Connect with us

Life

Deimantinės vestuvės amerikietiškai: proanūkiai surengė sutuoktiniams prabangią fotosesiją!

Per visus tuos 60 metų, kai Džindžer ištekėjusi už Džordžo Brauno, ji taip nė karto ir nepasidarė prabangios šukuosenos ar sudėtingo makiažo, nedalyvavo fotosesijoje. Todėl gerokai jaudinosi, kai anūkė nusitempė ją į grožio saloną – ruoštis svarbiai datai. Visgi  deimantinių vestuvių sulaukia ne kiekviena pora, todėl pats dangus liepė jaunesniesiems šeimos nariams surengti įsimylėjusiems senukams šventę!

Džordžas ir Džindžer susitiko 1959-aisiais ir nuo tada nesiskyrė. Jie – viena seniausių sutuoktinių porų Pietų Karolinoje. Per savo gyvenimą Braunai išaugino 4 vaikus, sulaukė 18 anūkų, o dar padeda prižiūrėti 19 proanūkių! Yra ką prisiminti ir kuo pasigirti. Tik štai fotosesijos normalios niekada nebuvo – nerūpėjo ji per nugyventus metus.

Anūkė Abigailė, fotostudijos savininkė, ir buvo užmojo iniciatorė. Prosenelė ir prosenelis ir taip myli vienas kitą, jiems patiems nelabai ir reikia kažko ryškaus, ko nepasakysi apie giminę. Todėl Džindžer buvo pasiūta suknelė, vestuvinės analogas, o anūkas Endis paskolino seneliui geriausią kostiumą – jų dydžiai vienodi. Nepamiršo ir gėlių, ir kitų atributų. Labiausiai jaudinosi, žinoma, patys herojai.

Rezultatą galite matyti patys – ir po 60 metų bendro gyvenimo jie vis dar reikalingi r svarbūs vienas kitam. O kas liečia tokios harmonijos paslaptį, Braunai atsako: neikite miegoti pikti ar liūdni. Būkite pasiruošę visada atleisti vienas kitam, todėl kad tai vis tiek būtinai reikia padaryti. Ir išsaugokite jumoro jausmą, jis labai pravers!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + 11 =

Fresh articles

Facebook

Trending