Connect with us

Life

Žmogiškasis kvailumas patologoanatomo akimis

Sveiki. Aš esu patologoanatomas. Turiu tyliausius klientus ir patį geriausią darbą su “žmonėmis”. Skundų svetainėse daug nuskriaustų gyvenimu žmonių. Pardavėjai skundžiasi pirkėjais, pirkėjai – pardavėjais, neformalai -miesčioniais, miesčioniai – neformalais. Turiu pasakyti, kad visi – teisūs.

Ta neįkainojama patirtis, įgyta mano darbo metu, rodo, kad 80% žmonių, pagal intelekto lygį nesiekia net infuzorijų lygio. Kvailumas – pagrindinė mirties priežastis, lenkianti senatvės ligas, nelaimingus atsitikimus ir net karą keliolika procentų. Pagrįsdamas savo išvadas, paaiškinsiu skaičiavimo metodiką.

Jei praradote automobilio kontrolę apledėjusiame kelyje ir užsimušėte, tai automobilio avarija, užjaučiu. Bet jei spaudžiant ant ledo iki 120 km / h  su vasarinėmis padangomis, nusisukote sau sprandą, tai jūs –  savo kvailumo auka.

Jei jūs nusinuodijot dėl prastos kokybės produktų – užjaučiu. Bet jei valgėte pasibaigusio galiojimo konservus, nes buvo, tiesiog, gaila išmesti – tai jūs – savo kvailumo auka.

Jei jus nutrenkė elektra, tai – nelaimingas atsitikimas. Bet jei jūs lindote, veikiant televizoriui, kažką pareguliuoti, tai jūs esate klinikinis idiotas, kurio smegenys jau seniai numirė.

Reklama

Jei sudegėte per gaisrą, tai nelaimingas atsitikimas. Bet jei gaisras prasidėjo dėl to, kad jūs girtas rūkėte lovoje – tai, jūs … mane supratote.

Kiekvieną dieną aš išiminėju vairus, išrautus su šaknimis, iš lenktynininkų rankų, vynioju į drobę idiotus, rašiusius SMS, einant per magistralę, renku dėlionės iš debilų, kurie su degtuku bandė pasišviesti benzino bake, ir nušluoju nuo stalo į karstą idiotų, bandžiusių pavogti aukštos įtampos kabelį, likučius. Tai dar ne viskas, bet tai iškalbingai liudija apie daugumos piliečių intelekto lygį.

Negalima pykti ant kitų – ant kvailių nepykstama. Ir kitų neskriauskite, nereikėjo prasidėti su kvailiais. Ir jei staiga nusprendėte, kad jūs priklausote tiems 20%, vien dėl to, kad jūsų ausis styro į dangų, tiesiog, atminkite, kad kvailiams sekasi.

Sėkmės visiems, laimės, ir iki greito pasimatymo.

foto – wersm.com

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − 1 =

Life

Kodėl patys stipriausi žmonės yra vieniši

Kiekvieną dieną bendraudamas su įvairiais žmonėmis, stebiesi, kodėl patys brangiausi yra vieniši.

Gilus gyvenimiškas tyrimas, kodėl vienatvė pasirenka pačius stipriausius, arba jie renkasi vienatvę.

„Kiekvieną dieną bendraudamas su įvairiais žmonėmis, stebiesi, kodėl patys brangiausi yra vieniši. Jie išsiskiria savo charizma, malonia išvaizda, analitiniu mąstymu, geru išsiauklėjimu ir manieromis, už kurių visada slepiasi tvirtas žvilgsnis, kuriame vos pastebimas nedidelis liūdesys.

Jie ieško „savo“ žmonių, kad galėtų bendrauti, būti kompanijoje ir jaukiai ilsėtis, mylėtų, kurtų santykius ir šeimą. Jie dažniau suklysta, stipriau kenčia, atsargiau bendrauja, sunkiau išgyvena nesėkmes. Kiekvieną kartą santykiuose sudegę iki pamatų, jie pakyla iš pelenų ir tampa dar tobulesni bei stipresni.

Reklama

Ir vėl viską pradeda iš pradžių…

Jiems svetimi šiuolaikinės visuomenės stereotipai, jiems negalima įpiršti svetimų minčių. Nesvarbu, vyras ar moteris, jie ieško tokio žmogaus, su kuriuo būtų šilta ir ramu.

