Connect with us

Life

5 netikėti cukraus panaudojimo būdai

Pasirodo, cukrus – tai ne tik „baltasis nuodas“, tačiau kartais ir nepamainomas pagalbininkas buityje. Žiūrėkite, kokiose situacijose jis ateis jums į pagalbą.

  1. Sumažinti aštrumą.

Jei jūs netyčia padauginote raudonųjų pipirų, paruošto patiekalo skonį galima sušvelninti  pridėjus truputį cukraus. Nesijaudinkite, nuo arbatinio šaukštelio maistas netaps saldaus skonio, tačiau jo aštrumą pavyks pastebimai „užgesinti“.

  1. Pašalinti žalią dėmę.

Paprastas cukrus padeda susidoroti su šviežios žolės dėmėmis. Truputį sudrėkinkite rastą dėmę ir pabarstykite ją cukrumi. Po valandos ji lengvai atsiskalbs be pėdsako!

  1. Neutralizuoti kvapą.

Jei jus erzina įkyrus prieskonių aromatas,likęs kavamalėje po smulkinimo, vėlgi pravers cukrus. Praleiskite valgomąjį šaukštą cukraus pro ją – ir kvapas dings.

  1. Nuvalyti rankas.

Jei jums pažįstama situacija, kai po techninių darbų jūs niekaip negalite nuplauti rankų nuo tepalų, prisiminkite cukraus galimybes! Jūs nustebsite,kaip lengvai jis jums padės, užlašinus ant rankų truputį aliejaus ir pridėjus šaukštą cukraus.

  1. Prailginti puokštės gyvenimą

Norite, kad skintos gėlės išsaugotų šviežumą ilgiau? Įberkite į vandenį, į kurį jas merkiate, 3 valgomuosius šaukštus cukraus ir 2 šaukštus maistinio acto. Toks tirpalas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi ir „užkonservuos“ jūsų puokštę.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − 17 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]