Connect with us

Sveikata

8 asmeninės priežiūros triukų, apie kuriuos greičiausia nežinojote

Asmeninis rūpestis turi didelę reikšmę. Kartais sunku pasiekti laukiamų odos, plaukų ar nagų priežiūros rezultatų, todėl šiandien parodysime kelis praktinius asmeninės higienos metodus, apie kuriuos greičiausia nežinojote ir kuriuos norime parodyti.

Ilgos blakstienos
Vatos pagaliuku kiekvieną vakarą, prieš eidamos miegoti, blakstienas patepkite 2 lašais kokosų aliejaus. Pastebėsite, kad pamažu jos ims augti.

Ilgi žvilgantys plaukai
Sutrinkite gerai prinokusį bananą ir sumaišykite su stikline alaus, kiaušiniu ir šaukštu medaus. Šį mišinį užtepkite ant plaukų nuo šaknų iki pat galiukų ir laikykite 10 min. Po to nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

Tamsūs ratilai apie akis
Kad panaikintumėte šią problemą, sumaišykite šaukštą valgomosios sodos su nedideliu kiekiu vandens. Taip gausite pastą, kurią užtepkite ant sričių su tamsiais ratilais ir laikykite visą naktį.

Sudirgimas po plaukų skutimo
Natrio bikarbonatas (valgomoji soda) puikiai šalina sudirgimą ir alergiją, kuri pasireiškia po depiliacijos. Valgomąjį šaukštą valgomosios sodos sumaišykite su vandeniu, patepkite pažeistas vietas ir po 5 min. nuplaukite.

Natūralios priemonės makiažui nuimti
Alyvuogių aliejaus ir vandens mišinys – tai geriausia priemonė, kurią galite pasigaminti makiažui muvalyti ir kartu odai pamaitinti. Abi sudedamąsias dalis sumaišykite dubenėlyje ir vatos gabalėliu nuvalykite veidą.

Akių lašai nuo odos uždegimo
Kad ir kokia būtų priežastis, jei jūsų veidas patino, akių lašai jums gali padėti. Ant marlės užlašinkite kelis lašus ir lengvai masažuokite veidą.

Maitinkite odą alyvuogių aliejumi
Jei jūsų oda yra itin sausa, pradėkite naudoti alyvuogių aliejų.

Oda
Medus pašalins nuo odos bėrimą, uždegimą arba dėmes. Viskas, ką jums reikia padaryti, – užtepti didelį kiekį medaus ant pažeistos vietos, palaikyti 10 min. ir nuplauti dideliu kiekiu vandens.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − 1 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending