Connect with us

Life

6 interjero detalės, kurios gadina vaizdą ir liudija apie blogą šeimininko skonį

Šiuolaikiniai psichologai primygtinai rekomenduoja žmonėms kruopščiai rinktis interjero detales. Komfortiška aplinka, džiuginanti akį, teigiamai veiks jūsų psichoemocinę būklę.

  1. Plastikiniai baldai

Plastikinių baldų vieta – galinis namo kiemas, sodas arba vasarvietė. Esmė tame, kad pigūs baldai iškart padaro bet kokį interjerą panašų į pakelės užeigos apstatymą.

  1. Balti šviestuvai

Tokie šviestuvai atrodo labai pigiai ir duoda labai šaltą šviesą. Geriau pasirinkti šviestuvus su šilta gelsva šviesa, arba oranžine, taip sukursite jaukumą.

  1. Posteriai

Mylimų aktorių, dainininkų ir kitų įžymybių fotografijų plakatai tinka nebent paauglio kambariui, bet ne suaugusio žmogaus gyvenamai patalpai. Vienintelis tinkamas variantas – vintažinis posteris, tinkantis prie interjero.

  1. Vienkartiniai indai

Taip, jų nereikia plauti ir negaila išmesti. Bet tokie indai tinka gal tik piknikui. Visais kitais atvejais rekomenduojama naudoti stiklinius arba keraminius indus ir metalinius stalo įrankius.

  1. Neskoningi rėmeliai nuotraukoms

Nuotraukų rėmeliai, papuošti kriauklelėmis ir mielais užrašais „Geriausias draugas“ gali stovėti ant tavo naktinio stalelio šalia lovos, bet netinka interjero papuošimui.

  1. Tarybinė spintelė televizoriui

Atsisakykite masyvių baldų ir pakabinkite televizorių ant sienos. Tai sutaupys erdvę ir leis atsikratyti senos interjero detalės.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 12 =

Fresh articles

Facebook