Connect with us

Life

Amerikoje vyras išėjo grybų ir išlošė 5 milijonus dolerių

Jungtinėse Amerikos Valstijose vyras išėjo į parduotuvę pirkti grybų, o  gavęs grąžą nusipirko loterijos bilietą, kuris pasirodė esąs laimingas.

Nju-Jorko valstijoje Saranak-Leik kaimo gyventojas Džonas Ljuisas norėjo pasigaminti spagečiams padažą, bet pastebėjo, jog neturi grybų.  56 metų amerikietis jų pirkti išėjo į parduotuvę. Gavęs grąžą, nusipirko loterijos bilietą.

Pats Ljuisas mano, kad jam taip pasisekė tik dėl grybų. Viskas prasidėjo nuo to, kad vyras norėjo pasigaminti mėgstamą patiekalą pagal seną tėvo receptą. Tačiau namuose neturėjo pagrindinio padažo ingrediento – grybų. Loterijos bilietą, su kuriuo jis laimėjo tokią įspūdingą sumą, jis pirko už grąžą, likusią nuo grybų pirkinio, prekybos automate.

Verta paminėti, kad Džonas Ljuisas atsisakė gauti visus 5 milijonus grynųjų pinigų. Amerikiečiui išmokės šią sumą dalimis, apie 172 tūkstančius dolerių per metus. Per mėnesį tai būtų  apie 14 tūkstančių dolerių.

Be to, Ljuisas pareiškė, kad dalį laimėtų pinigų jis skirsiąs giminaičio gydymui. Bet, ką daryti su laimėjimu, jis dar nesugalvojo.

„Aš ruošiausi kur nors dirbti, kol būsiu gyvas. Šitie pinigai man gali atverti dar kelerias duris, bet mes ir taip patenkinti gyvenimu. Gyvenimas geras“, – sako loterijos laimėtojas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × four =

Fresh articles

Facebook

Trending