Connect with us

Humoras

Žmona ir vaikai nepasveikino jo su Gimimo diena. Tada sekretorė pasikvietė jį pas save ir švelniai pasakė…

Aš prabudau labai džiaugsmingas ir tekinas nubėgau į dušą. Šypsodamasis aš atėjau į virtuvę, tikėdamasis, kad žmona man paruošė dovaną. Bet ji net pamiršo mane pasveikinti.

— Nieko sau — pamaniau aš — na gerai. Vaikai nepamirš. Bet vaikai irgi pamiršo.

Jūs galit įsivaizduoti, su kokia nuotaika aš važiavau į darbą. Bet kai aš įėjau į kabinetą, sekretorė Julia man švelniai pasakė:

— Labą rytą, Šefe. Su Gimtadieniu!

Ir aš iškart pasijutau daug geriau. Maždaug dienos viduryje Julia pasibeldė į mano duris ir pasakė:

— Šefe, gal eikime kartu papietauti! Juk tai jūsų gimimo diena!

Ir mes nuėjome. Po trečio martinio Julia pasakė:

Reklama

— Šefe, o važiuokim pas mane namoо. Juk darbų nėra, o juk Jūsų Gimtadienis!

Ir mes nuvažiavome. Kai mes atvažiavome, Julia pašnibždėjo man į ausį:

— Šefe, sėskitės čia ant sofos, o aš nueisiu ir apsivilksiu ką nors patogesnio!

Ir ji išėjo.

Po kokių penkių minučių atsidarė durys ir Julia įėjo su tortu, o už jos ėjo žmona, vaikai, tėvai, uošvė, kolegos, draugai ir daugelis kitų.

O aš sėdėjau nuogas ant sofos ir galvojau: ATLEISIU KALĘ!

foto – uduba.com

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − two =

Humoras

Juokingiausios nuotraukos tema „vasarinio įdegio dievai“

Nors vieną kartą savo gyvenime žmogus turi apdegti saulėje, bet kai kuriems žmonėms tai nutinka nuolat, virtuoziškai, metai iš metų.

Daugelis žmonių pamiršta, kad deginantis saulėje reikalingos apsaugos priemonės. O kiti mielai pasijuokia iš tokių mėgėjų „pačirškinti“ save.

Internete įkelta milijonai juokingų fotografijų tema „vasarinio įdegio dievai“, jomis norima jus prajuokinti. Mes išrinkome pačias juokingiausias iš jų.

Malonios peržiūros ir geros nuotaikos!

 

Reklama

Continue Reading

Humoras

Kietas pasakojimas apie tai, kaip aš sausio 3-ią pamečiau šunį…

Sausio 3-ią, visiškai girtas, aš išėjau 5-ą valandą ryto su šuniu pasivaikščioti. Pasiėmiau su savim konjako gertuvę. Kol gėriau – pamečiau šunį.

Apbėgau kiemus, prasiblaiviau, sušalau, gerklę peršalau – šaukiau. Kol šaukiau, atsibudę kaimynai kokius dešimt kartų mane pasiuntė…

Reklama

Ką daryti? O pas mane telefone – šuns nuotrauka visu ūgiu. Aš nusprendžiau išspausdinti ir išklijuoti rajone. Prisiminiau, kad namie nėra rašalo spausdintuve, paskambinau draugui, iš pradžių ir jis mane pasiuntė ten pat, kur ir kaimynai, bet paskui susitariau, atęjau, mes sukūrėm skelbimą, išspausdinom trisdešimt.

Aš, draugas, jo žmona, jo mama ir jų šuo išsigrūdom į lauką, dar pašūkavom, pavaikščiojom po kiemus, suklijavom skelbimus, dar truktelėjom iš nevilties ir nuėjom pas juos pusryčiauti. Kol pusryčiavom, staiga prisiminėm, kad skelbime nurodėm ne mobilų, o namų telefoną, aš pirmiausia puoliau bėgioti ir ranka taisyti telefono numerį skelbimuose, o paskui namo…

Ateinu – o šitas ch…ras tupi bute priešais duris, akys kaip lėkštės. Aš, pasirodo, antkaklio dirželį pasiėmiau, o šunį namie palikau.

Continue Reading

Humoras

Istorija apie tai, kodėl vyrams – viskas, o moterims – nieko!

Adomas su Ieva išdykauja sode, nusileidžia pas juos Dievas ir sako:

— Vaikai mano, aš jums turiu dvi dovanas, tik jūs turite nuspręsti, kuris kuriam atiteks. Pirma dovana – šlapintis atsistojus…

Na, Adomas labiausiai iš visų šaukė, daužė galvą į medį, kad jis būtinai nori šlapintis stovėdamas, kad svaojo apie ati visą gyvenimą. Ieva leido jam pasiimti šią dovaną… Ir Adomas nubėgo per sodą, džiaugėsi, šokinėjo, šaukė, šlapinosi ant visko iš eilės! Ant medžių, gėlių, ant kiekvieno vabaliukoir tiesiog ant žemės! Ieva atsistojo šalia Dievo. Tylėdami jie abu žiūrėjo į šitą beprotybę…

Reklama

Ir čia Ieva klausia:

— Dieve mano, o kokia gi antroji dovana?

Ir tarė Dievas:

— Smegenys, Ieva… smegenys…! Bet smegenis, Ieva, irgi teks atiduoti Adomui, nes jis čia viską apmyž!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending