Connect with us

Life

Atlikite šią praktiką iki tol, kol vidinis jausmas nepasikeis.

Kokiais atvejais mes naudojame 4 stebuklingus žodžius?

  1. Jei jūsų gyvenime yra žmogus, santykiai su kuriuo sukelia per didelę įtampą. Jūs galite vadinti jį „toksišku“, „vampyru“ ir toliau krauti ant jo atsakomybę už tas nemalonias emocijas, kurias jaučiate. Bet šis kelias turi uždarą trajektoriją. Ir jei tas žmogus visgi išeis iš jūsų orbitos – atsiras naujas. Kuris tais pačiais būdais mokys jus meilės ir užuojautos, kaip ir ankstesnis, užgaudamas skaudžiausias ir pažeidžiamiausias jūsų ego vietas.
  2. Jei tarp jūsų ir artimo žmogaus susiklostė situacija, kurios jūs nežinote kaip išspręsti. Kitaip tariant – konfliktas. Kai jūs abu teisūs ir neteisūs vienodame lygyje ir suprantate, kad bet koks kompromisas padarys abu nelaimingus. Juk turi būti kažkokia išeitis? Taip, išeitis yra. Bet šiame lygyje jos pamatyti negalima – tai reiškia, reikia tik užlipti į naują aukštumą, pavyzdžiui, 4 stebuklingų žodžių technikos pagalba.

Kur technikos esmė?

Prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Jūs -vienintelė priežastis visko, kas vyksta aplink jus. Ir jūsų jėgose išgydyti visus, kas pateks į jūsų orbitą. Jei jūs priimate šias sąlygas, ištarkite jas balsu ir atminkite šias 4 frazes:

Myliu tave.

Dėkoju tau.

Atleisk man.

Man labai gaila.

Dabar, kai jūs jas žinote – atsisėskite paprasta poza tiesia nugara, užmerkite akis ir įsivaizduokite prieš save tą žmogų. Ištarkite šias 4 frazes balsu ar mintyse, stengdamiesi tikrai pajusti tai, ką sakote.

Atlikite šią praktiką iki tol, kol vidinis jausmas nepasikeis. Praktikuokite Hooponopono kasdien kreipdamiesi į naują žmogų arba į tą patį – ne mažiau 40 dienų. Ir stebėkite, kaip keičiasi jūsų gyvenimas ir jūsų aplinka.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + three =