Connect with us

Life

Vyras tęsėjo savo žodį ir po 20 metų antrą kartą pasipiršo merginai

Dar būdamas trejų metukų Metas Grodski vaikų darželio kieme pažadėjo Laurai Šilją vesti ir po 20 metų nepamiršo savo pažado, pasipiršdamas mylimajai toje pačioje vietoje.

Nors įsimylėjėliai apsivedė gruodį, visai neseniai jie įdėjo į tinklą savo vaikiškas nuotraukas ir pasidalino su visais savo meilės istorija.

Kai mes buvome vaikai, Laura mane išmokė, kaip galima aukščiau įsisupti, piešti kalnus ir teisingai valgyti sūrį. Aš pamilau ją dar būdamas mažas ir nepraradau šio jausmo iki šiol, – Prisipažino Metas.

Po vaikų darželio pora išsiskyrė, jie lankė skirtingas mokyklas. Jie matė vienas kitą tik pasveikinimo atvirutes, kurias jų šeimos siuntė vieni kitiems per Kalėdas. Tačiau likimo ironija – bendras draugas juos š naujo supažindino vyresnėse klasėse ir pora beveik iškarto ėmė susitikinėti.

Reklama

Kai Metas rimtai nusprendė vesti, jis pakvietė Laurą į pikniką vaikų darželio kieme, kur jie kažkada suposi ir valgė sūrį.

Metas prisiminė, kad prieš pasipiršdamas Laurai, jis, būdamas trejų metukų, sudaužė pinjatą (saldumynais pripildytas žaislas). Po to jis, mažojo herojaus dvasioje, iškart pasipiršo merginai.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − nine =

Fresh articles

Facebook

Trending