Connect with us

Sveikata

5 geriausi produktai jūsų kūnui gydyti

Jei ieškojote būdų, kaip išgydyti savo kūną, įsitikinkite, kad po ranka turite šių produktų, nes jie pagreitins jūsų sveikimo procesą ir padės jaustis pozityviau.

Štai 10 svarbiausių produktų, padėsiančių pasveikti jūsų kūnui:

 1. Alavijas
  Alavijas pasižymi priešvirusinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, puikiai tinka naudoti kaip odos valiklį. Tiesiog užtepkite alavijo gelio tiesiai ant veido ir po 10 min. nuplaukite.
 2. Soda
  Glite naudoti kaip burnos ertmės ploviklį, įdėti į dantų pastą, šampūną, šveitiklį kūnui, spuogams gydyti, raumenų skausmui malšinti ir daugumai kitų dalykų. Jei vartosite per burną, pusę arbatinio šaukštelio sodos išmaišykite stiklinėje vandens ir pirmas dalykas, ką turite padaryti ryte, – išgerti šį tirpalą.
 3. Ciberžolė
  Greičiausia girdėjote apie nepakartojamas ciberžolės savybes kūnui sveikatinti. Ciberžolę žmonės vartoja jau tūkstančius metų randams gydyti ir net apsisaugoti nuo aknės. Vienas mokslinis tyrimas net įrodė, kad aktyvioji ciberžolės medžiaga – turmerinas – gali padėti gydyti įvairius vėžinius susirgimus.
 4. Česnakas
  Sąrašas produktų kūnui gydyti nebus užbaigtas be česnako. Česnakas pasižymi priešvirusinėmis, priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, yra puikus daugelio patiekalų priedas.
 5. Imbieras
  Imbieras itin dažnai naudojamas kovojant su virškinimo problemomis ir pykinimu. Be to, jis padeda stiprinti imuninę sistemą ir apsisaugoti nuo peršalimo. Imbieras yra itin veiksminga priešuždegiminė priemonė. Jos sudėtyje yra didžiausias pasaulyje kiekis antioksidantų. Smulkiai supjaustyto česnako berkite į maistą arba arbatą, kad gautumėta šio efektyvaus gydomojo produkto naudą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − two =

Fresh articles

Facebook