Connect with us

Įdomybės

Buvęs milijonierius beveik 30 metų gyvena negyvenamoje saloje be pinigų ir žmonių

Gyventi negyvenamoje saloje – daugumos svajonė. Australas Devidas Glešinas jau 30 metų gyvena kaip šiuolaikinis Robinzonas.

1987 metais vyras sudegė vertybinių popierių biržoje. Todėl nusprendė viską mesti ir gyventi kuo toliau nuo šiuolaikinės visuomenės. Tam jis išsinuomojo nedidelę salą netoli Australijos.

Glešinui kompaniją palaiko šuo, vardu Kvazis. Turėjo jis ir savo „Penktadienį“. Dar iki savo persikėlimo australas susipažino su mergina iš Zimbabvės. Tai ji ir įkvėpė Devidą „daunšiftingui“.

Tačiau greitai tamsiaodė mylimoji neišlaikė gyvenimo be šiuolaikinių civilizacijos gėrybių ir metė Devidą. O štai jam saloje patiko.

Glešino užsiėmimai yra virti putojantį gėrimą, žvejoti ir auginti daržoves.

Vyro saloje yra ir kai kurios civilizacijos gėrybės. Iš „didžiosios žemės“ robinzonas atsivežė saulės baterijas. Taigi pašiūrėje, kurį jis pasistatė iš medžiagų, buvusių po ranka, yra elektra.

 

Periodiškai pas Glešiną atplaukia turistai. Jis džiugiai juos pasitinka ir vaišina savo gėrimu. Neseniai vienas svečias atvežė atsiskyrėliui manekeną.

Devidas pasakoja, kad kartais ilgisi bendravimo su žmonėmis, tačiau vienatvėje jis visgi randa harmoniją ir nusiraminimą, kurių kol kas nepasiruošęs atsisakyti.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 2 =

Fresh articles

Facebook