Connect with us

Sveikata

10 požymių, liudijančių, kad žmogaus žarnynas perpildytas toksinais, dėl kurių žmogus turi viršsvorio

Pastaruoju metu terminas žarnyno „mikroflora“ dažnai minimas. Šiuo terminu gydytojai vadina visus mikroorganizmus, esančius mūsų virškinamajame trakte. Sąlyginai galima juos padalinti į dvi kategorijas: naudingos bakterijos, t.y. tos, kurios padeda žarnynui ir organizmui virškinti, įsisavinti vitaminus ir baltymus, ir patogeninės bakterijos, kurios gamina puvimo produktus ir sukelia rūgimą.

Ne taip seniai mokslininkai įrodė, kad žarnyno mikroflora veikia ne tik virškinimo procesą, bet ir svorį, odos būklę, bendrą savijautą ir netgi nuotaiką! Nieko nuostabaus, juk žarnyne yra 70 procentų imuninių ląstelių!

Disbakteriozės priežastys

Šiuolaikinis gyvenimas, reikia pastebėti, turi neigiamą poveikį mūsų mikrofloros balansui. Nuolatinis stresas, užkandžiavimas einant, antibiotikų ir fermentinių produktų vartojimas griauna apsaugines mūsų organizmo jėgas. Be to, perdėta švara, pasireiškianti begalės antiseptikų ir antibakterinių priemonių naudojimu, taip pat sutrikdo mikroflorą. Balansas gali suirti ir žarnyno valymo metu, kaip hormoninių pakitimų pasekmė, blogos ekologijos.

Kokios žarnyno mikrofloros disbalanso pasekmės?

Organizmo uždegiminiai procesai

Teigiamos mikrofloros suardymas sukelia nekontroliuojamą patogeninės mikrofloros vystymąsi, o tai gali būti uždegiminių procesų, tokių kaip sąnarių uždegimas, priežastis. Tai taip pat būtinai atsilieps jūsų odos išvaizdai.

Viršsvoris

Subalansuota žarnyno mikroflora – greito metabolizmo garantas. Todėl, jei visi jūsų bandymai atsikratyti viršsvorio buvo nesėkmingi, galimas daiktas, problema yra disbakteriozėje.

Emocinė sveikata

Įrodyta, kad mikrofloros balanso sutrikdymas sukelia dirglumą, nerimą ir depresiją.  Dažnai tai pasireiškia ir aptemdytu mąstymu, problemomis su miegu bei dėmesio sukoncentravimu.

Ankstyvas senėjimas

Puvimo bakterijos išskiria į organizmą toksinus, kurie jį nuodija ir iššaukia ankstyvą senėjimą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 10 =

Fresh articles

Facebook

Trending