„Ramu“ tai nereiškia, kad nebus ginčų, adrenalino ar karštų emocijų. Šis „ramu“ reiškia, kad šalia yra žmogus, kuris neišduos. Žmogus, kuriuo tu besąlygiškai tiki, pasitiki ir esi užtikrintas 200%.

Net patys stipriausi žmonės stengiasi įsitikinti, kad juos myli…“

foto – www.gogetnews.info

Continue Reading

Life

14 piešinių, paaiškinančių tėvų ir dukterų santykius. Ties 8 piešiniu pradedi verkti!

Sniežana Suš iš Ukrainos nesiliauja džiuginti savo susirašinėjimo draugų Instagrame šiltomis iliustracijomis apie tėvų ir dukterų gyvenimą. Ją įkvėpė sūnaus gimimas – dailininkė tikisi, kad tie piešiniai padės vyrams tapti tikrais tėvais ir suprasti, kokie jie svarbūs savo vaikų gyvenime. Sniežana tai puikiai žino, kaip niekas kitas, nes jos vaikystė prabėgo be tėvo.

Šie piešiniai yra savotiška idealaus tėčio, apie kokį dailininkė visada svajojo, iliustracija.

1. „Tėčiai visada pasiruošę mus apginti tiek nuo patyčių mokykloje, tiek nuo monstrų po lova“.

2. „Tėvai nesibijo dėl mūsų padaryti neįmanoma. Pavyzdžiui, mums supinti kasas“.

3. „Su tėčiu tu visada jautiesi esanti pasaulio viršūnėje“.

4. „Jis toks šiltas ir jaukus“.

5. „Didelis tėtis visada gali tapti mažu dėl savo mylimos dukters“.

6. „Tėčiai visada randa laiko mūsų mažoms arbatos gėrimo ceremonijoms. Netgi, jeigu beprotiškai užsiėmę“.

7. „Jie žino, ką mes mylime“.

Reklama

8. „Todėl mums taip sudėtinga leisti jiems išeiti“.

9. „Jie su mumis žaidžia“.

10. „Dangus – fantazija“.

11. „Tėčiai gali viską, netgi pačius beprotiškiausius ir baisiausius dalykus“.

12. „Jie gali padėti, kai kažkas iš tiesų sudėtinga“.

13. „Jie visada pasiruošę pasilinksminti“.

14. „Tėvų gyvenimo prasmė – ginti ir mylėti savo dukras“.

Continue Reading

Life

Vaiko žodžiai privertė verkti pagyvenusį žmogų. Perskaityk juos ir susimąstyk…

Vaikas kiekvieną dieną ateidavo į pajūrį ir bangų skalaujamame kranto smėlyje rašydavo „Mama, aš tave myliu!“. Po  to stebėdavo, kaip jūros bangų liežuviai nuplauna užrašą ir šypsodavosi.

Liūdnas senukas kiekvieną dieną tai stebėjo ir lingavo galvą: „Kokie nuostabūs tie vaikai. Kiekvieną dieną rašyti vieną ir tą patį, kad jūra nuplautų…ir džiaugtis“.

Reklama

Vieną kartą jis priėjo prie berniuko ir paklausė: „Kodėl tu tai rašai, juk jūra kiekvieną kartą užrašą nuplauna ir tavo mama vis tiek jo neperskaitys. Geriau jai pasakyk tuos žodžius pats“.

Vaikas pažiūrėjo senukui tiesiai į akis ir atsakė: „Aš neturiu mamos. Ją pasišaukė Dievas, kaip jūra pasiima šį užrašą. Aš čia ateinu kasdien, kad pasakyčiau Mamai ir Dievui, kad gyvenimas gali pasiimti mūsų artimuosius, kaip jūra pasiima šį užrašą, bet meilė jiems  niekada neišsitrins ir liks amžinai“.

Senukas atsiklaupė ant kelių ir su ašaromis akyse parašė: „Nora, aš tave myliu!“ – toks buvo jo neseniai mirusios žmonos vardas. Po to jie susikibo už rankų ir abu žiūrėjo, kaip bangos lėtai pasiima šį užrašą…

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending