Connect with us

Įdomybės

Atrodo, šie maži gyvūnai iš prigimties nešioja snukio išraišką, sakančią „Pamilk mane iš pirmo žvilgsnio“.

Gyvūnai irgi jaučia emocijas, ir daugybė besišypsančių šunų, kačių ir kitų faunos atstovų fotografijų ne kartą pasirodė internete.

Bet pažiūrėkite į šio mažo oposumo foto: kokias emocijas jūs matote jo mažame snukelyje? Galbūt kažką daugiau: susijaudinimą, nuostabą, kaži ko nuojautą. O gal jis tiesiog dar ne visai moka kontroliuoti savo mimiką ir neišmoko parinkti „veido“ išraiškos?

Kaip ten bebuvę, šis mažylis tiesiog žavingas, ar ne tiesa?

Šie maži nuostabūs gyvūnai moka prisirišti ir mylėti visa širdimi. Pavyzdžiui, kaip tai įrodė mažyliai, likę be tikrosios mamos ir pamilę savo naują mamą – šunį.

Atrodo, šie maži gyvūnai iš prigimties nešioja snukio išraišką, sakančią „Pamilk mane iš pirmo žvilgsnio“.

Oposumai tokie švelnūs, simpatiški ir neįtikėtinai mieli. Ir dar – jie dideli artistai: išsigandę jie apsimeta negyvi ir nejuda iki tol, kol neįsitikina, kad pavojus praėjo.

Bet kam iš mūsų šautų į galvą juos gąsdinti?

Tarp kitko, radę gamtoje vienišą mažą oposumą, neskubėkite pasiimti jo su savimi. Geriau apsidairykite aplink ir įsiklausykite. Dažniausiai maži oposumai tik atrodo našlaitėliais, o iš tiesų jų mamos randasi kažkur netoliese. Jos bendrauja su savo jaunikliais garsų, primenančių čiaudėjimą, pagalba. Taigi būkite dėmesingi. Ir jei jūs tikrai įsitikinote, kad jauniklis vienišas, tik tada imkite jį namo ar nuneškite į gyvūnų prieglaudą, kur juo galės tinkamai pasirūpinti.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 8 =