Connect with us

Life

Žmogiškasis kvailumas patologoanatomo akimis

Sveiki. Aš esu patologoanatomas. Turiu tyliausius klientus ir patį geriausią darbą su “žmonėmis”. Skundų svetainėse daug nuskriaustų gyvenimu žmonių. Pardavėjai skundžiasi pirkėjais, pirkėjai – pardavėjais, neformalai -miesčioniais, miesčioniai – neformalais. Turiu pasakyti, kad visi – teisūs.

Ta neįkainojama patirtis, įgyta mano darbo metu, rodo, kad 80% žmonių, pagal intelekto lygį nesiekia net infuzorijų lygio. Kvailumas – pagrindinė mirties priežastis, lenkianti senatvės ligas, nelaimingus atsitikimus ir net karą keliolika procentų. Pagrįsdamas savo išvadas, paaiškinsiu skaičiavimo metodiką.

Jei praradote automobilio kontrolę apledėjusiame kelyje ir užsimušėte, tai automobilio avarija, užjaučiu. Bet jei spaudžiant ant ledo iki 120 km / h  su vasarinėmis padangomis, nusisukote sau sprandą, tai jūs –  savo kvailumo auka.

Jei jūs nusinuodijot dėl prastos kokybės produktų – užjaučiu. Bet jei valgėte pasibaigusio galiojimo konservus, nes buvo, tiesiog, gaila išmesti – tai jūs – savo kvailumo auka.

Jei jus nutrenkė elektra, tai – nelaimingas atsitikimas. Bet jei jūs lindote, veikiant televizoriui, kažką pareguliuoti, tai jūs esate klinikinis idiotas, kurio smegenys jau seniai numirė.

Reklama

Jei sudegėte per gaisrą, tai nelaimingas atsitikimas. Bet jei gaisras prasidėjo dėl to, kad jūs girtas rūkėte lovoje – tai, jūs … mane supratote.

Kiekvieną dieną aš išiminėju vairus, išrautus su šaknimis, iš lenktynininkų rankų, vynioju į drobę idiotus, rašiusius SMS, einant per magistralę, renku dėlionės iš debilų, kurie su degtuku bandė pasišviesti benzino bake, ir nušluoju nuo stalo į karstą idiotų, bandžiusių pavogti aukštos įtampos kabelį, likučius. Tai dar ne viskas, bet tai iškalbingai liudija apie daugumos piliečių intelekto lygį.

Negalima pykti ant kitų – ant kvailių nepykstama. Ir kitų neskriauskite, nereikėjo prasidėti su kvailiais. Ir jei staiga nusprendėte, kad jūs priklausote tiems 20%, vien dėl to, kad jūsų ausis styro į dangų, tiesiog, atminkite, kad kvailiams sekasi.

Sėkmės visiems, laimės, ir iki greito pasimatymo.

foto – wersm.com

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − ten =

Life

Jai 54 metai, ir jos veide – nei gilių raukšlių, nei oda nenukarusi… Jos grožiui pavydi net jaunos moterys!

Apie neįkainuojamą krakmolo kaukės receptą man papasakojo moteris, kurią nenustoju žavėtis.

Laisvu laiku ji gražina avalynę akriliniais dažais, puošia ją gėlėmis ir gamina neįtikėtinus rankų darbo gaubtuvus. Niekas nežino, kiek jai iš tikrųjų metų: retai tokį gaivų veidą galima pastebėti jaunimo tarpe!

Siūlome šias stebuklingas kaukes, kurių pagrindinė sudėtis yra krakmolas. Jau po vienos procedūros jūsų veido oda pasitemps ir suspindės!

Veido kaukė su krakmolu.

INGREDIENTAI:

  • 1 v. š. krakmolo;
  • 1 a. š. druskos;
  • 1 a. š. medaus ir truputį šilto pieno.

NAUDOJIMAS

Sumaišyti visus stebuklingos kaukės ingredientus. Užtepti kaukę ant švarios veido odos. Palaikyti apie 30 minučių. Vatos diskeliu atsargiai nuvalyti kaukės likučius, nusiplauti veidą.

Veido kaukė su krakmolu ir cikorija.

Krakmolo kaukės stangrina odą, tonizuoja, atpalaiduoja bei suaktyvina vidinius odos procesus. Papildomi ingredientai, kurie yra šiuose kosmetikos mišiniuose, tik sustiprina krakmolo poveikį!

INGREDIENTAI:

Reklama
  • 4 v. š. krakmolo;
  • 1 v. š. grietinės;
  • 1 a. š. cikorijos miltelių.

NAUDOJIMAS

Sumaišyti visus kaukės ingredientus iki tirštumo. Užtepti kaukę ant švarios veido odos. Palaikyti apie 30 minučių ir nusiplauti veidą.

Veido kaukė su krakmolu ir kiaušinio baltymu.

INGREDIENTAI:

  • 1 v. š. bulvių krakmolo ir virinto vandens;
  • 1 kiaušinio baltymas;
  • 0,5 a. š. citrinos sulčių.

NAUDOJIMAS

Sumaišyti krakmolą su vandeniu.  Į gautą krakmolo pastą įmušti 1 kiaušinio baltymą ir įpilti citrinos sulčių. Viską sumaišyti. Turi gautis tąsi masė, kurią bus patogu užtepti ant veido. Užtepti kaukę ant švarios veido odos ir palikti 40 minučių.

Nuvalykite pastą drėgnu vatos diskeliu.

Krakmolo kaukė nuo raukšlių pakeis botoksą! Kuo greičiau pradėsite daryti tokias kaukes, tuo geriau, – neverta laukti tol, kol atsiras raukšlių.

Linkiu tau likti tokia pačia nepakartojama, būtinai išsaugok šių kaukių receptus ir nepamiršk jas naudoti!

Pasidalink šiuo įdomiu straipsniu su savo draugais, tegul ir jie apie tai žino!

Continue Reading

Life

Prosenelė tapo našle 27 metų… Ši istorija pakeitė mano požiūrį į gyvenimą!

Prosenelė tapo našle 27 metų. Ir dvi mergaitės ant rankų. Mažas berniukas mirė. Pinigų visai mažai, gyventi sunku…

Atlyginimas mažas, reikėjo būti taupiai. Taupyti ir protingai tvarkyti namų ūkį. Ji taip ir darė. Taip ir gyveno.

Vieną kartą parduotuvėje pamatė šiuos batelius. Prabangius, madingus, lakuotus, su aukštu pakulniu.

Ir nusipirko. Jie kaip tik ant kojų, kaip nulieti. Ir namuose įjungė patefoną, pasišoko – ji jau beveik du metus nešoko. Ir du metus gyveno taupiai, skaičiavo kiekvieną kapeiką, nors gyventi ir ne labai norėjosi. Ji ilgėjosi vyro, sūnaus. Bateliai kainavo brangiai, ji išleido visus pinigus. Ir tuomet ji su siaubu pagalvojo, kaip pragyvens su vaikais, kas bus rytoj.

Ir nieko blogo neįvyko. Pasiskolino pinigų, po truputį atidavinėjo skolą, sau įsipildavo mažiau sriubos ir mėsą atiduodavo mergaitėms. O pati tik sriubytę valgė ir virintą vandenį gėrė – tai menkniekis, nes bateliai buvo. Su kaspinėliais!

Reklama

Ji apsiavė bateliais, eidama pas pažįstamus į svečius, ten į ją įsimylėjo gamyklos direktorius, pasiūlė susituokti, po metų ji ištekėjo. Ir gyveno laimingai. Ir mergaitės buvo aprengtos ir pamaitintos, abi baigė aukštuosius mokslus.

Nors ir karas buvo ir visokiausi siaubai, bet bateliai, prisiminimai apie batelius – jie susidėvėjo, žinoma, – labai palaikė! Tai buvo džiaugsmingas prisiminimas! Ir devyniasdešimtmetė prosenelė prisimindavo šių nuostabių batelių pirkimą ir su šypsena pasakodavo apie pirkimo detales ir tą jaudinantį momentą… Ji retai šypsojosi, gyvenimas buvo sunkus.

Ir štai ką aš galvoju: nusipirkite sau daiktą, kurio širdis geidžia. Net jei pinigų visai mažai. Truputį pasiskolinkite, išsiversite, atidėkite sodo inventoriaus pirkimą. Arba klozeto. Arba ko nors kito.

Kai kurie pirkiniai gali išgelbėti gyvenimą ir pakeisti likimą, nors be jų galima išsiversti – be batelių su kaspinėliais. Tačiau jūs vis tiek nusipirkite. Ir kas nors gero įvyks. Ir gyventi norėsis. Ir šokti, klausyti patefono muzikos. Ir susipažinti su įdomiu žmogumi.

Ir po daug metų papasakokite proanūkei apie batelius. Su šypsena…

Continue Reading

Life

Vyras nusprendė išsiskirti su meiluže. Po 9 mėnesių gavo atvirlaiškį

Gyvenimas yra toks dalykas, kad niekas negali nuspėti kas įvyks ateityje.

Kaip liaudyje sakoma, jei žinotum kur nukrisi, tai nors šiaudelį ten pasitiestum.

Norime papasakoti jums vieną įdomią istoriją apie vyrą, kuris nusprendė smagiai leisti laiką ir linksmintis su jauna meiluže, kuri pagaliau jam pranešė, kad laukiasi nuo jo vaiko. Po tokių žodžių dauguma vyrų iškart bėga neatsigręždami, kas ir atsitiko su mūsų istorijos herojumi.

Tačiau jis nenorėjo įskaudinti moterį, neprašė jos atsikratyti kūdikio, tik paprašė išvažiuoti ir pažadėjo jai padėti. Po kurio laiko jis gavo keistą atvirlaiškį, kurio turinys jį nustebino. Ar norite sužinoti šio atvirlaiškio turinį? Tuomet skaitykite.

Gyvenimas nenuspėjamas! Žinoma, mes planuojame ir kartais mums pavyksta pasiekti rezultatą. Bet dauguma žmonių žino, kad neįmanoma numatyti visų likimo posūkių. O jei kalbama apie meilės santykius, tai čia tikrai mus laukia netikėtumų kaleidoskopas.

Keletą metų susituokęs vyras turėjo romaną su itale. Vieną kartą ji pasakė, kad yra nėščia.

Vyras nenorėjo sugandinti savo reputacijos ir sugriauti santuoką. Todėl paklausė jos, ar ji galėtų sugrįžti į Italiją, kad ten slaptai pagimdytų vaiką mainais už didelę pinigų sumą. Jis taip pat pasakė, kad kas mėnesį perves jai pinigus, kol vaikui sukaks 18 metų.

Reklama

Moteris sutiko. Po to paklausia jo, kaip jis sužinos, kad vaikas jau gimė. Norėdamas išgelbėti save nuo viešumo, jis paprašė moters, kad ji, kai gims vaikas, atsiųstų atvirlaiškį ir jame parašytų „Spageti“. Jie atsisveikino, ir moteris išvyko į Italiją.

Po 9 mėnesių…

Vieną vakarą vyras grįžo namo, kur jį sutiko nustebusi žmona.

– Brangusis, – pasakė ji, – šiandien gavome keistą atviruką.

– Labai įdomu, duok paskaityti, – atsakė vyras.

Žmona atnešė atviruką. Ji stebėjo jį. Po kelių skaitymo eilučių vyras pabalo ir apalpo. Žmona suskubo jam padėti. Keistas atvirlaiškis gulėjo ant grindų.

Jame buvo parašyta: „Spageti, spageti, spageti, spageti, spageti. Trys su kukuliukais, du – be. Prašau, atsiųsti daugiau padažo.“

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending