Connect with us

Life

Amerikietiškas tėtis: vyras parodė, kaip jis susitvarko su penketuku

Beveik prieš 2 metus Kalifornijos valstijos gyventoja Emi Kempel pradžiugino savo vyrą Čedą: greitai jie turės penketuką. Galima tik įsivaizduoti, kas tuomet darėsi su vaikinu. Juk jie ir taip turėjo 2 vaikus: keturmetę Savaną ir trimetę Eivori.

Prieš 18 mėnesių į pasaulį atėjo 3 berniukai: Linkolnas, Greisonas, Prestonas ir 2 mergaitės – Noel ir Gabriela. Jie gimė 27-ą savaitę ir svėrė vos daugiau kilogramo.

Vyras nusprendė įsigyti didesnę mašiną, kad galėtų susodinti visus savo vaikus. Galų gale Čedas išsirinko furgoną. Čia yra vietos, kur galės sėdėti kiekvienas vaikas, o taip pat įmontuotas ir vystymo staliukas.

Daugiavaikis tėtis sugalvojo originalų mažylių maitinimo būdą. Jis pakabino buteliukus su pieno mišiniu taip, kad nereikėtų jų laikyti pačiam. Be to, Kempelas savo rankomis padarė maitinimo staliuką, o taip pat sugalvojo vaikiškų drabužių laikymo sistemą.

Emi ir Čedas puikiai išmoko vaikščioti su penketuku, maitinti ir keisti sauskelnes. YouTube Kempelas turi kanalą, kuriame publikuoja įrašus apie tai, kokiu būdu jis susitvarko su mažyliais.

Neseniai Čedas pasiekė ir pasaulio rekordą. Su vežimėliu, kuriame buvo 5 vaikai, jis nubėgo 10 km distanciją. „Lenktynės buvo tikrai sunkios. Juk prieš mane buvo 5 vaikai, kuriuos reikėjo maitinti ir keisti jiems sauskelnes“, – prisimena penketo tėvas.  Bet vyras susidorojo. Tame jam padėjo brolis, kuris bėgo šalia jo.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen − nine =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]