Connect with us

Įdomybės

Apsikabinkime! Snieginio leopardo šuolio foto tapo virusine!

Jos vardas Mistika ir ji viena žymiausių Montanos didžiųjų kačių. Bet tai nereiškia, kad snieginio leopardo patelė noriai pozuoja fotografams, priešingai, Mistika nori keliauti toliau į kalnus ir ten išdarinėti įvairius fokusus. Fotografas Ronas Konigilaro sugebėjo įamžint vieną iš jos pramogų – šuolį su išskėstomis letenomis. Atrodo, Mistika nori būti panaši į snaigę!

Mistika – jauna, sveika ir energinga katė. Ji žino, kad ją saugo valstybė, kaip šios rūšies atstatymo programos dalyvę, todėl kalnuose jaučiai pilnateisė. Ir gali leisti sau išdykauti – fotografo žodžiais, irbis specialiai atidirba tokį šuolį. Yra versija, kad ji nori išmokti planiruoti krisdama, kaip voverė-skraiduolė.

Tai ne taip ir perdėta, ši rūšis turi ilgas ir galingas uodegas, skirtas balansavimui sudėtinguose šuoliuose. Skraidyti, žinoma, Mistika negali, bet štai šokti iš aukščio į sniegą savo malonumui – kodėl gi ne? Džiugu stebėti tokį gražų, linksmą gyvūną. Ir norisi tikėti, kad kuo daugiau žmonių pamatys šias nuotraukas, tuo mažiau jų norės kenkti laukinei gamtai.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × five =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]