Connect with us

Įdomybės

Žmones parke trikdė keisti garsai. Suradę jų šaltinį, jie pradėjo gelbėjimo operaciją

Kuo įdomi gamta? Tuo, kad kasdien joje vyksta kažkas neįprasto, ir jūs niekada nežinote, su kuo jums teks susidurti sekantį kartą.

Daugiau kaip prieš šešetą metų sutuoktiniai Eliza ir Antonas Olivje išsiruošė į pikniką, į specialiai tam parengtą zoną Kriugerio Timbavati Nacionalinio parko draustinyje – Pietų Afrikos Respublika.

Įsikūrę poilsiui, sutuoktiniai suprato, kad niekaip negalės pilnavertiškai pasimėgauti pikniku, nes iš kažkur, nors ir tyliai, sklido keisti, nerimą keliantys garsai. Iš pradžių jie pagalvojo, kad tai gali būti koks nors neįprastas paukštis, bet vėliau tuo suabejojo. Pora nusprendė surasti garsus skleidžiantį šaltinį.

Apžiūrėję visą aplinkinę augmeniją, Eliza ir Antonas pagaliau surado ramybės drumstėją – tai buvo mažuliukas aklas voveriukas, bejėgiškai pakibęs ant dygliuoto medžio spyglio ir gailiai cypęs. Pora suprato, kad mažylį reikia kuo greičiau gelbėti!

Iš pradžių po medžiu jie pastatė pikniko stalą, o ant jo kėdę. Bet Antonas suabejojo konstrukcijos stabilumu. Dar betrūko nusisukti sprandą, taip ir neišgelbėjus vargšelio.

Tada vyras atvarė po medžiu savo automobilį ir užlipo ant bagažinės.

„ Čia visur dygliai. Įsivaizduokite tik to mažylio būklę“, – pasakė Antonas, pradėjęs praskirinėti medžio šakas.

Reklama

Pagaliau vyrui pavyko nuimti voveriuką nuo medžio. Paguldęs voveriuką ant rankšluosčio, Antonas atidavė jį žmonai.

Tai buvo krūmynų voverės jauniklis, kokių dviejų savaičių. Šios rūšies graužikai jauniklius atjunko nuo maitinimo, kai jie būna ne mažiau šešių savaičių amžiaus. Matyt, mažylis Tornas – taip jį pavadino pora – iškrito iš lizdo ir užkibo už spyglio. Jei ne atskubėjusi pagalba, jam būtų liūdnai pasibaigę.

Pabaigę gelbėjimo operaciją, Antonas ir Eliza greit susikrovė daiktus, parvažiavo namo, ir pirmiausia pamaitino vargšelį pienu, tam panaudoję špricą. Po to keletą savaičių pora rūpinosi mažyliu ir išleido jį į laisvę, kai jis buvo tam pasirengęs.

Tornas apsigyveno viršūklyje, Antono ir Elizos kaimynų sode, ir retkarčiais užbėgdavo pasisveikinti su savo gelbėtojais.

O štai nedidelis filmukas, kuriame nufilmuota gelbėjimo operacija.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 9 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending