Connect with us

Life

Žmogiškasis kvailumas patologoanatomo akimis

Sveiki. Aš esu patologoanatomas. Turiu tyliausius klientus ir patį geriausią darbą su “žmonėmis”. Skundų svetainėse daug nuskriaustų gyvenimu žmonių. Pardavėjai skundžiasi pirkėjais, pirkėjai – pardavėjais, neformalai -miesčioniais, miesčioniai – neformalais. Turiu pasakyti, kad visi – teisūs.

Ta neįkainojama patirtis, įgyta mano darbo metu, rodo, kad 80% žmonių, pagal intelekto lygį nesiekia net infuzorijų lygio. Kvailumas – pagrindinė mirties priežastis, lenkianti senatvės ligas, nelaimingus atsitikimus ir net karą keliolika procentų. Pagrįsdamas savo išvadas, paaiškinsiu skaičiavimo metodiką.

Jei praradote automobilio kontrolę apledėjusiame kelyje ir užsimušėte, tai automobilio avarija, užjaučiu. Bet jei spaudžiant ant ledo iki 120 km / h  su vasarinėmis padangomis, nusisukote sau sprandą, tai jūs –  savo kvailumo auka.

Jei jūs nusinuodijot dėl prastos kokybės produktų – užjaučiu. Bet jei valgėte pasibaigusio galiojimo konservus, nes buvo, tiesiog, gaila išmesti – tai jūs – savo kvailumo auka.

Jei jus nutrenkė elektra, tai – nelaimingas atsitikimas. Bet jei jūs lindote, veikiant televizoriui, kažką pareguliuoti, tai jūs esate klinikinis idiotas, kurio smegenys jau seniai numirė.

Jei sudegėte per gaisrą, tai nelaimingas atsitikimas. Bet jei gaisras prasidėjo dėl to, kad jūs girtas rūkėte lovoje – tai, jūs … mane supratote.

Kiekvieną dieną aš išiminėju vairus, išrautus su šaknimis, iš lenktynininkų rankų, vynioju į drobę idiotus, rašiusius SMS, einant per magistralę, renku dėlionės iš debilų, kurie su degtuku bandė pasišviesti benzino bake, ir nušluoju nuo stalo į karstą idiotų, bandžiusių pavogti aukštos įtampos kabelį, likučius. Tai dar ne viskas, bet tai iškalbingai liudija apie daugumos piliečių intelekto lygį.

Negalima pykti ant kitų – ant kvailių nepykstama. Ir kitų neskriauskite, nereikėjo prasidėti su kvailiais. Ir jei staiga nusprendėte, kad jūs priklausote tiems 20%, vien dėl to, kad jūsų ausis styro į dangų, tiesiog, atminkite, kad kvailiams sekasi.

Sėkmės visiems, laimės, ir iki greito pasimatymo.

foto – wersm.com

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 1 =

Fresh articles

Facebook

Trending