Connect with us

Life

Britė suvalgo po 5,5 tūkstančio kalorijų per kartą prieš kamerą ir nori pasiekti 10 tūkstančių!

Valgyti kiek telpa ir transliuoti procesą internetu – labai madinga pramoga Azijoje, bet dabar ji perėjo ir į Europą. Viena pirmųjų tapo Čarna Rouli, kuri, būdama 22 metų jau sveria virš 100 kg ir gali iškart sušveisti dvi dideles picas. Viena. Bet jai ir to maža!

Dar neseniai ji dirbo administratoriaus padėjėja su simboliniu uždarbiu ir karjeros augimo galimybėmis, ir šiandien – kylanti interneto žvaigždė. Tiesiog todėl, kad britų auditorija neturi nieko tokio paties „kalibro“. O Čarna gali pagal sekėjų užsakymus sulapnoti keturgubą porciją žuvies salotų ar visą keptą vištą. Ji valgo praktiškai viską, jei tai skanu ir įdomu. Ir uždirba tuo – kol kas nedaug, bet kanalo monetizacija tik prasidėjo.

Žmonės moka Čarnai dėl įvairių priežasčių. Vieniems patinka pats krūvos maisto suvalgymo reginys, be to, su apetitu – patys jie priversti tenkintis makaronų dubenėliu paskubomis dėl greito gyvenimo ritmo. Kiti reikalauja, kad mergina degustuotų įvairius skirtingų gamintojų patiekalus – įdomi jos nuomonė ir vertinimas. Dar populiarūs gastronominiai turai po užsienį, kai kinas susipažįsta su škotų virtuve per Čarną ir jos pilvą. Plius visokie iššūkiai, tokie kaip „ką, negali suėsti 2 kg spurgų per 10 minučių?“

Žinoma, ji storėja. Jau gana nemažai priaugo, bet svorį galima kontroliuoti, 3-4 kartus per savaitę lankant sporto salę. Dabar Čarna gali vieno valgymo metu gauti 5,5 tūkstančio kalorijų, o nori išsitreniruoti ir suvalgyti visas 10000. Štai tada jai gimtinėje nebus lygių ir šlovė garantuota!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − one =

Fresh articles

Facebook