Connect with us

Uncategorized

5 klausimai, kurie išsaugos jūsų santykius

  1. Ar galiu tau kuo nors padėti daugiau nei dabar?

Kartais taip atsitinka, kad partneriai yra patenkinti savo santykiais ir vienas kitu. Bet tai atsitinka labai retai. Ir pats klausimas gali būti diskusijų apie jūsų problemas pradžia. Jei paklausite, ar galite kažkaip padėti savo partneriui, pamatysite, kad jis (ar ji) labai vertina jūsų paramą. Netrukus jūs pastebėsite, kad jūsų partneris tampa labiau atviras jums.

  1. Ar tau, kas nors nepatinka mano elgesyje?

Tai yra įmanoma: daugelis žmonių, tiesiog, nutyli tai, kas jiems nepatinka, kad nekomplikuotų be reikalo situacijos. Tačiau, deja, tai gali tik sugadinti viską: problemos vis kaupiasi ir vieną dieną įvyksta emocinis sprogimas nemalonus visiems. Todėl, kol dar ne vėlu, atsisėskite ir su savo partneriu aptarkite viską, kas jam (ar jai) kelia nerimą.

  1. Ar tave viskas tenkina mūsų seksualiniame gyvenime?

Labai svarbus klausimas! Ir viskas dėl to, kad mūsų visuomenėje nėra įprasta kelti tokias temas – mums gėda ir baisu, kad partneris gal būt visiškai nori ko nors kito. Tai sukelia nepasitenkinimą seksualiniu gyvenimu ir persikelia į kitas gyvenimo sferas. Štai kodėl verta paklausti antrosios pusės, ar jis (ar ji) nori išbandyti tai, apie ką anksčiau nekalbėjo. Patikėkite, tai pakels jūsų santykius į visiškai naują lygį.

  1. Ką galiu padaryti, kad būtų dar patogiau šalia manęs?

Komforto jausmas santykiuose yra laimingo gyvenimo raktas. Asmuo turi būti kuo patogesnis savo partneriui. Štai kodėl verta apie tai diskutuoti: galbūt jūs (nežinodami to) kaustote, varžote savo partnerį. Būkite sąžiningi vienas su kitu, kad komforto lygis pasiektų aukščiausią savo tašką.

  1. Ar mes pakankamai artimi?

Kalbėkitės apie tai, kaip jūsų partneris mato idealius santykius. Ir būtinai aptarkite, ko trūksta jūsų santykiams. Galbūt trūksta visiško mažmožio, tačiau dėl to jūsų santykiai yra visiškoje stagnacijoje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × two =

Fresh articles

Facebook

Trending