Connect with us

Įdomybės

12 baisių fotografijų iš praeities, kurios privers apmirti iš siaubo

Fotografijos menas neturi ribų. Bet koks fotografas gali suteikti fotografijai įvairiausius atspalvius ir nuotaikas. Labiausiai vertinamos fotografijos buvo praeityje. Juk tada neegzistavo išmani technika, ir tam, kad padarytum kokybišką fotografiją, reikėdavo padaryti nemažą darbą.

Mes parinkom keletą fotografijų iš praeito šimtmečio, kurios gąsdina mus iki šiurpuliukų. Ar jos tyčia buvo padarytos tokios siaubą varančios, ar ne – sužinokime kartu.

Kaip atsirado ši fotografija, yra paslaptis, tik žinoma, kad čia yra dvi seserys. Jos gyveno dvidešimtojo amžiaus pradžioje, tada, norint, kad tu būtum fotografijoje, reikėjo ilgai pozuoti. Tikriausiai tai ir buvo tokių keistų merginų veido išraiškų priežastis.

Jūs galėtumėt užduoti sąžiningą klausimą – kas gi tokio ypatingo šioje šeimyninėje nuotraukoje?  Bet nereikia pamiršti, kad fotografo paslaugos tais laikais kainavo didžiulius pinigus, todėl žmonės fotografuodavosi tik pačiais reikšmingiausiais gyvenimo momentais, o būtent:  gimimas, vestuvės, mirtis. Šioje fotografijoje tėvai pozuoja su savo mirusia dukterimi.

Ši nuotrauka gąsdina iki šiurpuliukų, juk nedažnai pamatysi tokį vaizdą gyvenime. O ir kažin, ar kas norėtų atsidurti fotografo vietoje, atradusio upę su banda užšalusių joje arklių.

Apdaras šioje fotografijoje visai nėra tipiškas. Iš visko sprendžiant, mergina čia apsirengusi Helovinui. Panašu, kad šiuolaikiniai vaikai gali daug ko pasimokyti iš savo ainių.

O ši istorinė nuotrauka buvo padaryta masinio bizonų naikinimo laikmetyje. Nekontroliuojama šių gyvūnų medžioklė sukėlė baisias pasekmes šiai gyvūnų rūšiai. Nuotraukoje įamžinti medžiotojai prie didžiulės bizonų kaukolių kalvos.

Kinų „gražuolės“ su deformuotomis kojomis fotografija. Nepagalvokite, kad defektas buvo įgimtas. Tiesiog tuo laikmečiu nuotakos prestižas buvo nustatomas būtent pagal merginos pėdų formą. „Auksiniai lotosai“, kaip jas vadino tais laikais, atsirasdavo dėl to, kad mergaitėms nuo gimimo tampriai subintuodavo pėdas, kad jų forma deformuotųsi, kai vaikas augs.

Britanijos generolas-majoras Horacijus Gordonas Roblis pozuoja su savo kolekcija Naujosios Zelandijos vietinių gyventojų išdžiovintų galvų, 1085 m.

Šis keistas aparatas buvo sugalvotas tam, kad žmogus susikoncentruotų vien tik ties rašymo arba skaitymo darbu. Absoliuti garso izoliacija, du maži iliuminatoriai ir deguonies balionas, kad neuždustų.  Ne patys maloniausi priedai.

Sutikite, šis dvasininkas nekelia pasitikėjimo. Galima netgi pasakyti, kad jis, greičiau moka pasiversti šikšnosparniu ir naktimis geria kieno nors kraują.

Šis gąsdinantis paradas – ne kas kita, kaip masinė cheminio ginklo baimė Pirmojo pasaulinio karo metais. Žmonės tuo metu teisingai manė, kad ši ginklo rūšis yra viena pavojingiausių pasaulyje.

Moteris su šaliu. Galimas daiktas, kad ji nupynė šį šalį ir nusprendė palikti savo kūrinio fotografiją palikuoniams. Kas gi žinojo, kad šalis tikrai įsimins žmonėms, tik dėl to, kad sapnuosis jiems košmaruose.

Jūs pasakysite, nieko ypatingo? Tik pagalvokite, kad visi šie blizgantys daiktai šioje dėžėje – tai vestuviniai žiedai. Žiedai Holokausto aukų Antrajame pasauliniame kare.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 9 =

Fresh articles

Facebook

Trending