Connect with us

Sveikata

Atrasti geriausi pasaulyje vaistai nuo kosulio. Kaip manote, kas tai ?

Kosulys – tai vienas iš dažniausiai nutinkančių nemalonumų.

Mes visi nuo vaikystės žinome, kad arbata su medumi ir citrina – geriausias vaistas nuo kosulio. Bet mokslininkai jau turi duomenų, kad, rodos, yra kažkas geresnio. Daug geresnio.

Halo (Hull) universiteto širdies kraujagyslių ir respiratorinių susirgimų tyrimų vadovė profesorė Alin Morisa tvirtina, kad jos pavaldiniai atliko visą eilę tyrimų ir įrodė, kad…

Geriausias natūralus vaistas nuo kosulio …yra — šokoladas!

Taip taip, jis nuramina. Ir mes žinome, kad visa tai skamba kaip Merės Popins naujienos, bet kalbame apie tikrą mokslinį tyrimą, atliktą su realiais žmonėmis. Pasakysime dar daugiau – tai buvo PATS DIDŽIAUSIAS savo apimtimi tyrimas, ieškant natūralaus vaisto nuo kosulio Europoje per visą mokslo istoriją.

Ir buvo gauti stebinantys įrodymai, kad kakavos milteliai veikia geriau, negu standartinės mikstūros nuo kosulio.

Todėl dabar laukiamas naujų vaistų pasirodymo bumas, kur pagrindinė veiklioji medžiaga bus kakava.

Jeigu pradėjote kosėti, reguliariai valgykite tamsų šokoladą – ir problema pradings per 2 dienas!

Na, per dvi dienas praeidavo kosulys daugumai pacientų.

Ir kas gi tokio ypatingo yra kakavoje?

Pagrindinė medžiaga — teobrominas, kartus alkaloidas, esantis kakavos pupelėse. Jis efektyviau nuramina kosulį, negu kodeinas – pagrindinė veiklioji medžiaga daugumoje sirupų nuo kosulio.

Bet yra ir dar vienas momentas…

Norint gauti maksimalų efektą, geriau ne šokoladuką suvalgyti, o nusipirkti kakavos ir pasidaryti karšto šokolado. Jūsų gerklei reikia iš jo suformuoti „apsauginę plėvelę“, o tam geriausiai tinka karštas gėrimas.

Laikiną palengvinimą gali suteikti ir šokolado gabalėlis – jei neprarysite jo iškart, o leisite ištirpti burnoje, kaip ledinukui.

Beje, Didžiojoje Britanijoje jau pradėtas pardavinėti naujas vaistas – Unicough. Tai mikstūra, kurios pagrindas – teobrominas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 1 =

Fresh articles

Facebook

Trending