuose nemokamuose miesto renginiuose bei koncertuose. O neseniai ji susirado draugą, našlį, net 8 metais už ją jaunesnį.

Dabar jie visur traukia kartu.

Per praėjusias poilsio dienas jis linksmino senelę keturračių varžybose. O paskui, po vakarienės, išgėrė 2 litrus naminio vyno ir apsikabinę užmigo prieš televizorių svetainėje ant sofos. Tokius juos ir radome, grįžę iš vasarnamio, kaip porelę paauglių. Taip dėdė Kolia buvo supažindintas su amo netekusia mama, anūkais ir be perstojo kvatojančiu tėčiu.

Aš dievinu savo senelę. Ji pozityvesnė ir energingesnė už daugelį mano jaunų pažįstamų. Ji myli gyvenimą ir moka juo mėgautis. „O kiek čia to gyvenimo“! – atsako  mano mamai į jos visus: “Mama, na kaip tai?“

Noriu tokios senatvės.

Natalija Barskaja

Continue Reading

Life

Kokia Poza Miegate Su Partneriu? Tai Atskleidžia Kai Ką Intymaus

Naktimis visai netrykštate noru apsikabinti savo partnerį? O galbūt miego neįsivaizduojate be jo peties? Pasirodo, kad porų miego poza atskleidžia visas svarbiausias santykių detales.

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite jūsų poros miego pozą.

1. Šaukšto poza – tai labiausiai paplitusi miegojimo poza tarp porų, ypač žmonių, kurie susituokę tris – penkerius metus. Pasak psichiatro Samuelio Dunkello, kai moteris miega tokia poza, ji atskleidžia, kad ji partneriui suteikia daugiau arba tai, kad jai reikia ypatingo dėmesio. Ši poza užtikrina fizinį artumą ir saugumo jausmą.

2. Medaus mėnesio poza – tai intymiausia porų miego poza. Ji yra šaukšto pozos alternatyva. Tokia poza dažniausiai poros miega santykių pradžioje, jei jaučia ypatingą trauką savo partneriui.

3. Peties poza – ši pozicija išreiškia stiprų ego ir teisingumo jausmą. Paprastai vienas partneris miega ant nugaros, o kitas – padėjęs galvą ant žmogaus peties, todėl būtent jis tampa priklausomu nuo partnerio.

Reklama

4. Mergelės lopšio poza – tai intymesnė peties versija. Šia poza dažniausiai miega poros, kurios tvirtai pasitiki vienas kitu. Partneriai tokia miego poza atskleidžia, kad kartu jie sukuria saugumo ir savisaugos jausmus.

5. Laisvumo poza – ar prisimenate, kai su savo antrąja puse ėjote į pirmą pasimatymą? Laikui bėgant, partneriams miegant drauge, norisi daugiau patogumo jausmo, todėl jie dažnai pradeda miegoti šia poza. Tai atspindi pasitikėjimą, suteikiant partneriui daugiau asmeninės erdvės.

6. Kojų apsikabinimo poza – ši miego poza gali atspindėti du dalykus. Pirma, tai gali reikšti, kad pora nėra fiziškai artima, todėl atsitraukia vienas nuo kito. Antra, tai gali būti visiškai priešingai – ši poza taip pat gali atskleisti supratimą ir komfortą.

7. Atsitraukimo poza – ši poza labai panaši į šaukšto miego poziciją, tačiau ji yra neteisinga šaukšto versija. Įdėmiai pažvelgus, vienas partneris miega visiškai lovos krašte ir yra atsitraukęs nuo savo partnerio. O pastarasis tarsi stengiasi jo nepaleisti. 8. Sienos poza – šia pozicija miega ilgą laiką kartu praleidusi pora. Laikui bėgant, atsiranda poreikis atkurti savarankiškumą ir asmeninę erdvę. Ši poza yra kompromisas tarp santykių ir nepriklausomybės.

www.tv3.lt

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending