Connect with us

Life

„Aš žinau, kas mane nužudė…“ Trimetis berniukas sugebėjo surasti savo žudiką praėjusiame gyvenime!

Šis trimetis berniukas gimė ir užaugo Golano aukštumų rajone, ginčytinoje teritorijoje tarp Sirijos ir Izraelio. Berniukas protingas ir išsivystęs, jau gerai kalba ir aiškiai dėsto savo mintis. Tačiau tėvams sukėlė šoką jo pasakojimai. Pasirodo, berniukas prisimena savo praėjusį gyvenimą! Be to, jis taip pat prisimena savo buvusio sielos „sergėtojo“ mirties aplinkybes.

Berniuką dažnai kamavo vienas ir tas pats regėjimas, kuriame įvyksta didelis ginčas, pasibaigęs smūgiu kirviu į galvą. Berniuko tėvai iš pradžių į tokius sūnaus žodžius nekreipė dėmesio, bet vaiko pasakojimai stebino tokiu tikroviškumu, kad jie nutarė šia naujiena pasidalinti savo vietos gyventojų pasitarime.

Berniuko papasakota istorija sukėlė didelį drūzų religinės bendruomenės, gyvenančios šiame regione,  susidomėjimą. Drūzai tiki sielos persikūnijimu po mirties. Remiantis jų tikėjimu, manoma, kad įgimtos dėmės nurodo praeito gyvenimo mirties aplinkybes. Berniukas juk gimė turėdamas būdingą pailgą dėmę galvoje. Tas faktas privertė suaugusius patikėti vaiko pasakojimais.

Norėdami patikrinti berniuko viziją, vyriausiųjų vadovaujama grupė vietinių gyventojų išvyko į vaiko matytą gyvenvietę. Ten berniukas parodė namą, kuriame gyveno praeitame gyvenime, taip pat jis prisiminė ir žmogaus vardą, kuriam priklausė jo siela. Nurodytas žmogus iš tiesų gyveno toje vietoje ir dingo be žinios prieš ketverius metus.

Berniukas sugebėjo prisiminti ir žudiko vardą, todėl nuvedė tiesiai į jo namą. „Aš prisimenu, kaip tu mane nužudei, – pasakė berniukas nusikaltėliui. – Mes labai susiginčijome, ir tu mane užmušei kirviu“. Žudikas išbalo kaip drobė, bet savo kaltės nepripažino.

Tada berniukas nurodė, kur akmenų krūvoje paslėptas kūnas. Ten iš tiesų atrado žmogaus kūno liekanas su žaizda galvoje. Žaizda buvo toje galvos vietoje, kaip ir berniuko įgimta dėmė.

Priremtas svarių įrodymų, žudikas turėjo prisipažinti padaręs nusikaltimą. O berniuko nuo to laiko nebevargino prisiminimai iš praėjusio gyvenimo.

Daugelis mokslininkų tyrė šį faktą kaip įrodymą, kad siela po mirties persikūnija į kitą kūną. Papasakota istorija atsispindi daug  diskusijų sukėlusioje vokiečių gydytojo terapeuto TrutcoHardo knygoje „Vaikai, kurie gyveno anksčiau: reinkarnacija šiandien“.

Tikimės, kad ši istorija jums atvėrė naujus mūsų gyvenimo horizontus ir privertė susimąstyti apie visatos paslaptis.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 1 =

Fresh articles

Facebook

Trending