Connect with us

Įdomybės

7 „Bjauriausio pasaulio šuns“ konkurso nugalėtojų nuotraukos

Apie šunų konkursus žino visi. Juose renka gražiausius šunis. O štai Amerikoje, Kalifornijos valstijoje jau 20 metų vyksta konkursai, kuriuose renka „patį bjauriausią šunį“.

Konkursas pakankamai populiarus. Paraiškas jam siunčia tūkstančių konkursantų šeimininkai iš visų pasaulio kampelių. Ir į pergalę šiame konkurse žiūrima kaip į didelę sėkmę.

Prieš jus 7 konkursų laimėtojų nuotraukos.

  1. Ža-ža

Dabartinis laimėtojas yra buldogas vardu Ža-ža. Dabartiniai šeimininkai rado jį vienos prieglaudos tinklapyje. Ankstesnieji šeimininkai tiesiog išmetė nelaimingąjį Ža-ža į šiukšlyną.

  1. Marta

Marta turi problemų su regėjimu ir gausiu seilėtekiu. Dabar ji beveik nieko nemato.

  1. Kvazi Modas

Olandų aviganio ir pitbulterjero mišrūnas iš tiesų panašus į savo literatūrinį bendravardį. Kvazi Modas labai geras ir švelnus šuo.

  1. Pinat

Pusiau ši-cu, pusiau čihuahua vardu Pinat dar būdamas šunelis vos nežuvo gaisre.

  1. Joda

Kinų kuoduotojo ir čihuahua mišrūnas. Šunelį rado apleistame name. Žmonės pagailėjo jo dėl nelaimingos išvaizdos. Todėl jie pasiėmė jį pas save.

  1. Mančkinas

Šis mielas žavuolis ne tik laimėjo „ne grožio“ konkursuose, bet ir filmavosi bižuterijos reklamoje.

  1. Elvudas

Dėl jo bjaurumo pirmieji Elvudo šeimininkai norėjo jį užmigdyti. Laimei, viena moteris neleido to daryti. Ji išpirko šunelį ir, galima sakyti, padovanojo jam gyvenimą.

Šunims tas pats, kaip jie atrodo. Jie nekreipia dėmesio į išvaizdą. Tai tik žmonių nuostatos. Juk visi gyvūnai nuostabūs.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + 11 =

Fresh articles

Facebook