Connect with us

Įdomybės

6 dalykai, kuriuos nutyli kirpėjai, bet į juos būtinai reikia atsižvelgti

  • Kirpimas

Visur kalbama apie tai, kad plaukus reikia kirpti kas 2 mėn, tada jie augs gražūs ir tankūs. Bet taip tu auginsi plaukus pusę gyvenimo. Juk toli gražu ne pas visus per mėnesį atauga 2 ir daugiau centimetrų. Ši taisyklė tinka tik ilgio išsaugojimui.

  • Atkreipk dėmesį į panašius žmones

Visi plaukų stilistai ir meistrai įsitikinę: geriausias būdas rasti idealų įvaizdį – atkreipti dėmesį į žvaigždes, panašias į tave. Rask įžymybę su panašiu tipažu ir plaukų struktūra ir tau bus žymiai lengviau pasirinkti kirpimą ar dažymą.

  • Jokių staigių permainų

Permainos – tai puiku, jei jos ne radikalios. Reikia suprasti, kad esmė visai ne plaukų kokybėje, juk šiuolaikinės priemonės pakankamai tausojančios. Po mėnesio tu užsinorėsi naujų permainų arba grįžti prie ankstesnio kirpimo ar dažymo, o tai bus neįmanoma. Be to, ne faktas, kad jausiesi komfortiškai naujame įvaizdyje.

  • Dažymas keliais seansais

Atmink: atspalvis, apie kurį svajoji, niekada nebus pasiektas per vieną dažymo seansą. Net jei kalbame apie juodą spalvą. Svarbu suprasti, kad gražūs plaukai turi žvilgėti ir atrodyti sveiki, todėl norint pasiekti tam tikrą spalvą ir efektą reikia aplankyti meistrą kelis kartus.

  • Rodyk, kas tau patinka

Norint gauti pageidautiną rezultatą apsilankius salone, reikia aiškiai nurodyti savo pageidavimus ir reikalavimus. Juk visų požiūriai ir skoniai skirtingi. Tokio tipo pageidavimai kaip: „ką nors jaunatviško“, arba „čia truputį pakelti, ten truputį nukirpti…žodžiu, kad gražiai būtų“ gali sukelti tau katastrofą. Todėl būtinai parodyk kirpėjui nuotraukas, kas tau patinka ir kas tau kategoriškai nepriimtina.

  • Rask idealų meistrą

Nebūna universalių meistrų, be to, pas visus skirtingos darbo technikos ir savi pliusai. O kadangi kirpėjas atsakingas už rezultatą, tai verta rasti savo žmogų ir kontaktuoti su juo. Tai svarbu. Taip pat reikia turėti vienodus skonius ir požiūrius į madą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × four =

Fresh articles

Facebook

Trending