Connect with us

Sveikata

7 svarbūs sveikatos dalykai, apie kuriuos byloja jūsų nagų išvaizda

  1. Spalvos netekimas ir blyškumas.

Niujorko Medicininio centro dermatologės Džulijos Czy nuomone, nago išblukimas, ar spalvos praradimas, kurio anksčiau nebuvo, byloja apie nago plokštelės pažeidimą.

  1. Gelsvas atspalvis.

„Jeigu nagai įgavo gelsvą atspalvį, tai gali byloti apie psoriazę“ – teigia gydytoja. Taip pat, visos eilės specialistų nuomone, gelsvas nagų atspalvis byloja apie gresiančias problemas su kepenimis.

  1. Melsvas atspalvis.

Ne mažiau svarbus ir šis požymis – melsvo atspalvio atsiradimas (cianozė). Harvardo medicinos mokyklos daktaro Andrea Vailio žodžiais, tai gali būti požymis, kad yra žemas hemoglobino kiekis kraujyje, problemos su kraujotaka ir kvėpavimo sistema.

  1. Baltos dėmelės.

Jos gali tai atsirasti, tai pradingti. Daugelis net nekreipia į tai dėmesio. Ir be reikalo. Šis požymis sako, kad organizmui trūksta kalcio arba cinko.

  1. Skersiniai įdubimai.

Ji ant nagų yra skersinių įdubimų, reiškia, kad jis nuolatos patiria stiprų stresą. Antra priežastis – medžiagų apykaitos sutrikimas. Ir, galiausiai, trečia – nago trauma.

  1. Išilginės linijos.

Dažniausiai plonytės išilginės linijos ant nago sutinkamos pas pagyvenusius žmones. Tai sąlygojama amžiaus sukeliamų organizmo pokyčių. Tačiau tai gali pasireikšti ir jauniems žmonėms. Tada tai gali reikšti, kad žmogus nepakankamai geria skysčių.

  1. Trapūs ir besisluoksniuojantys.

Tam yra kelios priežastys. Labiausiai paplitusios – vitaminų A,E, D ir geležies trūkumas. Taip pat nagai tokie gali būti dėl endokrininės sistemos problemų, širdies kraujagyslių sistemos problemų, ir dar tai gali būti pirmas pranašas, kad gresia diabetas.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + 17 =

Fresh articles

Facebook