Connect with us

Įdomybės

5 klaidos, kurias vyrai daro santuokoje ir praranda savo mylimąją

Šeimyninis gyvenimas gausus įvairių situacijų. Būna konfliktų ir pykčių, būna trumpų išsiskyrimų ir ilgų pokalbių. Ir tai, kaip stipriai jie myli vienas kitą ir kam pasiruošę vienas dėl kito sako apie jų norą išsaugoti santuoką.

Kartais abu eina į kompromisus, o kartais nesigauna. Rezultate skyrybos neišvengiamos. Net tas sunkus ir ilgas procesas, išsekinantis abu. Čia kalti abu, bet vyro kaltės dalį norisi pabrėžti ypač. Greičiau norisi pažymėti priežastį, kurią mato moteris!

  1. Dėmesys

Tai pirma, kas gali būti vertinama iš jos pusės kaip smūgis. Jums gali būti sunki ir ilga diena, bet apkabinti žmoną, kai tik įėjote į namus, būtina! Nekreipiant į ją dėmesio, ji nuvys kaip gėlė. Galbūt kvaila, bet ji pagalvos, kad ji jums daugiau nereikalinga.

  • Pagyrimas

Jei jūs girsite ją mažiau ar išvis negirsite, ji gali sutrikti. Moteris žino, kad pagyrimas vyrams – svarbus! Bet tai glosto ir jų savimeilę. Joms norisi žinoti, kad ji gera šeimininkė ar puiki darbuotoja. Joms norisi girdėti, kad ji gera lovoje ar kuo kitu.

  • Romantika

Sako, pirmas santykių periodas – tai saldainių ir gėlių. Paskui prasideda kiti periodai, ir šis saldus sezonas pasimiršta. Jei nebus pakankamai romantikos iš jūsų pusės, kaip, jūsų manymu, jausis moteris? Vieną kartą jai tai nusibos.

  • Kritika

Yra daugiau ar mažiau sveika kritika. Bet pernelyg aštri kritika gali labai blogai atsispindėti jūsų žmonos savivertėje. Nereikia sugriauti to grožio, kuris yra jumyse. Atsikratę tokios skaudžios kritikos, jūs atsikratysite blogos įtakos jūsų santykiams.

  • Lyginimas

Jei jūsų žmona pradės jus lyginti su kitais vyrais, vargu ar jums tai patiks. Tai kodėl ji turėtų kęsti jūsų lyginimus. Ji unikali ir individuali. Toks požiūris į ją gali negatyviai atsiliepti jai. Ji pradės pati lyginti save su kitomis moterimis, bandydama atitikti jūsų lūkesčius, ir pasimes!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × three =

Fresh articles

Facebook

Trending