Connect with us

Sveikata

4 klaidos, kurias darome prausdamos veidą

4 klaidos, kurias darome prausdamos veidą. Tai svarbu! Siekdamos tobulos odos, mes dažnai pamirštame, kaip yra svarbu teisingai prausti veidą.

Taigi nereikia ilgai laukti, kol nešvarumai ir makiažas užkimš odos poras bei užleis vietą spuogams. Kai kuriais atvejais nuo nešvarumų ir makiažo gali atsirasti bakterijų, kurios, kaip yra žinoma, sukelia seborėjinį dermatitą ir ūmią egzemos formą.

Veido prausimas: 4 pagrindinės klaidos, kurias darome prausdamos veidą.

  1. Neprausiate veido prieš miegą.

Labai svarbu prieš miegą kruopščiai nusiprausti veidą, nors kai kurioms tai gali atrodyti, jog tai daryti nebūtina.

Ši pagrindinė taisyklė galioja nepriklausomai nuo to, ar jūs naudojatės kosmetika ar ne, juolab, kad dienos bėgyje aliejus ir prakaitas susikaupia viršutiniame odos sluoksnyje.

  1. Neprausiate veido rytais.

Prausti veidą ryte taip pat svarbu, kaip ir prausti veidą vakare. Be to, ši procedūra paskatins jūsų veidą atsinaujinti, ir kas geriausia, tai veido oda bus puikiai paruošta pasisavinti bet kokį veido priežiūros produktą, kurį jūs naudosite po prausimosi.

  1. Prausiatės labai karšto vandens.

Viena didžiausių klaidų yra ta, kai kalbama, jog aukštesnė vandens temperatūra geriau nuprausia odą ir ji tampa švaresnė. Iš tikrųjų, karštas vanduo gali daugiau padaryti odai žalos, nei naudos.

Fresh and lovely woman washing her face

Atvirkščiai, drungnas, šiltas vanduo efektyviai ir saugiai pašalina nešvarumus bei aliejus, taip pat puikiai atgaivina odą, nesukeliant jai žalos.

  1. Netinkamos valomosios priemonės pasirinkimas.

Pasirenkant priemones, turėtumėte atsižvelgti į savo odos tipą. Jeigu, tarkime, jautrią ir sausą odą šveisite veido šveitikliu su grubiomis dalelėmis, veidas paraus ir sudirgs.

Salicilo rūgštis, esanti prausiamosiose priemonėse, bus puikus pasirinkimas toms, kurios turi į spuogus linkusią odą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × two =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]