Connect with us

Įdomybės

10 netikėtų medicininio spirito panaudojimo būdų

Kovai su dulkių erkėmis ir blakėmis

Įpilkite spirito į pulverizatorių ir purkškite jį ant patalynės ir užvalkalų. Leiskite išdžiūti ir kaip reikiant išsiurbkite – vabzdžių neliks!

Pudros ir šešėlių taisymui

Jei jūsų kompaktinė pudra ar šešėliai sutrupėjo į mažus trupinėlius, kaip reikiat apipurkškite juos spiritu iš pulverizatoriaus. Paskui suformuokite pirštais į viena ir leiskite išdžiūti. Pudra bus kaip nauja!

Kvapo pašalinimui iš avalynės

Jei jūsų avalynės kvapas blogas,  gausiai supurkškite jos vidų spiritu iš pulverizatoriaus ir išdžiovinkite saulėje – kvapas dings!

Avalynės ištempimui

Batai spaudžia, o ištempėjo po ranka nėra? Gausiai supurkškite batus iš pulverizatoriaus iš išorės ir vidaus. Paskui apsimaukite storesnes kojines ir pavaikščiokite su šiais batais vieną kitą valandėlę, ir problema bus išspręsta.

Akinių dezinfekcijai

Akinių valymas spiritu – puikus būdas dezinfekuoti stiklą!

Aromatizatoriaus gamybai

Sumaišykite spirito buteliuką su keliais lašeliais eterinio aliejaus, suplakite, perpilkite  į pulverizatorių – ir mėgaukitės kvapu,kurį pasirinkote jūs patys!

Kovai su vaisinėmis muselėmis

Papurkškite spirito ore ten, kur užsiveisė vaisinės muselės. Tai nužudys jas ir sutrukdys daugintis.

Etikečių šalinimui

Negalite pašalinti nuo daikto lipnios etiketės ar kainos? Suvilgykite paviršių spirite kelias minutes ir lipni etiketė nusilups pati.

Dezinfekuojančių skysčių gamybai

Sumaišykite 3 dalis spirito, vieną dalį aloe vera gelio ir kelis lašus mėgstamo aromatinio aliejaus. Gautas mišinys puikiai dezinfekuoja rankas.

Herpio gydymui

Iššoko pūslė ant lūpos? Suvilgykite vatos gabalėlį spirite ir pridėkite prie skaudulio. Jis iškart nustos mausti ir greičiau užgis.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + thirteen =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending