Connect with us

Uncategorized

4 priežastys, kodėl katė miega užsilipusi ant jūsų

Laimingieji kačių turėtojai žino, kad jų numylėtiniai labai mėgsta miegoti, užsilipę ant savo šeimininkų. Ir todėl kyla klausimas – o kodėl gi katės taip daro?

Pirmiausia, katės labai mėgsta šilumą. Naktį katytės dėl suprantamų priežasčių negali sušilimui rasti saulėtos vietelės, todėl gyvūnas ateina pas žmogų. Saulės žmogus, aišku, nepakeis, bet alternatyva nebloga. Be to, jūsų krūtinė žymiai minkštesnė, negu kietos grindys.

Antra, katė iš tikrųjų jus labai myli ir jūsų ilgisi. Ypač, kai jūsų nėra visą dieną. Viskas, ko nori jūsų numylėtinė – tai pabūti su jumis. Būtent todėl katė kiša savo galvytę prie jūsų, miaukia ir atsigula ant jūsų miegoti.

Trečia, katė iš tikrųjų jaučiasi saugi šalia jūsų. Jūsų augintinė tikrai žino, kad jūs – jos gynėjas, maitintojas, mylintis šeimininkas, nors ji ir niekada to nepripažins.

Ir pagaliau ketvirta, jūs – pati komfortiškiausia „lova“. Taip, katė gali miegoti kur tik nori, kokioje tik nori pozoje, bet jai yra svarbu jausti gyvą sutvėrimą šalia. Jūs esate svarbi kačių pasaulio dalis ir todėl ji nori jums pademonstruoti, koks jūs jai brangus. Ir todėl numylėtiniams galima atleisti viską, netgi, jei katytė užima tris ketvirčius lovos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − two =

Fresh articles

Facebook

Trending