Connect with us

Life

6 kvailo žmogaus požymiai

  1. Humoro jausmo nebuvimas – tai ne skiriamasis bruožas, tai vienas proto nebrandumo požymių.
  2. Per didelis blaškymasis, bandymai atkreipti į save dėmesį, per garsi kalba – taip pat ne didžiausio proto požymiai.

Nepainiokite su žmonėmis, kurie turi prigimtinę charizmą. Tie, kurie priskiriami antram tipui, paprastai nekelia įtampos žmonėms, jie daro bendravimą ryškesnį. Pirmojo tipo atstovai net išoriškai atrodo kvailokai, o ne linksmai.

  1. Nemokėjimas kurti dialogo.

Kalba ne apie uždarus žmones. O apie tuos, kurie moka kalbėti, bet nemoka klausytis. Jei pašnekovas dažnai jus pertraukia, visą laiką siekia monologo, o ne abipusio bendravimo, pastoviai kalba tik apie save, lyg iškeldamas savo „aš“, reiškia jis ne tik blogai išauklėtas, bet ir greičiausiai kvailas. Protingi žmonės kuria bendravimą abipuse pagarba.

  1. Kvailiai neabejoja.

Pernelyg savimi pasitikintys žmonės neapdovanoti protu. Abejonės savimi, savo talentais, savo išvaizda, pasirinkimo teisingumu – tai būdinga protingiems žmonėms. Kvailiai visa kuo protingesni ir geresni už kitus a priori. Jie taip mano!

  1. Kvailiai nejaučia pašnekovo.

Jie nejaučia, kad situacija nepatogi, kad pašnekovas nenusiteikęs pokalbiui. Paprastai tai žmonės, kuriems net nesvarbu, klauso jų ar ne. Pagrindinis jų poreikis – išsikalbėti.

  1. Kvailio samprotavimai visada išskirtiniai.

Jie nemato „aukso vidurio“. Jiems yra tik dvi aiškiai priešingos pusės: „Taip“ ir „Ne“, „Gerai“ ir „Blogai“, „Juoda“ ir „Balta“. Būtent dėl šios ypatybės jie blogai susigaudo žmonėse.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 15 =

Fresh articles

Facebook