Connect with us

Life

Anyta atidavė man seną stalą, o dabar nori jo atgal

Šis stalas turi labai įdomią istoriją. Ilgą laiką jis prastovėjo daugiaaukščio namo rūsyje, kol jo nenusižiūrėjo mūsų pagrindinės herojės anyta. Stalas labai tiko moters virtuvės stiliui, tačiau jis buvo be stalviršio ir jam reikėjo restauracijos.

Šių kojelių nebuvo įmanoma neįsimylėti ir anyta tikėjosi kada nors jį sutvarkyti. Bet ėjo mėnesiai, o šis grožis vis gulėjo nepaliestas. Ir štai vieną gražią dieną anyta paskambino marčiai ir pasakė,kad nusipirko naują stalą, o šis jai nereikalingas ir mergina gali jį pasiimti.

Nesvarstydama nė minutės marti rado mašiną ir parsivežė šią brangenybę namo. Delsti buvo pavojinga, juk gražias raižytas kojeles gyrė visos anytos draugės ir lengvai galėjo jį pasiimti.

Mergina turėjo virtuvinį stalą, tiesa, paprastą, stačiakampį, pirktą artimiausioje baldų parduotuvėje per išpardavimą. Todėl ji neskubėjo su perdarymu ir neskubėdama šveitė jį, ruošdama dažymui.

Lukšto atstatyti nebuvo jokios galimybės, todėl buvo nuspręsta paprasčiausiai atsikratyti.

Tokios pačios lemties sulaukė ir įsisenėję klijai. O nesuprantamas įpjovas stalo pagrinde užtaisė paprasčiausiomis pliauskelėmis.

Galiausiai merginai išėjo štai kas:

Marti ilgai nesiryžo dažyti kojelių ir pagrindo, bijodama viską sugadinti.

Galiausiai ji pasirinko baltą akrilo gruntą, skirtą dailininkams, kurį ji ir užtepė keturiais sluoksniais. O rezultato užtvirtinimui – akrilinio lako sluoksnis.

Po to atkeliavo ir naujas 100 cm stalviršis, kuris atsiėjo 50 eurų ir tvirtinimo kampelius prie jo. Stalviršį mergina padengė akriliniu laku ir prisuko prie pagrindo.

Mūsų herojė pasakoja, kad dabar kaskart, kai anyta ateina pas juos į svečius, ji užsimena, kad jai šis staliukas tikrai reikalingesnis. Bet su savo kūriniu mergina skirtis nesiruošia. Tarp kitko, savo stalą anyta nusipirko dukart brangiau, nei atsiėjo šio remontas.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − seventeen =

Fresh articles

Facebook

Trending