Connect with us

Sveikata

Dar gražesnė per mėnesį: 6 patarimai

1 patarimas: Ryte, ant tuščio skrandžio suvalgykite 1 valgomąjį šaukštą linų sėmenų.

Gerai sukramtykite, užsigerkite stikline šilto vandens. Po 30 minučių galima pavalgyti. Koks efektas? Tai puikiai išvalo organizmą. Oda taps lygi, šviežia. Taip pat šiek tiek galite sublogti. Linų sėmenys taip pat stiprina plaukus ir nagus.

2 patarimas: kasdien valgyti virtų burokėlių.

Pusryčiams ar vakarienei, kaip bus patogiau. Burokėliai – unikalus kraujo išvalymo produktas. O sveikas kraujas, tai labai svarbus rodiklis gražiai išvaizdai. Šis produktas taip pat gerai veikia odos būklę ir vidaus organų veiklą.

3patarimas: kasdien suvalgykite 50 g riešutų.

4 patarimas: kartą per tris dienas darom kaukę plaukams iš sausų garstyčių miltelių.

Praskiedžiam garstyčių miltelius iki košelės konsistencijos, pridedam augalinio aliejaus, geriausia varnalėšų arba kviečių gemalų.

Užtepam ant drėgnų plaukų, palaikom 20-30 minučių, nuplaunam. Po mėnesio reguliaraus naudojimo jūs nepažinsite savo plaukų.

5 patarimas: turėkite kojinaites miegui.

Iš natūralaus pluošto, medvilnės arba vilnos. Priklausomai nuo metų laiko. Prieš miegą, po dušo gausiai ištepam pėdas sviestu, pridėdamos keletą lašų mėtų aliejaus. Po to apsiaunam kojinaites ir einam miegoti. Po mėnesio jums pavydės visos draugės. Ši procedūra, atlikta prieš mėnesį iki pliažo sezono, jums labai pasitarnaus.

6 patarimas: dabar pasirūpinsime blakstienomis.

Jums prireiks tuščios tušo tūtelės. Gerai išplaunam jo vidų su išmuiluotu tuo pačiu šepetėliu. Išdžiovinam. Sulašinam į vidų kviečių gemalų aliejaus. Viskas !  Paruoštas naminis preparatas blakstienų stiprinimui. Prieš miegą užtepam aliejų per visą blakstienų ilgį. Šepetėliu nuo tušo tai labai patogu daryti. Nereikia labai didelio kiekio. Tik šiek tiek.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 6 =